انجیر خشک صد و یک یکی از انجیر های با کیفیت در کشور است که توسط فروشنده این محصول توزیع می‌گردد و کسانی که در زمینه فروش یا صادرات این محصول فعالیت دارند می‌توانند در ارتباط مستقیم با این فروشنده آن را برای آدرس مورد نظر خود درخواست کنند.

توزیع این انجیر بدون محدودیت به سراسر کشور قابل انجام است و خریداران در سراسر کشور می‌توانند در تماس مستقیم با این فروشنده و بدون دخالت واسطه ها نسبت به سفارش آن برای آدرس خود اقدام کنند و آن را در بسته بندی مناسب دریافت نمایند.

توزیع انجیر خشک صد و یک

راهنمای انتخاب انجیر خشک صد و یک

راهنمای انتخاب انجیر خشک صد و یک

انجیر یکی از میوه های با ارزش غذایی بسیار بالا و دارای خواص طبی می باشد که از منابع مهم عناصر معدنی همچون کسیم، فسفر، پتاسیم و منیزیم به شمار می‌رود همچنین غنی از فیبر بوده و ویتامین های A، B و C در آن به وفور یافت می‌شود.

این محصول به صورت خشک در درجه بندی های مختلف به بازار عرضه می شود که یکی از آنها انجیر خشک صد و یک است که انتخاب انجیر خشک صد و یک باید بر اساس معیارهای مشخصی انجام گیرد که برخی از آنها به طور خلاصه عبارتند از :

  • هر چه میزان خندان بودن یا باز بودن دهان انجیر بیشتر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار است و ارزش صادراتی و بازار پسندی آن بالا می رود.
  • این انجیر باید فاقد هر نوع علامت و نشانه کرم خوردگی باشد و روی سطح پوست خارجی آن نشانه بیماری وجود نداشته باشد.
  • بهترین انجیر دارای رنگ سفید است و انجیرهای با رنگ تیره در آن نباید وجود داشته باشد یا درصد آن بسیار پایین باشد.
  • یکنواختی رنگ پوسته خارجی در این انجیر از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و می‌تواند بر بازار پسندی و فروش این محصول تاثیر قابل توجهی دارد.

مراکز تولید انجیر خشک صد و یک

مراکز تولید انجیر خشک صد و یک مراکز تولید انجیر خشک صد و یک از انجیر مرغوب و باکیفیت تازه برای تهیه و تولید این انجیر خشک استفاده می‌کنند و با استفاده از روش‌های امروزی و تجهیزات مناسب اقدام به خشک کردن آن نموده اند؛ این مراکز اقدام به راه اندازی همین سایت به عنوان فروشگاه مجازی کرده اند و در آن مشخصات انواع مختلف این انجیر و قیمت روز آن را در معرض دیده خریداران قرار دادند تا به این ترتیب خریداران بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با پایین ترین قیمت این انجیر را از این مراکز سفارش دهند.

ارتباط با این مراکز و سفارش انجیر از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام و واتس اپ نیز فراهم شده است و خریداران از دورترین نقاط کشور و با دسترسی به این شبکه های اجتماعی می توانند به صورت آنلاین با این مراکز ارتباط برقرار کنند و ثبت سفارش خود را انجام دهند همچنین آنها می‌توانند به صورت تلفنی نیز با این مراکز در ارتباط باشند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن اعلام سفارش خود را به این مراکز انجام دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *