بازار فروش انجیر خشک فله به دلایل‌ متفاوتی از جمله خوشمزه و مقوی بودن این نوع خشکبار از رونق خیلی خوبی برخوردار است و همچنین مشاهده می کنیم که شرکت های بازرگانی متعدد پس از بررسی کیفیت انجیر آنان را به گونه عمده تهیه کرده و به بازارهای جهانی ارائه می دهند، از طرفی قیمت انجیر خشک را هم نباید از یاد برد که نمونه‌ های با کیفیت و ارزان طبعاً فروش بیشتری خواهند داشت.

بازار فروش انجیر خشک فله

بررسی کیفیت انجیر خشک

یکی از میوه های بسیار خاص که فرآورده های گوناگونی از آن به دست می آید انجیر است، این محصول پس از این که به ثمر رسید سریع باید به بازار منتقل شود، وگرنه پلاسیده شده و به نوعی فاسد می گردد، برای همین برخی آنها را فوری به گونه‌ خشک در می آورند که این کار به شیوه قرار دادن آفتاب و یا استفاده از دستگاه انجام پذیر است، ولی کیفیت انجیر خشک باید چطور باشد؟ در زیر به شکل خلاصه بررسی کرده ایم:

 • خشکبار مطرح بحث باید تمیز باشد و در آن شن ریزه مشاهده نگردد.
 • پوست آن دارای لکه های ریز و درشت و مشکی و یا هم قهوه ای نباشد.
 • از طعم عالی برخوردار بوده و در همین حال بتوان در آن تازگی را حس کرد.
 • به روش طبیعی و بدون هیچ نوع ماده شیمیایی فرآوری آنان انجام شده باشد.
 • نمونه هایی که رنگ سفید دارند مرغوب تر از نوع سیاه اند که البته به سایز هم بستگی دارد.
 • انجیرهایی که به اصطلاح دهان باز هستند بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و به همین دلیل بازار بهترین دارند.

بررسی کیفیت انجیر خشک

قیمت انجیر خشک فله

با خصوصیات گوناگون انجیر خشک فله ای آشنایی حاصل کردید اما در اینجا می خواهیم به بحث قیمت بیشتر بپردازیم، اصولاً فرآورده هایی مانند این را از نظر سایز، رنگ، میزان میوه های خندان در یک کیلو، نوع فرآوری و چگونگی ارائه ارزش گذاری می کنند.

اگر در بازار نیز با بهای گوناگون برخورد داشتید بدانید که یکی از فاکتورهای زیر تاثیر گذاشته اند، البته افرادی که عمده قصد خرید چنین خشکباری را دارند ارزانتر قادر به تهیه آن می باشند.

مرکز پخش انجیر خشک طارم

روی هم رفته نرخ ها بر اساس روش خرید هم تعیین می گردند، عمدتاً مشاهده می کنیم که اگر به شکل آنلاین اقدام به تهیه محصول نمایید، قادر خواهید بود که از هزینه های جانبی بکاهید‌ و به این صورت انجیر خشک ارزان تر‌ تمام می شود، اما برای به دست آوردن قیمت های جدید می توانید با این مجموعه تماس گرفته و از چند و چون بازار بیشتر اطلاع کسب کنید، همچنین امکان ارائه دادن سفارش عمده نیز امکان پذیر می باشد.

 • تبلیغات:
  1. مغز تخمه کدو خام حلوایی تنبل
  2. بزرگترین تولید کننده پرتقال تامسون
  3. سفارش عمده خرمای پیارم
  4. فروش سیر خشک شده در فروشگاه های معتبر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *