انواع انجیر خشک موجود در بازار

همراهان عزیز فدک سلامروزتون پر انرژی همانطور که می دانید در بازار، چندین نوع انجیر خشک با کیفیت های متفاوت وجود دارد. جالبه بدونید بیش از ششصد گونه درخت انجیر وجود دارد که اغلب زینتی یا وحشی هستند. با توجه به تفاوت بالا و زیاد در شکل ظاهری انجیر خشک، دسته بندی آنها صورت می گیرد.

انواع انجیر خشک با توجه به کیفیت، قطر دانه، رنگ، خندان بودن، تیره بودن و . . . بسته بندی و تقسیم بندی می شوند. اما در واقع در بازار فروش برای دسته بندی کردن آنها از تقسیم بندی بیشتری استفاده می شود. باغداران بر این تلاشند که ضعیف ترین دانه های انجیر را جدا نموده و دو نمونه انجیر خشک داشته باشند. این دو نوع بسته بندی برای ارسال به بازار فروش و امکان قیمت گذاری لازم است به چندین دسته تقسیم شوند. در ادامه این مطلب با مجموعه فدک با ما همراه باشید! اگر شما عزیزان علاقمند خرید بار انجیر درجه یک هستید می تونید از طریق تماس تلفنی و واتساپ با ما در ارتباط باشید !

انواع انجیر خشک و ویژگی آنها

انواع انجیر خشک گوناگونی وجود دارد که خواص یکسانی دارند اما ویژگی های مختلفی دارند. خشک شده ی انجیر نسبت به تر و تازه ی آن محبوبیت بیشتری دارد. شما انجیر خشک را بیشتر می پسندید یا انجیر تازه را ؟

این نوع میوه خشک علاوه بر اینکه طعمی دلنشین و خاص دارد دارای خواص فراوانی است. به همین علت بهترین میان وعده رژیمی و سالم به حساب می آید. چون که نسبت به سایر میوه های خشک از فیبر بالاتری برخوردار است و در افراد احساس سیری به وجود می آورد.

یکی از مهمترین ویژگی های میوه خشک انجیر کیفیت بالای محصول، ارزش غذایی بالا، امکان نگهداری به مدت طولانی و عدم آلودگی به بیماری و آفات می باشد که توسط بازرگانی فدک به صورت عمده توزیع می شود. رنگ، بو و مزه طبیعی از دیگر ویژگی انجیر خشک است که آنها را با هم متمایز می سازد. در هنگام برداشت انجیر خشک نباید از سموم استفاده کرد چرا که یکی از ویژگی های انجیر مرغوب عدم استفاده از سموم در هنگام برداشت است.

انجیر خشک دارای ویتامین ها و املاح معدنی همچون کلسیم، آهن، فسفر، گوگرد، پتاسیم و . . . می باشد. این مواد معدنی برای جلوگیری از بیماری های خطرناک و درمان بیماری ها بسیار مفید است.

درجه بندی انجیر خشک به عواملی همچون باز و بسته بودن آنها، درشتی و ریزی آنها، رنگ و . . . بستگی دارد که ما در چندین دسته بندی کیفیتی و با پایین ترین قیمت تقدیم تان می کنیم. انواع انجیر خشک عبارتند از: انجیر خشک پرک و فوق پرک، انجیر خشک خندان، انجیر خشک ۱۰۱، انجیر خشک معمولی و انجیر خشک غنچه. اگر شما عزیزان علاقمند خرید بار انجیر درجه یک هستید می تونید از طریق تماس تلفنی و واتساپ با ما در ارتباط باشید !

 

انجیر خشک پرک و فوق پرک

یکی از انواع انجیر خشک نوع پرک و فوق پرک آن است. انجیر فوق پرک نسبت به انجیر پرک بازتر و خندان تر است. این دو نوع انجیر هیچ تفاوتی از نظر کیفیت و رنگ با هم ندارند. فقط انجیر فوق پرک خندان تر است. انجیر پرک و فوق پرک نسبت به سایر انجیرها بزرگ تر و به اصطلاح خندان تر است. جهت سفارش این نوع انجیر می توانید با ما در ارتباط باشید.

این نوع انجیر مرغوب ترین و باکیفیت ترین میوه درخت انجیر است. انجیر پرک و فوق پرک دارای رنگی سفید و زرد است. میزان تولید این نوع انجیر نسبت به سایر انجیرها کمتر است به همین علت قیمت بالاتری در مقایسه با دیگر انجیرها دارد. میزان این نوع انجیر خشک از ده درصد وزن دیگر انجیرهای یک باغ بیشتر نیست. البته مزه و طعم آن در مقایسه با مزه نوع معمولی آن متفاوت تر است.

 

انجیر صد و یک و انجیر غنچه

انجیر صد و یک یکی دیگر از انواع انجیر خشک است که ویژگی های منحصر به فردی دارد. این نوع انجیر که یک شکاف در آن ایجاد شده باشد انجیر صد و یک است. این نوع انجیر مخلوطی از انواع انجیر خشک A، انجیر AA، انجیر AAA و دست چین شده می باشد.

اندازه دانه انجیر ۱۰۱ بین ۱۷ تا ۲۴ میلی متر است. این نوع انجیر از نظر رنگ بندی کرمی، زرد و قهوه ای روشن می باشد. خرید انجیر صد و یک به افرادی که به دنبال ظاهری زیبا هستند توصیه می شود. شما دنبال طعم خوب هستید یا ظاهری زیبا ؟

انجیر غنچه یکی دیگر از انواع انجیر خشک است که کاملا با انجیر ۱۰۱ فرق دارد. انجیر غنچه همانطور که از اسم آن پیدا است مثل غنچه بسته است و شکافی در آن نیست. پس هرچه انجیر میزان شکاف خوردگی متوسطی داشته باشد به ۱۰۱ معروف است. انجیر ۱۰۱، انجیر خشک قاقو، انجیر خرمنی و انجیر خشک منگ از انجیرهای باغات استهبان در استان فارس محسوب می شوند.

ممنونیم از اینکه تا انتهای این مطلب با ما همراه بودید. نظر شما در مورد انواع انجیر خشک چی هست؟ شما کدام نوع انجیر را جهت مصرف بیشتر می پسندید ؟

ما در بازرگانی فدک بهترین نوع انجیر را با قیمتی کاملا رقابتی تقدیم شما عزیران می کنیم. لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

 

مطالب مهم و پیشنهادی مرتبط با این پست:

انجیر خشک و فواید فوق العاده آن

مرجع خرید انجیر خشک له شده

قیمت عرضه انجیر خشک 3A تازه

 

 

انجیرانجیر خشکانجیر خشک درجه یک استهبانانجیر خشک درشتانجیر خشک له شدهانجیر 2Aانجیر خشک بسته بندیانجیر خشک درجه یکانجیر خشک سیاه عمدهانجیر خشک 101انجیر خشک 3Aانجیر خشک Aانجیر خشک AA درجه یکانجیر خشک AAAانجیر خشک اردیانجیر خشک استهبانانجیر خشک باکیفیتانجیر خشک بنفشانجیر خشک پرک صادراتیانجیر خشک خندانانجیر خشک خندان فارسانجیر خشک درجه Aانجیر خشک درجه Bانجیر خشک درشت سفیدانجیر خشک دست چینانجیر خشک ریزانجیر خشک زرد محلیانجیر خشک سایز متوسط بسته بندیانجیر خشک سیاه کیلوییانجیر خشک شدهانجیر خشک صادراتیانجیر خشک صبحانهانجیر خشک صد و یکانجیر خشک فله ایانجیر خشک مخلوط صدیکانجیر خشک نخیانجیر درشت درجه یکانجیر سفیدانجیر سفید خشکانجیر سفید خشک ارگانیکانجیر سفید خشک شیرازانجیر سفید خشک صنعتیانجیر سفید خشک متوسطانجیر سفید خشک مرغوبانجیر سفید خشک ممتازانجیر سفید‌خشک‌انجیر سفیدخشک عمدهانجیر صدیک پرکانجیرخشکانجیرخشک پرک استهبانانجیرخشک درجه یکانجیرخشک طبیعیانجیر‌سفید خشک

از کجا انجیر بخریمانجیرانجیر باکیفیتانجیر خشکانجیر خشک استهبانانجیر خشک 101 پرک درجه یکانجیر خشک 101 پرک سوپرانجیر خشک 101AA درجه یکانجیر خشک 101AAAدرجه یکانجیر خشک A درجه یکانجیر خشک AA درجه یکانجیر خشک AAA درجه یکانجیر خشک پرک استهبانانجیر خشک پرک و فوق پرکانجیر خشک درجه یکانجیر خشک درجه یک استهبانانجیر خشک سفیدانجیر خشک صادراتیانجیر خشک ضایعاتیانجیر خشک فدکانجیر خشک مشهدانجیر درجه یکانجیر صد و یک و انجیر غنچهانجیر فدکانجیر مشهدانواع انجیر خشک موجود در بازارانواع انجیر خشک و ویژگی آنهابازرگانی فدکخرید انجیر خشکخرید انجیر خشک صادراتیخرید عمده انجیرخرید عمده انجیر خشکخرید کلی انجیرخرید کلی انجیر خشکفروشنده انجیرفروشنده انجیر خشکقیمت انجیر خشک استهبانقیمت انجیر خشک درجه یکقیمت انجیر خشک صادراتی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *