انجیر خشک از جایگاه بخصوصی در میان میوه های خشک برخوردار بوده و بیشترین ارزش و اهمیت را به خود اختصاص داده است. اما یکی از بهترین انواع این محصول که توسط برترین تولیدکنندگان انجیر عمده خشک تولید و به بازارهای داخلی و بازارهای صادراتی ارائه گشته، انجیر خشک استهبان بوده که روی درخت خشک شده و سپس براشت می گردد، از همین رو کیفیت ویژه ای را به خود اختصاص داده است.

تولیدکنندگان انجیر عمده خشک

مشخصات انجیر خشک درجه یک

یکی از میوه های بی نظیری که علاوه بر برخورداری از یک طعم ایده آل، به عنوان یک داروی طبیعی شناخته شده و لذا به درمان طیف بسیاری از بیماری ها خواهد پرداخت، انجیر خشک می باشد که با توجه به ویژگی های مثبت زیادی که دارد، طرفداران و علاقمندان زیادی را سمت خود جذب نموده است‌.

حال می خواهیم به موضوع مهم دیگری راجع به این محصول بپردازیم که با استفاده از آن می توانید انتخاب بهتری را از این محصول انجام دهید و آن مشخصات انجیر خشک درجه یک بوده و عبارتند از:

 1. همانطور که گفتیم یکی از ممتازترین و برترین انواع انجیر خشک، انجیر استهبان بوده که یکی از مشخصات بارز آن، میوه های درشتی است که دارد.
 2. در قسمت انتهایی انجیر، شکافی وجود داشته که دال بر کیفیت بالای آن می باشد و با توجه به همین مشخصه می توانید آن‌ را راحت برگزینید.
 3. یکی دیگر از مشخصه های بارزی که به این محصول اختصاص یافته و حساب آن را از سایر انجیرهای خشک جدا نموده، مغزدار بودن آن است و فاقد هر میزان پوکی خواهد بود.
 4. از وجود انجیرهای بسته در این محصول اثری نبوده و همه آنها باز و خندان می باشند.
 5. با توجه به آزمایشات بسیاری که روی این محصول صورت گرفته، درجه کیفیت و سلامت ظاهری و داخلی آن به طور کامل تایید شده و لذا اثری از آفات و یا آثار سوء دیگر در آن نخواهد بود.

مشخصات انجیر خشک درجه یک

صادرات انجیر عمده خشک

استهبان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انجیر خشک در کشور به شمار آمده و محصولاتی همراه با کیفیت جهانی را عازم بازارهای خارجی نموده است، بنابراین می توان از صادرات انجیر عمده خشک استهبان به بازار کشورهای آسیایی و اروپایی خبر داد که علاوه بر ارائه محصولاتی مرغوب، اقدام به عرضه انواع انجیر خشک قیمت مناسب در این بازارها نموده است.

صادرات انجیر عمده خشک

پس دلایل زیادی را می توان در صادرات این انجیر سهیم دانست که مهمترین آنها همان کیفیت و قیمت بوده که بیش از هر عامل دیگری برای مشتریان خارجی اهمیت داشته و اکنون انجیر خشک استهبان با برخورداری از همه آنها توانسته پله های ترقی را در حوزه صادرات، یکی از پس دیگری طی نماید.

 • تبلیغات:
  1. انجیر سیاه پلدختر گچساران جیرفت
  2. قیمت جدید بادام زمینی / خرید انواع مرغوب آن از شمال کشو
  3. قیمت خرمای مضافتی در شهریور ماه 98
  4. آیا مصرف زرشک باعث افزایش قد می شود؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *