امروزه مراکز فروش زیادی در سراسر کشور وجود دارند که انجیر خشک ارگانیک کیلویی را به بازار عرضه می کنند. همچنین امروزه سایت های اینترنتی در دسترس هستند که توزیع کننده انجیر خشک می باشند خرید از این سایت علاوه بر اینکه مقرون به صرفه است باعث جلوگیری از اتلاف وقت نیز می شود. فروشگاه های بزرگ در سطح شهر ها وجود دارند که انجیر خشک سالم و مرغوب را هم به صورت فله و هم بسته بندی به مشتریان خود عرضه می کنند.

توزیع مستقیم انجیر خشک ارگانیک درجه یک

نکانی مهم برای تولید انجیر خشک ارگانیک درجه یک

نکانی مهم برای تولید انجیر خشک ارگانیک درجه یک

همواره خشک کردن انجیر در منزل با استفاده از نور مستقیم آفتاب و یا باد صورت می گیرد به این طریق که انجیر ها را پس از شستن به دو نیم کنید و روی توری چیده و در مقابل نور آفتاب قرار دهید برای اینکه گرد و خاک روی انجیر ها نشیند یک توری روی آن ها قرار دهید و اجازه دهید تا وقتی که به طور کامل خشک شوند.

وقتی که انجیر ها بعد از گذشت چند روز خشک شدن صبح زود اقدام به جمع کردن انجیر بکنند زیرا نور آفتاب باعث می شود تا انجیرها نرم شوند. یا اینکه می توان انجیر ها را به روش به نخ کشیدن در منزل خشک کرد‌ به این صورت که انجیر ها را مرتب و پشت سر هم به نخ می کشید و در هوای آزاد مقابل آفتاب قرار می دهید تا خشک شود.

همواره می توان برای خشک کردن انجیر در خانه از فر استفاده کرد در این روش باید انجیرها را زیرو رو کرد و در فر را کمی باز نگه داشت تا رطوبت انجیر خارج شود. همچنین می توان از دستگاه میوه خشک کن در منزل استفاده کرد که می توان انجیر را به صورت کاملا بهداشتی خشک کرد.

می توان انجیر را به روش های مختلفی خشک کرد بهتر است که انجیر بر روی درخت خشک شود تا کیفیت محصول حفظ شود. می توان از انجیر استهبان برای خشک مردن استفاده کرد زیرا بسیار شیرین است و رنگ خوبی دارد.

برخی از کشاورزان روش خشک کردن انجیر از طریق نور خورشید را انتخاب می کنند و در داخل باغ خود انجیر خشک به مقدار زیاد تولید می کنند در این روش انجیر ها را که کمی خشک شدن و از درخت می ریزند را جمع می کنند و روی طوری های که اسم های مختلف دارد قرار می دهند تا خشک شود. روشی دیگر برای خشک کردن انجیر این است که این میوه را در کارخانه ها با اضافه کردن موادی که باعث خشک شدن انجیر می شود و با استفاده از دستگاه های مخصوص که هوای داغ تولید می کند خشک می کنند.

انجیر خشک ارگانیک چه طبعی دارد؟

انجیر خشک ارگانیک چه طبعی دارد؟

همواره انجیر دارای طبع گرم می باشد که برای تقویت بدن بسیار مفید است. همچنین دارای خواص درمانی زیادی می باشد یک نمونه آن برای تقویت قوای جنسی مفید می باشد انجیر خشک اسپرم را تقویت می کند و برای درمان نازایی از انجیر خشک میتوان کمک گرفت که بسیار موثر می باشد.

انجیر خشک به دلیل دارا بودن کلسیم، منیزیم و… مصرف انجیر می تواند به افزایش تعداد و حرکت اسپرم کمک کند‌ و شانس باروری را افزایش دهد. انجیر به دلیل اینکه دارای طبع گرمی می باشد می توان از این میوه ی پر خاصیت برای درمان باروری استفاده کرد و همچنین به دلیل طبع گرمش برای تقویت نیروی جنسی مفید می باشد.

تولید کننده انواع انجیر خشک ارگانیک درجه یک

تولید کننده انواع  انجیر خشک ارگانیک درجه یک

امروزه شهرهای زیادی به صادرات و تولید انجیر خشک درجه یک می پردازند که شهر استهبان در میان این ها بهترین انجیر را تولید و به بازار عرضه می کند. می توان برای خرید انجیر خشک به روش مستقیم به تولید کنندکان این میوه یا مراکزی که در شهرهای تولید کننده این محصول وجود دارند می توان با قیمت پایین تر و کیفیت بالا خریداری کرد.

همچنین تولید کنندگان بسیاری در کشور وجود دارند که به تولید انواع انجیر خشک مانند: انجیر خشک پرک، انجیر خشک خندان، انجیر خشک AAA و… مشغول می باشند.

از این رو تولید کنندگان انجیر خشک به دلیل اینکه این میوه طرفداران زیادی در جهان دارد در تلاش هستند تا در زمینه ی صادرات انجیر خشک جایگاه ویژه ای داشته باشند.

پخش عمده انجیر خشک ارگانیک درجه یک

پخش عمده  انجیر خشک ارگانیک درجه یک

امروزه انجیر خشک سفید ارگانیک در کشور مصرف زیادی دارد. انواع مختلف انجیر خشک برای صادرات به کشور های دیگر فرستاده می شوند شرکت های پخش و فروش انجیر خشک سفید در سراسر کشور انجیر با کیفیت و مرغوب را به بازار عرضه می کنند.

همواره سایت های اینترنتی انجیر خشک سفید صادراتی را به صورت عمده و بدون هیچ واسطه ای عرضه می کنند و همچنین خرید از طریق اینترنت از اتلاف وقت جلوگیری می کند و سود خوبی نصیب خریدار می شود. مصرف انجیر خشک ارگانیک بسیار بالا می باشد به همین دلیل در حجم بالا به کشورهای دیگر صادر می شود.

امروزه انجیر خشک خندان دارای بازار فروش خوبی می باشد. همواره توزیع کنندگان این محصول انجیر خشک عمده را با کیفیت خیلی عالی و درجه یک به صورت بسته بندی در بازار عرضه می کنند. که به مشتریان به صورت مستقیم و غیر مستقیم می فروشند. کشور ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انجیر به شمار می رود.

فروشگاه هایی در سراسر کشور وجود دارند که انجیر خشک را با کیفیت های عالی و بسته بندی های متنوع به مشتریان عرضه می کنند. همچنین خشکبار فروشی ها در سراسر کشور محصول خود را به صورت های مختلفی مانند بسته بندی به مشتریان عرضه می کنند. توزیع کنندگان انجیر خشک ایرانی می توانند انجیر تازه را به صورت مستقیم از کشاورز خریداری کنند که این روش هزینه کمتری دارد و آسان می باشد.

همچنین شرکت های در شهر شیراز هستند که به عرضه انجیر خشک به صورت عمده یا فله می پردازند شیراز مرکز تولید انجیر خشک می باشد. شهرهای زیادی به تولید و صادرات انجیر خشک می پردازند که شهر استهبان در میان این ها بهترین انجیر را تولید و به بازار عرضه می کند.

می توان برای خرید انجیر خشک به روش مستقیم به تولید کنندگان این میوه یا مراکزی که در شهرهای تولید کننده این محصول وجود دارند می توان با قیمت پایین تر و کیفیت بالا خریداری کرد. یا اینکه می توان در هر شهری که هستید با مراجعه کردن به خشکبار فروشی های شهر خود انجیر خشک درشت را خریداری کرد که می توان این محصول را هم به صورت فله و عمده و هم بسته بندی خریداری کرد. در ضمن بهترین انجیر خشک مجلسی، انجیر صد و یک می باشد که برای مهمانی ها مناسب است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *