توت خشک سفید مشهدی + قیمت بهمن ماه 1401

توت خشک سفید مشهدی + قیمت بهمن ماه 1401


توت خشک سفید مشهدی + قیمت بهمن ماه 1401

همکاران و خریدارن محترم فدک سلام و احترام ، فروش عمده و جزئی توت خشک مشهد و طرقبه در بازرگانی فدک انجام می شود، قبل از ثبت سفارش ابتدا برای خرید توت خشک خوب و با کیفیت اینجا کلیک کنید تا انواع توت خشک را خوب بشناسید .

همانطور که میدانید قیمت توت خشک به کیفیت و نوع آن بستگی دارد .

حهت اطلاع از قیمتِ بهمن ماه لطفا این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

توت خشک براساس 3 آیتم مهم درجه بندی و قیمت گذاری می شود :
1. رنگ توت خشک
2. سایز توت خشک
3. میزان شهد و شیرینی توت خشک

توت خشک تازه و امسالی (توت خشک سفید پر مصرف) در صورتی که به نحو صحیح خشک شده باشد سفید است . هرچه زمان بگذرد رنگ آن تیره تر مایل به قهوه ای می شود .

بعد از تمیزشدن توت خشک ها توسط دستگاه سورتینگ، عمل جداسازی بر روی توت خشک ها توسط نیروهای انسانی و با دقت فراوان انجام می‌شود و بر اساس کیفیت محصول بصورت جداگانه در کارتن های 10 کیلویی بسته بندی و جمع آوری می گردند.

مشتریانی که تازه با مجموعه ما آشنا می شوند می توانند جهت مشاهده کیفیت و اطمینان بیشتر و شروع همکاری، یک کارتن 10 کیلویی به عنوان نمونه از محصولات ما را سفارش دهند.

مجموعه بازرگانی فدک برای اطمینان خاطر همکاران و خریداران محترم ویدئوهایی از بارگیری سفارشات تهیه کرده است که میتوانید با کلیک بر روی ویدیوی زیر آن را مشاهده کنید.

دلیل تنوع قیمت توت خشک :

می دانیم که در بازار انواع توت خشک با قیمت های متنوع وجود دارد که بیشترین تقاضای خرید توت خشک ، توت خشک سفید یا مشهدی است . نوع لوکس، ممتاز و درجه یک این توت خشک بیشترین مصرف را دارد. توت خشک بسته به نوع درخت توت ، انواع مختلف و قاعدتاً طعم و قیمت متفاوت دارد که هنگام خرید بایستی آنها را شناخت .

معرفی توت خشک مشهدی یا توت خشک سفید :

توت خشکی که از توت درخت مشهدی برداشت و خشک شده باشد شیرین ترین توت خشک است. نشانه بارز این توت خشک نداشتن دانه سر سیاه در سطح توت و سفید یکدست بودن آن است. به این توت خشک ، توت خشک سفید هم می گویند . قیمت توت خشک سفید درجه یک به نسبت گران است . این توت خشک بیشترین تقاضا را دارد .

توت خشک سفید مشهدی + قیمت بهمن ماه 1401
توت خشک سفید مشهدی + قیمت بهمن ماه 1401

خرید توت خشک بی دانه :

نوع دیگر توت که شکلی شبیه سبز توت اما سفید مانند است و ظاهر آن ترکیبی از سبز توت و توت مشهدی است که طعم آن از توت سبز شیرین تر و شیرینی آن از توت سفید کمتر است. قیمت توت خشک بی دانه از قیمت توت خشک سفید کمتر و از قیمت توت خشک سبز توت بیشتر است .

بی کیفیت بودن توت خشک :

تعداد خیلی کمی از فروشندگان توت خشک هنگامی که توت خشک کرم میزند آن را داخل فریزر می گذارند تا کرم ها از بین بروند و سپس شستشو و به مصرف کننده عرضه می کنند . در این مواقع به ظاهر توت خشک بسیار دقت کنید . همچنین یک یا چند عدد توت خشک را بجوید اگر صدای جویدن خاک حس شد بهداشت آن توت خشک مشکل دارد.

برای داشتن خریدی با کیفیت و مقرون به صرفه یکبار به مجموعه بازرگانی فدک اعتماد کنید تا برای همیشه و بدون نگرانی از ما خرید کنید.رضایت همکاران و خریدارن محترم اولویت کار ما می باشد.

از جمله توت خشک های مطرح ایران ، توت خشک سفید مشهدی یا توت نقلی و توت خشک یزد است که بیشترین مشتری در جزئی فروشی ها را دارد. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر  از طریق  تماس مستقیم و یا ارتباط در واتساپ با ما در  ارتباط باشید!

قیمت توت خشک سفید مشهد 

توت خشک لوکس کیلویی 550 هزار تومان

توت خشک ممتاز کیلوی 450 و 500 هزار تومان

توت خشک درجه یک کیلویی 350 و 400 هزار تومان

توت خشک درجه دو کیلویی 120 و 170 و 210 هزار تومان

توت خشک درجه سه کیلویی 70 و 90 هزار تومان

توت خشک مخصوص شیره کیلویی 25 هزار تومان

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *