همانطور که می دانید انجیر میوه ای بهشتی و شیرین است که هم میوه تازه آن و هم به صورت خشک شده مورد استفاده آدمی قرار می گیرد. انجیر خشک جزو خشکبار محسوب می شود و از فواید بسیار فراوانی برخوردار است که در ادامه به آن می پردازیم. انجیرخشک درجه یک عمده را در خشکبار فروشی ها و مراکز خرید می توان تهیه کرد.

توزیع انجیرخشک درجه یک عمده

مشخصات انجیرخشک درجه یک

مشخصات انجیرخشک درجه یک می دانیم که انجیر میوه ای شیرین و تابستانه است که در قرآن کریم نیز به آن اشاره شده است و جزو میوه های بهشتی به حساب می آید. درخت انجیر که چوبی سفید رنگ و برگ هایی پهن دارد و در اواخر فصل بهار این میوه شروع به رشد می کند و در فصل تابستان موقع برداشت آن می رسد. چیدن این میوه آسان است و به راحتی می توان آن را از قسمت دم انتهایی آن از تنه درخت جدا کرد.

یکی از قویترین و مغذی ترین تنقلات و خشکبار انجیر خشک و غلظت خون است که به علت داشتن آهن فسفر منیزیم و فولیک اسید برای بسیاری از بیماری ها داروی موثری است این میوه از انواع مختلفی برخوردار است که اغلب از نظر رنگ متفاوت اند برای مثال

  • انجیر سبز
  • انجیر زرد
  • انجیر قرمز
  • انجیر سیاه
  • انجیر چهار فصل که در چند فصل میوه دهی دارند
  • انجیر کوهی و غیره

این میوه مدت زمان نگهداری کمی دارد و امکان نگه داری در سرد خانه وجود ندارد برای همین مختص زمان کوتاهی است. که البته با خشک کردن این میوه می توان در تمام فصول از آن به عنوان میان و عده و خشکبار استفاده کرد. برای خشک کردن انجیر راه های متفاوتی وجود دارد برای نمونه سنتی و صنعتی.

در روش سنتی انجیر بعد از چیدن شسته شده و روی ظرف های مخصوص که سوراخ داشته باشد تا هوا به زیر میوه نیز برود پخش می کنند و در معرض نور آفتاب می گذارند تا خشک شود سپس دو الی سه روز بعد که کمی از آب میوه بخار شده است میوه را کمی فشار می دهند تا کمی دهان آن باز شود و به سمت دیگر برمیگردانند تا دوطرف میوه در معرض نور قرار گیرد و خشک شود. در روش سنتی بعد از شستن میوه را ورقه ورقه می کنند و توسط دستگاه خشک کن خشک می کنند.

از مشخصات انجیرخشک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رنگ آن طبیعی باشد و بسیار سیاه و کدر نباشد
  • مزه آن شیرین و خوش طعم باشد
  • انجیر دارای دانه های قرمز ریز است که بعد از خشک شدن نیز مشخص است

فروش مستقیم انجیرخشک درجه یک عمده

فروش مستقیم انجیرخشک درجه یک عمده عرضه انجیر زرد سه فصل به صورت اینترنتی ام می‌شود و هر کس که می‌خواهد این محصول را سفارش دهد باید از طریق فروشگاه های آنلاین اقدام کند

با توجه به نیاز و درخواست مشتریان کارخانجات و تولید کنندگان به خصک کردن این میوه پرداخته اند. انجیر مهمولا در هر جا و با هر آب و هوایی کشت می شود. فروش انجیرخشک درجه یک در فروشگاه ها و خشکبار های مطمئن در هرجایی انجام می شود و میتوانید با خیالی راحت و با قیمت مناسب از این محصول پر خاصیت استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *