انجیر خشک در میان انواع خشکبار از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است چراکه هم طعم بی نظیری داشته و هم خواص دارویی و درمانی بسیار زیادی دارد.

میوه خشک ارگانیک به صورت کاملا ارگانیک تهیه و تولید شده است و سرشار از ویتامین و مواد مقوی می باشد در میان مراکزی که در زمینه توزیع انجیر خشک فعالیت دارند فروشگاه انلاین ما از بهترین و معتبرترین توزیع کننده های انجیر خشک می باشد که اولویت کار خود را رضایت مشتریان قرار داده و در همین راستا سعی دارد انجیر خشک درجه یک را از تولید کنندگان معتبر خریداری نموده و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.توزیع کننده انجیر خشک درجه یک

راهنمای انتخاب انجیر خشک درجه یک

راهنمای انتخاب انجیر خشک درجه یک

هنگام انتخاب انجیر خشک درجه یک می بایست به نکات زی دقت نمود تا بتوان محصولی با کیفیت را خریداری نمود.

بهترین نوع انجیر خشک برای پذیرایی انجیر کوهی برای سلامتی می باشد این محصول دارای طعم و مزه ای بسیار خوبی بوده و دارای اندازه های درشت و یکدست است و شما می توانید برای پذیرایی در تمامی مراسم و مجالس خود از این محصول استفاده کنید.

  1. انجیر خشک درجه یک معمولا رنگ روشنی دارد و طیف رنگ آن شامل سفید، زرد و کرم می باشد. انجیر های قهوه ای رنگ نشان می دهند که زمان زیادی از فرآیند تولید آن ها گذشته است.
  2. انجیر خشک تدرجه یک بافتی نرم تر نسبت به دیگر انجیر های موجود در بازار دارد. البته رطوبت انجیر باید در تعادل باشد چراکه رطوبت بیش از حد باعث کپک زدن انجیر شده و برای مصارف طولانی مدت مناسب نمی باشد. همچنین اگر انجیر بیش از حد خشک شده باشد تاثیر منفی بر طعم آن می گذارد.
  3. انجیر خشک تازه بو و مزه ای کاملا طبیعی دارد و اگر انجیر مانده باشد می توان از طریق بو و مزه ی آن تشخیص داد. همچنین انجیر می بایست با روشی کاملا طبیعی بدون استفاده از هرگونه مواد شیمیایی همچون گوگرد تولید شده باشد.
  4. انجیر خشک درجه یک باید بافتی کاملا رسیده و شیرین داشته باشد. اگر قسمت های سبز رنگ در سطح انجیر دیده شود نشان دهنده ی این است که از انجیر های نارس استفاده شده که تاثیر منفی بر طعم آن می گذارد.
  5. انجیر با کیفیت باید عاری از هرگونه آفت زدگی باشد چراکه تازگی انجیر موجب گشته تا انجیر از دسترسی حشرات و آفت ها در امان باشد
  6. انجیر خشک مرغوب با توجه به این که بلافاصله بعد از تولید به فروش می رسد کمتر جایجا شده و در نتیجه بافت سالم تری دارد.

مراکز تولید انجیر خشک درجه یک

مراکز تولید انجیر خشک درجه یک همانطور که پیشتر هم اشاره گردید انجیر خشک توانسته است با طعم و خواص بی نظیر خود طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نماید از این رو تولید انجیر خشک در کشور ما در سطحی گسترده صورت گرفته و روانه ی بازار فروش می گردد. مراکز تولیدی که در این زمینه فعالیت دارند در تلاش هستند تا انجیر خشک را در بالاترین سطح کیفیت تولید کرده و محصولی با کیفیت را به دست مصرف کنندگان برسانند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *