در معرفی یکی از بهترین انواع میوه خشک می توان انجیر خشک را نام برد که نه تنها مزه ای شیرین را به همراه داشته، بلکه به عنوان یک دارو، موجی از بیماری ها را از پای در آورده و یا از بروز خیلی از امراض پیشگیری خواهد کرد. چه بسا که تاثیر انجیر خشک از انجیر تازه هم بیشتر خواهد بود. اما یکی از مدل های خاص این محصول که می توانید آن را از برترین مرکز ارائه کننده انجیر خشک بخواهید، انجیر خشک له شده است.

ارائه کننده انجیر خشک له شده

مشخصات انجیر خشک له شده

مشخصات انجیر خشک له شده میوه خشک را می توان یکی از با ارزش ترین منابع غذایی معرفی کرد که مصرف آن برای هر فرد توام با سلامتی و شادابی بوده و بهترین جایگزین برای مواد غذایی مضر به شمار می آید، اما یکی از انواع این میوه که بیشتر از همه دارای اهمیت بوده و می توان آن را به عنوان یک منبع غذایی سالم در رژیم غذایی روززانه گنجاند و از فواید بی نظیرش بهره مند گشت، انجیر خشک است.

بیشترین مقدار صادرات مربوط به انجیر خشک قند است که که از نوع بهترین انجیر خشک در دنیا است.

لازم به ذکر است این محصول مدل های مختلف از جمله انجیر خشک له شده را در برگرفته و با توجه به ویژگی خوب این محصول یعنی له شدگی، می توان آن را به کودکان یا سالمندان خوراند و آنها را بیشتر تقویت نمود، موضوع دیگری که در ادامه راجع به این محصول به آن خواهیم پرداخت، مشخصات انجیر له شده بوده که در قسمت زیر به آنها اشاره شده است:

  1. این محصول از حالت له شده و پهن تری در مقایسه با انجیر خشک معمولی برخوردار بوده و رنگ ظاهری آن هم زرد نسبتاً روشن می باشد.
  2. در اشاره به بکی از انواع انجیر خشک ممتاز می توان انجیر خشک استهبان را نام برد که نه تنها از مزه ای عالی، بلکه از کیفیت بالا بهره برده و حتی با نگاهی به ظاهر آن می توان به این ویژگی پی برد.
  3. انجیر خشک له شده استهبان فاقد هر نوع آفات بوده و از سلامت فیزیکی و ساختاری کامل برخوردار می باشد.
  4. دارای میوه هایی با اندازه یکدست بوده و می توان آن را به مدت زیاد نگهداری و یا انبارداری کرد.

مراکز تولید انجیر خشک له شده

مراکز تولید انجیر خشک له شده بازار خرید انجیر خشک و جوش صورت سبب شده است تا مشتریان بسیاری مشتاق باشند تا این خرید را انجام دهند و از کیفیت آن اطمینان کامل داشته باشند.

با توجه به اینکه مصرف کنندگان در سالهای اخیر به استفاده از میوه های خشک از جمله انجیر خشک، توجه بیشتری نشان داده اند، لذا این مسئله در افزایش تولید انجیر خشک از سوی تولیدکنندگان برتر کشور تاثیر مثبت نهاده و منجر به افزایش تامین و فروش این محصول در بازارهای داخلی و همینطور بازارهای صادراتی شده است، اما انواع انجیر خشک له شده که توسط بزرگترین مراکز تولید تهیه شده و اکنون به بازار ارائه گشته اند، شامل این موارد خواهند شد:

 • انجیر خشک له شده ممتاز
 • انجیر خشک پرک
 • انجیر چرخی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *