انجیر استهبان یکی از پر طرفدارترین انواع انجیر خشک است. توزیع انجیر خشک درجه یک استهبان را مراکز معتبر انجام می دهند. مراکزی که خدمات و محصول خوب به مشتریان خود ارائه می دهند. انجیر خشکی که شما از مراکز توزیع تهیه می کنید از انجیر های سالم تهیه شده و این مراکز در تمام سال انجیر خشک تازه به شما ارائه می دهند.

توزیع انجیر خشک درجه یک استهبان

مشخصات انجیر خشک درجه یک

مشخصات انجیر خشک درجه یک

انجیر در استهبان به شیوه آفتاب خشک، خشک می شوند. انجیر میوه فصل تابستان است . انجیر ها پس از رسیدن بر روی درخت می مانند تا با آفتاب خشک شوند و سپس به زیر درخت می ریزند. انجیر ها از پای درخت جمع آوری شده و به انبار برده می شوند تا بر اساس چند ویژگی ظاهری دسته بندی شوند.

دسته بندی انجیر خشک بر اساس معیارهایی مانند رنگ، اندازه و قطر دانه ها، میزان دانه های سیاه درون انجیر، بسته یا خندان بودن آن ها و مغز دار بودن یا نبودن آن ها تعیین می شود.

عرضه انجیر زرد سه فصل به صورت اینترنتی ام می‌شود و هر کس که می‌خواهد این محصول را سفارش دهد باید از طریق فروشگاه های آنلاین اقدام کند.

بر اساس ملاک های بیان شده مشخصات انجیر خشک درجه یک را به صورت زیر می توان بیان کرد:

  1. قطر دانه های انجیر بین ۵ تا بیش از ۲۲ میلی متر است. انجیر های درجه یک بیش از ۲۲ میلی متر قطر دارند و دانه ها درشت و یک دست است.
  2. رنگ دانه های انجیر درجه یک سفید، کرم رنگ و براق است. آن ها کاملا سالم و فاقد هر گونه خرابی هستند. هرچه رنگ دانه ها تیره تر باشد، کیفیت انجیر پایین تر است.
  3. همیشه از خندانی برای پسته استفاده می شود اما انجیر درجه یک نیز خندان است. اگر زیر انجیر دارای شکاف بود انجیر شکفته و درجه یک به حساب می آید اما اگر خندان یا شکفته نبود، انجیر درجه دو می باشد. دلیل این شکفتگی وجود آب و قند بیشتر درون انجیر است. پس هر چه شکفتگی بیشتر باشد، انجیر شیرین تر است.
  4. درون انجیر دانه های سیاه وجود دارد. هر چه میزان این دانه های سیاه کمتر باشد، انجیر کیفیت بهتری دارد و هرچه این دانه ها بیشتر باشند، انجیر درجه دو به حساب می آید.

فروشنده انجیر خشک درجه یک استهبان

فروشنده انجیر خشک درجه یک استهبان

این سایت یکی از مراکز معتبر فروشنده انجیر خشک استهبان است. فروشنده انجیر خشک درجه یک این محصول را به صورت تازه و باکیفیت مناسب به دست مصرف کنندگان می رسانند. بسته بندی انجیر ها متفاوت بوده و شما می توانید مقدار مورد نیاز خود را با تماس مستقیم با مشاوران فروش سایت سفارش دهید.

یکی از قویترین و مغذی ترین تنقلات و خشکبار انجیر خشک و غلظت خون است که به علت داشتن آهن فسفر منیزیم و فولیک اسید برای بسیاری از بیماری ها داروی موثری است

فروشنده سفارشات شما از انجیر خشک درجه یک استهبان تهیه و آن را در اسرع وقت به دست شما خریداران گرامی می‌رساند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *