در بین نمونه های متفاوت انجیر خشک، ارقام صد و یک به دلیل طعم بی نظیر و ابعاد درشتی که دارد، از متقاضیان بالاتری برخوردار می باشد. سرشار از خاصیت بوده و درمان کننده بسیاری از درد ها می باشد. جایگزین ایده آلی برای تنقلات مضر و بی فایده بوده و کاربردی خواهد بود. این مجموعه با توجه به فعالیت مستمری که در بازار فروش انجیر خشک صد و یک دارد، توانسته در طی سال های اخیر، با فروش اقلام ممتاز علاقه مندان زیادی را به سمت خود جلب نماید.

بازار فروش انجیر خشک صد و یک

بررسی کیفیت انجیر خشک صد و یک

بررسی کیفیت انجیر خشک صد و یک کیفیت انجیر خشک صد و یک بسیار عالی می باشد. در حقیقت این محصول، ترکیبی از دو سایز درشت موجود در بازار است. اندازه متوسط هر کدام از اقلام بین 16 تا 28 میلی متر می باشد. سایز بندی درشت سبب خواهد شد تا بتوان به خوبی از آن در پذیرایی از مهمانان عالی رتبه در مراسم های خاص و دورهمی های کاری بهره برداری نمود.

تاثیرات مثبتی که انجیر خشک و لاغری به صورت ناشتا دارد، عبارتند از، رفع کلسترول خون و همچنین کمک به تقویت سیستم عصبی می باشد.

ظاهر زرد متمایل به طلایی داشته و درخشنده می باشد. با توجه به اینکه دست چین شده می باشد، عاری از هر گونه نمونه های ناقص و معیوب خواهد بود. یعنی انجیر خراب و آفت خورده نداشته تا زیبایی خاصی را از خود ساطع سازد.

نرخ نهایی رقم صد و یک، شاید در قیاس با موارد مشابه بالاتر باشد، اما قطع به یقین، کیفیت ایده آل و طعم ممتازی را به ارمغان خواهد گذاشت. توسط ماشین آلات پیشرفته صنعتی سرت بندی شده و ظاهر یک دستی دارد.

قند طبیعی سرشاری که دارد، آن را گزینه محشری به منظور بهره برداری دوستان دیابتی، ورزشکاران، ماردان باردار و تمام عزیزانی که به رژیم غذایی خود اهمیت قائل می شوند، تبدیل نموده است. رطوبت را زیر لایه پوستی حفظ کرده و مانع از بروز خشکی می شود. درمان کننده سردرد بوده و از خواص آنتی اکسیدانی بالایی برخوردار است.

ارائه کننده انجیر خشک صد و یک

ارائه کننده انجیر خشک صد و یک گروه های ارائه کننده انجیر خشک صد و یک، محصولات خود را داخل بسته بندی های ممتاز و استریل شده تعبیه می نمایند. به این ترتیب، در حین انتقال میان مسیر های طولانی نیز، هیچ گونه خسارتی در کالا شکل نمی گیرد. به شکل سالم در اختیار مشتری قرار گرفته و از ماندگاری زیادی برخوردار می باشد. بنابراین در فضای بیرون از یخچال نیز سالم باقی می ماند.

قیمت انجیر خشک در شیردهی بسته به نوع نوع انجیر و درجه بندی آن دارد. درجه هایی که برای این محصول در نظر گرفته می شود به صورت انجیر درشت متوسط و ریز است که بسته به وزن بسته بندی قیمت های متفاوتی برای آن ارائه می گردد.

به منظور سفارش دهی این انجیر، می توانید فعالیت خود را به صورت غیر حضوری انجام دهید. تنها لازم است تا تلفن همراه خود را برداشته و با یکی از شماره های قید شده در سایت ارتباط بگیرید. مقدار درخواستی را انتخاب نموده تا آن را در بازه زمانی کوتاهی بدست آورید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *