پخش کننده انجیر خشک در مشهد

انجیر میوه تابستانی است که به دلیل مدت زمان کم میوه دهی آن را خشک می‌کنند تا در تمام فصول بتوانند از آن استفاده نمایند. انجیر خشک بسیار مغذی و پرخاصیت است؛ از این رو بازار فروش خوبی دارد. به خاطر قیمت مناسب انجیر سفید خشک فله بیشتر مصرف کنندگان خواهان این نوع انجیر میباشند؛ به همین منظور توزیع کننده انجیر سفید خشک در پی آن است که بیشتر، این محصول را به صورت فله ای به بازار فروش عرضه نماید تا مصرف کنندگان به راحتی بتوانند مقدار مورد نیاز انجیر سفید خشک خود را خریداری کنند.

توزیع کننده انجیر سفید خشک فله

مشخصات انجیرخشک مرغوب

مشخصات انجیرخشک مرغوب انجیر میوه ای است شیرین و مقوی که با خشک شدن نه تنها خاصیت خود را از دست نمی دهد؛ بلکه خاصیتش چند برابر می شود. انجیر میوه ای است بهشتی که خدای متعال در قرآن از آن یاد کرده است و این کافی است تا به اهمیت این میوه پی ببریم .

اما بدانیم انجیرخشک مرغوب چه خصوصیاتی را دارا می باشد:

 • انجیر مرغوب رنگ زرد و سفیدی دارد .
 • درشت و گوشتی است .
 • بدون له شدگی و سیاهی می باشد.
 • اندازه و ظاهر آن زیاد با انجیر تازه فرق ندارد.
 • چروکیدگی کمتری دارد و نرم است.
 • بوی کهنگی نمی‌دهد.
 • طعم شیرین و مطلوبی دارد.

تجار و کشاورزان انجیر خشک را به چهار نوع تقسیم کرده اند که عبارت است از : انجیر ۱)خشک صد و یک ۲)خندان ۳)پرک ۴)معمولی که در این میان انجیر صد و یک به عنوان انجیرخشک مرغوب در بازار شناخته شده است و به خاطر کیفیت و طعم بی نظیرش مورد توجه صادرکنندگان قرار گرفته چرا که انجیر مرغوب در بازار های خارجی نیز بسیار مشتری پسند است.

میوه خشک ارگانیک به صورت کاملا ارگانیک تهیه و تولید شده است و سرشار از ویتامین و مواد مقوی می باشد

آیا از خواص این میوه خوشمزه که به خاطر شیرین بودن به آبنات طبیعی نیز معروف است چیزی می دانید؟ برای مطلع شدن از این خواص شگفت انگیز با ما همراه باشید.

خواص انجیر مرغوب عبارت است از:

 1. بخاطر داشتن کلسیم باعث استحکام استخوان ها می شود.
 2. کلسترول خون را تنظیم می کند.
 3. باعث تقویت سیستم گوارش می شود.
 4. سلامت قلب را تضمین می کند.
 5. باعث سلامت و شادابی پوست می شود.
 6. برای افراد دیابتی بسیار مفید است چراکه قندخون را کنترل می کند.
 7. ضد فشار خون است به عبارتی یک نوع قرص ضد فشار طبیعی محسوب میشود.

مراکز فروش انجیر سفید خشک فله

مراکز فروش انجیر سفید خشک فله همان طورکه گفته شد به خاطر قیمت مناسب انجیر خشک فله، در کل کشور مراکز فروش انجیر سفید خشک فله وجود دارد تا نیاز مشتریان را برآورده سازند.

بهترین نوع انجیر خشک برای پذیرایی انجیر کوهی برای سلامتی می باشد این محصول دارای طعم و مزه ای بسیار خوبی بوده و دارای اندازه های درشت و یکدست است و شما می توانید برای پذیرایی در تمامی مراسم و مجالس خود از این محصول استفاده کنید.

این مراکز فروش سعی دارند از بهترین باغ های ایران انجیر مرغوب و سالم و خوشمزه تهیه کنند تا نه تنها در بازارهای داخلی فروش بهتری داشته باشند بلکه این محصول را به بازارهای جهانی نیز عرضه کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *