در یک تولیدی تمامی کارکنان در تلاش می باشند تا بتوانند محصول خود را از سایر محصولات مشابه موجود در بازار ممتاز کنند و از این را بتوانند اعتماد و رضایت مصرف کننده گان را جلب کنند و فروش خود را دو برابر کنند.

تولید کنندگان انجیر خشک عمده توانسته با تلاش و کوشش و پشتکار فراوان به این هدف دست یابد و فروش روزانه خود را افزایش دهد. همچنین توزیع کننده گان در تلاش هستند تا این محصول را به کشور های دیگر نیز صادر کنند.

تولیدکنندگان انجیر خشک عمده

مواد مغذی موجود در انجیر خشک

مواد مغذی انجیر خشک بسیار فراوان می باشد. یکی از مواد امگا 3 است که فقط در بدن ماهی های سرد سیر و میگو یافت می شود. انجیر خشک منبعی از فیبر و گلوکز است و کلسیم آهن نیز یکی از مهم ترین مواد مغذی در انجیر می باشد که هرکدام خواص درمانی بسیار بالایی است و در صنعت داروسازی کاربرد مهمی دارد که انجیر خشک همه آنها را باهم و یکجا بوده است و به همین خاطر جزو مهم ترین مواد خوراکی موجود در می باشد و در طب سنتی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

انجیر خشک سرشار از آهن و ویتامین c می باشد که برای افرادی که مبتلا به فقر آهن و کم خونی هستند می توانند به عنوان یک دارو از این محصول استفاده کنند.

انجیر خشک حاوی گوگرد بوده که ریزش مو و شوره سر را درمان می کند و همچنین برای رشد جنین و جلوگیری از زایمان زود رس بسیار مفید است. انجیر خشک به خاطر ویتامین های موجود در خود از پوکی استخوان جلوگیری می کند.

این محصول به خاطر قند بالا به افرادی که دیابت دارند پیشنهاد می شود از مصرف بیش از حد آن اجتناب فرمایند. انجیر دارای فیبر است که نقش مهمی برای رفع یبوست دارد. انجیر داری یک ماده است که دندان ها را سفید کرده و آنها را جرم گیری می کند. انجیر خشک در نمایندگی ها با کیفیت و با قیمت مناسب به صورت مستقیم به فروش می رسد و مشتریان می توانند این محصول را به راحتی تهیه نمایند.

مواد مغذی موجود در انجیر خشک

مرجع خرید انجیر خشک عمده

امروزه تمام تولیدی در رقابت می باشند تا بتوانند محصول خود را به فروش برسانند و عوامل تولید انجیر خشک با افتتاح مرکز خرید انجیر خشک در سرار کشور توانسته در این رقابت پیروز و محصول خود را با کیفیت بالا به فروش برساند.مرجع خرید انجیر خشک عمده

همچنین در تلاش می باشند که نمایندگی های در خارج از کشور افتتاح کنند و بتوانند اعتماد مشتریان خارج از کشور را نیز به دست آورند و فروش خود را دو برابر کنند.

  • تبلیغات:
    1. لیمو عمانی + قیمت خرید فروش
    2. خاصیت آنتی اکسیدانی و محافظت کننده عصبی گردو
    3. قیمت خرما برحی آبادان
    4. خرید اینترنتی سویا گوشتی مکسوی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *