انجیر خشک سفید در بین انجیر خشک های دیگر جز مرغوب ترین و بهترین انجیر شناخته می شود و با اسم گرید آن را طبقه بندی می کنند که در نوع A می باشد و به همین دلیل قیمت  انجیر خشک سفید در مقایسه با انجیر های دیگر گران تر است و اما قیمت آن بستگی به عواملی دیگری خواهد داشت که می تواند اندازه و برند آن نیز تأثیر گذار باشد.

استعلام قیمت انجیر خشک سفید

مشخصات انجیر خشک سفید

انجیر خشک یکی از خشکبار های محبوب در بین افراد می باشد که به دلیل طعم شیرینی که دارد همه افراد از آن استقبال می کنند؛ با استفاده از انجیر خشک شما می توانید در تمام فصول سال از خاصیت آن بهره ببرید و به دلیل وجود ویتامین ها و پروتئین و کلسیم و پتاسیم و فیبر فراوانی که دارد؛ علاج بسیاری از بیماری هاست.

معمولا در ایران قطب اصلی کشت انجیر مربوط می شود به استان فارس، که بهترین انجیرها در این استان کشت و تولید می شود و می تواند به صورت دستی و یا ماشینی عمل خشک شدن آن انجام شود؛ انجیر خشک ایرانی به دلیل کیفیت خوبی که دارد؛ کشور های دیگر نیز خواهان آن هستند و با صادرات آن علاوه بر اینکه محصول ایرانی را معرفی می کنیم؛ بلکه به اقتصاد کشور نیز کمک خواهیم کرد.

مشخصات انجیر خشک سفید که نوع سفید و زرد آن از نوع مرغوب می باشد و در داخل آجیل ها معمولأ جای می گیرد و با توجه به عدد و با گرید طبقه بندی می کنند و نوع انجیر خشکی که قهوه ای و استخوانی رنگ هستند نیز برای صنایع مواد غذایی و عطاری مورد استفاده قرار می گیرد.

در واقع انجیر خشک سفید مرغوب دارای یک شکافی است که نشان دهنده مرغوب بودن آن است و رنگ آن به هیچ عنوان به سیاهی نمی زند و بوی نامطبوعی ندارد و همچنین مزه ترشیدگی نیز نمی دهد.

مشخصات انجیر خشک سفید

صادرات انجیر خشک سفید

برای صادرات انجیر سفید باید برای نشان دادن محصول خود آن را در بسته بندی های زیبا به عرضه آن بپردازید و مشتری با هر وزن و با هر بسته بندی که بخواهد قابل اجرا می باشد و مرکز صادرات انجیر خشک در کمترین زمان کار های مربوط به ارسال را انجام می دهد.

صادرات انجیر خشک سفید

ناگفته نماند که این مرکز به دلیل فروش مستقیمی که برای محصول خود در نظر گرفته است؛ دارای قیمت بسیار خوبی و ارزان تری می باشد و مشتری می تواند با خریداری از این مرکز سود خوبی به دست بیاورد و کیفیت محصول نیز بسیار بالا می باشد و با یک بار خرید از این فروشگاه مشتری ثابت آن خواهید شد و قبل از خرید می توانید تمام سوالات خود را از مشاوران بپرسید.

  • تبلیغات:
    1. آیا می دانستید سویا عضله ساز بسیار خوبی است؟
    2. خرید فروش پولکی عمده اینترنتی
    3. عرضه عمده کشمش گوشتی به صورت مستقیم
    4. قیمت مغز گردو تویسرکان تازه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *