انجیر خشک یکی از خشکباری است که به دلیل خواص بسیار زیادی که دارد، مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است. انجیر خشک به عنوان یک میان وعده مصرف می شود. توزیع کنندگان انجیر خشک مرغوب با توجه به نیاز مصرف کنندگان بهترین انواع انجیر خشک را به روش های مختلف و مطمئن با کیفیت خوب و قیمت مناسب عرضه می کنند.

توزیع کننده انجیر خشک مرغوب

خصوصیات انجیر خشک مرغوب

خصوصیات انجیر خشک مرغوب خصوصیات انجیر مرغوب خشک شده ارتباط زیادی با ویژگی های ظاهری آن محصول دارد. به طور کلی انجیر های خشک تولید شده به روش های سنتی و صنعتی بر اساس چهار معیار دسته بندی می شوند. این معیار ها عبارتند از قطر دانه ها، دهان باز یا خندانی و شکفتگی دانه ها، رنگ دانه های انجیر و وجود دانه های ریز قهوه ای و سیاه درون انجیر که هر کدام را به تفکیک توضیح می دهیم.

قطر دانه ها اولین نکته ای است که توجه را جلب می کند. طبیعی است که هر چه دانه ها بزرگ تر باشد، انجیر مرغوب تر است. قطر دانه های انجیر بزرگ تا ۲۲ میلی متر و انجیر ریز ۱۴ میلی متر است.

دانه های انجیر رنگ های متفاوتی دارند. انجیر های با کیفیت سفید و کرم رنگ، انجیر های متوسط زرد روشن و تیره و انجیر های با کیفیت پایین قهوه ای رنگ هستند.

خندان یا دهان باز بودن انجیر ها نیز تاثیر زیادی در کیفیت آن ها دارد. هر چه انجیر ها خندان تر باشند، انجیر مرغوب تر بوده و هر چه دهان آن ها بسته باشند کیفیت پایین تری دارند.

انجیر های مرغوب دانه قهوه ای کمتری در درون خود دارند و انجیر های با کیفیت پایین تر دانه های قهوه ای و سیاه بیشتری دارند.

‌موارد ذکر شده تاثیر بسیاری بر کیفیت و همچنین قیمت انجیر ها دارند. هرچه انجیر ها درشت تر، خندان تر و سفید رنگ باشند قیمت آن ها بالاتر و هر چه دانه ها ریز تر باشند، شکفتگی کمتری داشته باشند و دهانشان بسته باشد، قیمت آن ها کمتر است.

برای پذیرایی و مهمانی های خود انجیر خشک مرغوب را انتخاب کنید و برای استفاده در غذا و پخت مربا انجیر با کیفیت پایین تر را خریداری کنید.

فروشنده انجیر خشک مرغوب

فروشنده انجیر خشک مرغوب این سایت به عنوان فروشنده انجیر خشک مرغوب فعال اینترنتی، بهترین محصول را از تولید کنندگان تهیه کرده و با توجه به سلایق مصرف کنندگان به دست آن ها می رساند. شما می توانید محصول مورد نظر خود را با اندازه دلخواه به روش های مختلف مانند سفارش آنلاین، سفارش تلفنی سفارش دهید. علاوه بر این شما می توانید شماره و مشخصات خود را در سایت ثبت کنید تا مشاوران فروش با شما تماس بگیرند. سفارش شما از بهترین انواع انجیر خشک تهیه و به دست شما خواهد رسید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *