امروزه انجیر خشک ایرانی بخاطر اینکه زمان برداشت آن کوتاه است امکان هدر رفت انجیر زیاد است بنابراین بیشترین انجیر موجود در بازار انجیر خشک است. برای درمان بیماری ها به داروهای گیاهی و سنتی رو آورده اند تا از عوارض دارو های شیمیایی در امان باشند. کم خونی، کمبود آهن و یبوست از بیماری هایی است که با مصرف غذاهای فست فود افراد زیادی را درگیر کرده و انجیر می تواند درمان خوبی برای این نوع از بیماری ها باشد.

تولیدکنندگان انجیر خشک ایرانی

راهنمای انتخاب انجیر خشک

 

انتخاب انجیر خشک هم از لحاظ دارویی و هم خوراکی ارزشمند است و به عنوان یک میان وعده عالی ، خوش طعم و شیرین در فصل زمستان به حساب می آید. این گیاه در مناطق نیمه گرمسیر بیشترین میوه را به بار می آورد که انواع متنوعی دارند و برای کشت انجیر یا هر نوع دیگر انجیر می توان به روش های مختلف تکثیر انجام داد.

اگر بخواهیم از شرایط مناسب و عالی کشت انجیر صحبت کنیم باید گفت که با کشت انجیر در تابستان گرم و زمستان ملایم و کشت درخت با فاصله حداکثری و آبیاری به موقع می توان بهترین کشت را داشت. میوه انجیر در تمام فصول قابل برداشت هستند یکی از آنها از تابستان شروع شده و تا شهریور ادامه دارد و یکی دیگر که بیشتر در مناطق گرمسیر است از شهریور تا آذر میوه دهی دارد.

البته اگر زمان برداشت انجیر زودتر باشد انجیر شیرین و با کیفیتی تولید می شود.

اگر بخواهیم از خاصیت انجیر خشک صحبت کنیم انجیری که ابتدا روی درخت مقداری خشک شود و بعد به طور کامل در زیر نور آفتاب خشک شود، ارگانیک بوده و شیرینی انجیر تازه را دارد و هیچ ماده افزودنی به آن زده نشده که در بازار بیشترین تقاضا را دارد.

بیشتر بخوانید:  انجیر خشک مشهد

راهنمای انتخاب انجیر خشک

صادرات انجیر خشک ایرانی

 

خرید عمده انجیر خشک ایرانی با کیفیت مناسب به صورت عمده و بسته بندی شده در وزن های مختلف صورت می پذیرد. فروش انجیر در متنوع ترین بسته بندی های مدرن و با وزن های متفاوت متناسب با خواست مشتری در انواع کیفیت و قیمت در مرکز اینترنتی پخش و توزیع خشکبار به صورت تمام وقت صورت می پذیرد.

صادرات انجیر خشک ایرانی

خوشبختانه صادرات انجیر خشک به عنوان شیرین ترین خشکبار، کسب و کار جدیدی را در این آشفته بازار کسب و کار برای جوانان به همراه داشته است.

همچنین عرضه انجیر خشک ایرانی با کیفیت به روش عمده و کلی تاثیر زیادی بر کیفیت و نیز قیمت ارزان آن دارد که به صورت کیلویی، فله ای با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار داده می شود تا آن ها بتوانند با خیالی آسوده از سالم بودن محصول آن را خریداری و مورد مصرف قرار دهند.

  • تبلیغات:
    1. لیمو عمانی + قیمت خرید فروش
    2. خاصیت آنتی اکسیدانی و محافظت کننده عصبی گردو
    3. قیمت خرما برحی آبادان
    4. خرید اینترنتی سویا گوشتی مکسوی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *