انجیر خشک یکی از انواع خشکبار قدیمی، معروف و پر مصرف در ایران و جهان می باشد. انجیر خشک ارگانیک بدون هیچ ماده افزودنی تولید شده و کاملا سالم و بهداشتی می باشد. توزیع انجیر خشک در این مرکز به صورت کاملا مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد. انجیر خشک ارگانیک با کیفیت از تولید کننده خریداری شده و با بهترین قیمت به دست مصرف کنندگان می رسد.

توزیع مستقیم انجیر خشک ارگانیک

همه چیز درباره انجیر خشک زرد

همه چیز درباره انجیر خشک زرد انجیر میوه فصل تابستان است و تازه آن تنها در مدت کوتاهی در بازار وجود دارد و برای بهره مندی از خواص انجیر در طول سال باید نوع خشک شده آن مصرف شود.

کیفیت انجیر تازه برای معده به طور کلی دارای دو بعد اصلی است که به ترتیب شامل ابعاد ظاهری و ماهوی می شوند.

انجیر خشک زرد از انجیر زرد تولید می شود چرا که این نوع انجیر تازه پوست نازک دارد، گوشت آن زیاد و آبدار و نرم است و طعم آن شیرین است. هنگامی که انجیر زرد شکافته می شود مشخص می شود که کاملا رسیده و آماده خشک شدن است.

به دلایلی که در بالا ذکر شد انجیر خشک زرد بهترین گزینه برای تولید انجیر خشک است چرا که محصول نهایی نرم، شیرین و درشت خواهد بود.

اگر چه انجیر زرد تولید شده در ایران به صورت تازه در ایران مصرف و به کشور های دیگر نیز صادر می شود اما بیشتر این نوع انجیر خشک می شود. برای خشک کردن ، انجیر های رسیده را از درخت برداشت نمی کنند و به دلیل آفتاب گرم روز های تابستان آب میان بافتی انجیر ها تبخیر می شود و انحیر حالت نیمه چروک به خود گرفته و نیمه خشک است.

در این زمان انجیر ها کم کم به زمین می ریزند. در این مرحله انجیر ها را از روی زمین جمع کرده و از درخت می چینند و چند روز در مکانی تمیز و صاف و خشک زیر آفتاب قرار می دهند تا به طور کامل خشک شوند.

انجیر خشک حاوی انواع مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن است. انجیر خشک به دلیل حاوی بودن فیبر به عنوان ملین، کلسیم برای سلامت استخوان ها و آهن برای درمان کم خونی شهرت دارد. ویتامین C و E موجود در ان به تقویت سیستم ایمنی و سلامت پوست کمک می کند.

عرضه کنندگان انجیر تازه در بارداری سعی می کنند برای جلب رضایت مشتری های خود در بازار های خرید و فروش داخلی و صادراتی، محصولات خود را با بهترین درجه کیفیت و مرغوبیت به خریدار ها عرضه کند.

انجیر خشک میان وعده ای سالم و مقوی است که جایگزین تنقلات نا سالم شده است و طرفداران زیادی پیدا کرده است

صادرات عمده انجیر خشک ارگانیک

صادرات عمده انجیر خشک ارگانیک به دلیل اطلاع مردم سراسر دنیا از خواص بی نظیر انجیر خشک و همچنین کیفیت بالای انجیر خشک های تولیدی در ایران و سالم و ارگانیک بودن این محصولات، استقبال مصرف کنندگان افزایش یافته و صادرات این محصول بسیار گرم و پر رونق است. صادرات انجیر خشک به صورت عمده شهرت این محصول را افزایش داده و به ادامه فعالیت تولید کنندگان ایرانی کمک می کند. شما نیز می توانید از طریق مراکز توزیع انجیر خشک، محصولی صادراتی و با کیفیت و سالم و ارگانیک خریداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *