انواع بادام خام تازه l قیمت عمده

انواع بادام خام تازه l قیمت عمده


انواع بادام درختی :

"

بادام جزو گروه خشکبار و دارای انواع بسیار گوناگونی در جهان می باشد و در کل بادام در جهان به سه دسته کلی تقسیم می شود. بادام زمینی، بادام هندی و بادام درختی. بادام زمینی در میان انواع بادام قیمت مناسب تری را به خود اختصاص داده است اما در عوض بادام هندی از نرخ بالایی برخوردار است و در دسته خشکبار گران قیمت قرار می گیرد.

بادام درختی نیز خود دارای سه مدل پوست کاغذی، بادام سنگی و مامائی می باشد که بادام درختی پوست کنده و هر یک از آنها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشند.

قیمت انواع بادام درختی تازه:

"

اغلب مشتریانی که به صورت عمده تمایل دارند بادام را تهیه نمایند به دنبال بادام خام و تازه آن هستند تا در صورت لزوم خودشان آنها را بو بدهند و با طعم های مختلفی مانند آبلیمویی، زعفرانی و نمکی راهی بازار نمایند. شما میتوانید برای خرید این محصول باکیفیت با کارشناسان ما در گروه بازرگانی فدک در تماس باشید.

 

 

برای مشتریان بسیار اهمیت دارد که محصولی را که می خواهند خریداری نمایند تازه باشد. بادام به دلیل این که مدلهای مختلفی را دارا می باشد با قیمت های مختلفی عرضه می گردد و نمی توان برای تهیه یک کیلو بادام هندی هزینه ای معادل خرید یک کیلو بادام درختی را در نظر داشت.

تهیه بادام خام تازه و بادام کاغذی امروز در نرخ های گوناگون و مناسب از طریق سایت گروه بازرگانی فدک نیز امکان پذیر است و مشتریان از سراسر کشور می توانند از این طریق محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

لینک های مفید برای شما :

عمده بادام درختی مامایی صادراتی

شرکت عرضه بادام درختی بدون پوست ارزان

پخش کننده بادام درختی صادراتی

قیمت توت خشک سفید مشهدی | دی ماه 1401 | گروه فدک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *