همواره تولید کنندگان انجیر خشک درشت سعی می کنند که این محصول را با کیفیت خوبی به دست مشتریان برسانند به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. تولید کنندگان انجیر خشک سعی دارند با تولید محصولی ارگانیک راهی در صادرات کشور باز کنند و این محصول پر خاصیت را به کشور های دیگر صادر کنند. تولید کنندگان زیادی در سراسر کشور ما هستند که به دلیل فروش زیاد این محصول به تولید انجیر خشک روی آورده اند. نمونه ی بهترین انجیر خشک از استهبان می باشد.

تولیدکنندگان انجیر خشک درشت

بهترین انواع انجیر خشک برای مجلس

 

همواره انجیر ۱۰۱ از مرغوب ترین انواع انجیر خشک می باشد که هیچگونه انجیر خراب در این آنها نیست و کاملا تمیز و یک دست هستند. انجیر ۱۰۱ به دلیل اینکه درشت و مرغوب است برای مهمانی ها مناسب است و بیشتر در مهمانی ها از این نوع انجیر استفاده می شود. ویژگی شاخص این نوع انجیر شکافی است که روی این انجیر وجود دارد که نشان دهنده ی ۱۰۱ بودن این انجیر است.

قیمت این نوع انجیر از انواع دیگر بالاتر می باشد زیرا که کاملا یکدست و دست چین می باشد. انجیر ۱۰۱ به دلیل درشت بودن و همچنین لوکس بودن آن به کشورهای دیگر نیز صادر می شود. این انجیر ها را به روش آفتابی خشک می کنند.

بهترین انجیر از شهر استهبان به دست می آید. استهبان بزرگترین مرکز تولی انجیر در جهان به شمار می رود که در بازار های داخلی و خارجی هرساله چند هزار تن عرضه می شود. قیمت انجیر ها با توجه به نوع انجیر متغیر می باشد. انجیر صد و یک به نام های دیگری معروف است که به آن انجیر غنچه، صد و یک پرک و … نیز می گویند.

انجیر خشک اعلاء یا انجیر خشک سوپر که بهترین نوع انجیر است این نوع انجیر که به آن ۳A هم می گویند برای مهمانی ها و مجلس مناسب می باشد زیرا بسیار درشت و خندان می باشد که انجیری لوکس به شمار می رود. صادرات انجیر سوپر بسیار رونق داشته که به عنوان یکی از محصولات تجاری از آن یاد می شود که برای شرکت های تولید کننده آن بسیار سود داشته است.

انجیر خشک صد و یک یا پرک انجیری است که دهان کامل باز شده یا پر دار شده است. در کل انجیری که در مقابل نور آفتاب خشک شود بهترین نوع انجیر می باشد که انجیر را بر حسب اندازه و رنگ آن ها درجه بندی می کنند. انجیر صد و یک که مخصوص مهمانی ها می باشد از ظاهری زیبا و یکدست بر خوردار می باشد.

بهترین انواع انجیر خشک برای مجلس

انجیر خشک تنظیم کننده فشار خون می باشد

 

همواره انجیر میوه ای پر خاصیت می باشد که دارای خواص درمانی زیادی نیز می باشد. انجیر علاوه بر کلسیم، آهن و… دارای مقدار بسیار زیادی پتاسیم می باشد. با کمبود پتاسیم در بدن فرد دچار فشار خون می شود بنابراین افرادی که فشار خون دارند می توان از انجیر که دارای مقدار بسیار زیادی پتاسیم است برای کاهش فشار خون استفاده کنند.

انجیر علاوه بر کنترل فشار خون در موارد دیگری نیز کاربرد دارد. انجیر به دلیل داشتن فیبر باعث احساس سیری در فرد می شود و در نهایت منجر به کاهش وزن می شود. انجیر برای تراکم استخوان ها بسیار مناسب است. انجیر مانع از مبتلا شدن به یبوست می شود که داروی بسیار مناسب است. اگر در تابستان انجیر مصرف کنید باعث می شود که کمتر احساس تشنگی کنید. همانطور که گفته شد انجیر برای کنترل فشار خون بسیار موثر است به ویژه افرادی که بر اثر یبوست فشار خون بالا دارند.

انجیر خشک تنظیم کننده فشار خون می باشد

توزیع کنندگان عمده انواع انجیر خشک درشت

 

امروزه انجیر خشک دارای بازار فروش خوبی می باشد. همواره توزیع کنندگان این محصول انجیر خشک را با کیفیت خیلی عالی و درجه یک به صورت بسته بندی و یا فله این در بازار عرضه می کنند. که به مشتریان به صورت مستقیم و غیر مستقیم در اختیار مشتریان قرار می دهند.

کشور ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انجیر به شمار می رود. فروشگاه هایی در سراسر کشور وجود دارند که انجیر خشک را با کیفیت های عالی و بسته بندی های متنوع به مشتریان عرضه می کنند. همچنین خشکبار فروشی ها در سراسر کشور علیه خود را به صورت های مختلفی مانند بسته بندی و فله، جزئی و عمده در اختیار مشتریان قرار می دهند. توزیع کنندگان انجیر خشک تازه می توانند انجیر تازه را به صورت مستقیم از کشاورز خریداری کنند که این روش هزینه کمتری دارد.

یا توزیع کنندگان این محصول آن را برای راحتی حال مشتریان از طریق اینترنتی توزیع می کنند که خریدار می تواند با مراجعه به سایت اینترنتی و آگاهی از کیفیت محصول آن را خریداری کند که هزینه مناسبی هم این روش دارد.

توزیع کنندگان عمده انواع انجیر خشک درشت

عرضه کنندگان مستقیم انجیر خشک درشت

 

همواره عرضه کنندگان انجیر خشک سعی می کنند که انجیر خشک خندان و با کیفیت را به صورت های بسته بندی و یا فله به مشتریان عرضه کنند. که خریداران و طرفداران این میوه می توانند در هر نقطه از از کشور این محصول را خریداری کنند. امروزه عرضه کنندگان انجیر خشک پهن روش هایی در اختیار مشتریان گذاشتند که می توان به صورت مستقیم این محصول را خرید کرد.

عرضه کنندگان مستقیم انجیر خشک درشت

یکی از این روش ها خرید به صورت اینترنتی می باشد که سعی کردند محصولات بهترین کیفیت را داشته باشد و به دو صورت فله و بسته بندی عرضه می شود که این روش از اتلاف وقت جلو گیری می کند و این روش بهترین راه می باشد و هزینه های اضافی ندارد وبا حذف واسطه ها می توان بهترین خرید را انجام داد که در زمان کمی خرید شما به دستتان می رسد.

همچنین مرکز های زیادی وجود دارند که در شهر های مختلف انجیر خشک را به صورت مستقیم عرضه می کنند. شهرهای زیادی به تولید و عرضه انجیر خشک می پردازند که شهر استهبان در میان این ها بهترین انجیر را تولید و به بازار عرضه می کند. می توان برای خرید انجیرخشک به روش مستقیم به تولید کنندکان این میوه یا مراکزی که در شهرهای تولید کننده این محصول وجود دارند می توان با قیمت پایین تر و کیفیت بالا خریداری کرد.

یا اینکه می توان در هر شهری که هستید با مراجعه کردن به خشکبار فروشی های شهر خود انجیر خشک را خریداری کرد که می توان این محصول را هم به صورت فله و عمده و هم بسته بندی خریداری کرد.

  • تبلیغات:
    1. لیمو عمانی + قیمت خرید فروش
    2. خاصیت آنتی اکسیدانی و محافظت کننده عصبی گردو
    3. قیمت خرما برحی آبادان
    4. خرید اینترنتی سویا گوشتی مکسوی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *