همانطور که میدانید میوه های خشک شده نیز مانند خود میوه تازه دارای ارزش غذایی بسیار زیادی هستند، که انواع ویتامین ها و مواد معدنی را در خود جای داده اند، لذا در بین انواع میوه خشک شده، میوه انجیر خشک سوپر اصل نیز دارای خواص بسیار زیادی بوده، به طوری که میزان تقاضای خرید این محصول در کشور ما رو به افزایش بوده، به همین علت تولیدکنندگان میزان تولید و فروش انجیر خشک AAA کیلویی اصل را افزایش داده اند تا بتوانند نیاز بازار مصرف را برطرف سازند.

تولید کننده انجیر خشک AAA کیلویی

بررسی مشخصات مهم انجیر خشک AAA کیلویی

بررسی مشخصات مهم انجیر خشک AAA کیلویی امروزه در کشور ما میزان تولیدات انجیر خشک شده رو به افزایش بوده، و از آنجایی که کشور ما دارای شرایط آب و هوایی مناسبی جهت تولید انبوه انجیر بوده، لذا در برخی از مناطق افراد بسیاری به تولیدات عمده انجیر سفید پرداخته و سپس این محصول را با روش های سنتی و تیزابی به تولید انجیر خشک می پردازند.

از این رو تولیدکنندگان انجیر خشک نیز این محصول را بسته به نوع کیفیت، در درجه بندی های مختلفی قرار می دهند و با توجه به نوع و کیفیت محصول، آن را قیمت گذاری کرده و در بازار فروش به صورت بسته بندی شده و یا کیلویی در اختیار مشتریان قرار می دهند. لذا درجه بندی انجیر خشک در بازار فروش در کشور ما به سه دسته تقسیم می شود، که شامل:

  • انجیر خشک A
  • انجیر خشک 2A
  • انجیر خشک AAA

در واقع تولیدکنندگانی که به صورت عمده به تولیدات محصول انجیر خشک شده در کیفیت های نام برده در متن بالا می پردازند، این محصول را پس از تولید روانه بازار فروش کرده و با توجه به نوع کیفیت و درجه بندی انجیر خشک، آن را قیمت گذاری می کنند.

عرضه کنندگان انجیر تازه در بارداری سعی می کنند برای جلب رضایت مشتری های خود در بازار های خرید و فروش داخلی و صادراتی، محصولات خود را با بهترین درجه کیفیت و مرغوبیت به خریدار ها عرضه کند.

همچنین مشتریانی که قصد خرید انجیر خشک AAA را دارند در ابتدا می بایست آشنایی کاملی با مشخصات این نوع انجیر داشته باشند و سپس به خرید آن بپردازند، لذا یکی از مهم ترین خصوصیات انجیر خشک AAA صادراتی اندازه های درشت و خندان بودن انجیر و همچنین بافت صورتی رنگ آن می باشد،که موجب جذب مشتریان زیادی شده است.

آشنایی با انواع انجیر خشک AAA صادراتی

آشنایی با انواع انجیر خشک AAA صادراتی همانطور که میدانید بزرگترین تولیدکننده های انجیر خشک با کیفیت و مرغوب در استان های فارس و یا شهرستان استهبان وجود دارند که به تولیدات عمده این محصول می پردازند از این رو این تولیدکنندگان با بررسی کیفیت انجیر و جداسازی آن ها با توجه به نوع و میزان مرغوبیت، آن ها را دسته بندی کرده و سپس با نام های مختلفی در بازار مصرف به فروش می رسانند.

از این رو انجیر خشک AAA در بین تمامی انجیر های خشک شده از کیفیت بالاتری برخوردار بوده، لذا این نوع انجیر خشک شده را فروشندگان به عنوان انجیر صادراتی اختصاص داده اند، که در واقع نوع انجیر خشک AAA نیز با توجه به نوع انجیر سفید و یا سیاه به دسته های مختلفی تقسیم می شود.

از این رو برخی از تولیدکنندگان بخشی از انجیر خشک شده AAA را به دو صورت آماده سازی می کنند که در روش اول این نوع انجیر همراه با کمی شیره به صورت فشرده شده در بازار ارائه می شود، و اما بخش دیگر این محصول را به صورت تیزابی خشک کرده و به عنوان تنقلات و یا آجیل ها در سراسر کشور و همچنین در خارج کشور ارسال می کنند.

با توجه به اینکه محصول انجیر خشک نیز مانند خود میوه انجیر دارای ارزش غذایی بسیار زیادی بوده لذا انواع مواد معدنی همچون: کلسیم، آهن، روی، فیبر، پروتئین و ویتامین های B, C, D ,E را در خود جای داده است، که افراد با مصرف این محصول چه به صورت تازه و چه به صورت خشک شده، می توانند تمامی این املاح معدنی را جذب بدن کرده و از هزاران خواص بیشماری که در این نوع میوه خشک شده وجود دارد، بهره مند شوند.

از این رو ما در این مطالب برخی از مهم ترین خاصیت های بیشمار انجیر خشک را برایتان شرح می دهیم، لذا این خواص بسیار مهم شامل:

  • تقویت سیستم ایمنی بدن
  • تقویت حافظه
  • کمک به کاهش وزن
  • درمان بیماری یبوست
  • پاکسازی دستگاه گوارش و روده ها
  • دفع سموم بدن

همچنین محصول انجیر خشک شده علاوه بر خاصیت های نامبرده در متن بالا دارای خواص بیشمار دیگری نیز می باشد، که یکی دیگر از این خاصیت های مهم این محصول تقویت استخوان ها بوده، زیرا به دلیل دارا بودن منبع غنی کلسیم، مناسب ترین نوع میوه خشک شده می باشد که افراد می توانند از آن در رژیم غذایی خود استفاده کنند.

عرضه مستقیم انجیر خشک AAA کیلویی

عرضه مستقیم انجیر خشک AAA کیلویی در حال حاضر فروشندگان بسیاری در کشور هستند که پس از تولید و تهیه انجیر خشک، این محصول را روانه کارخانه های بسته بندی کرده و پس از بسته بندی انجیر خشک به صورت عمده آن ها را توسط نمایندگی های معتبر در سراسر کشور به دست مشتریان می رسانند.

از این رو برخی از این تولیدکنندگان بخش عمده ای از انجیر خشک ارگانیک را پس از تولید و بسته بندی، به کشورهای دیگر صادر کرده و از طریق صادرات انجیر خشک اعلا به کشورهای خارجی به کسب درآمد می رسند، لذا این افراد با قیمت بسیار گرانی این محصول را در اختیار مشتریان خارجی قرار داده که در واقع با عرضه مستقیم و همچنین با صادرات انجیر خشک AAA کیلویی به کشورهای دیگر نقش بسیار مهمی را در روند پیشرفت اقتصادی کشور ایفا می سازند.

همچنین با افزایش میزان صادرات و تقاضای مشتریان در داخل و خارج کشور به این محصول، میزان تولیدات نیز افزایش یافته و افراد بسیاری به سمت پرورش و تولید انجیر خشک راه پیدا کرده که این امر نیز موجب کاهش نرخ بیکاری در کشور شده و افراد بسیاری مشغول به کار می شوند.

از این رو برخی از افراد هستند که به عرضه مستقیم انجیر خشک AAA به صورت کیلویی پرداخته، لذا افراد و مشتریانی کمه قصد خرید انجیر خشک فله ای را دارند، می توانند به مراکز توزیع انجیر خشک رفته و این محصول را بدون واسطه با قیمت مناسب تری تهیه و خریداری کنند.

شرکت فروش انجیر خشک AAA کیلویی

شرکت فروش انجیر خشک AAA کیلویی از این رو به دلیل ارزش غذایی و دارویی این نوع خشکبار، افراد زیادی هستند که در ماه به خرید انجیر خشک اقدام می کنند. به همین دلیل تولید کنندگان انجیر خشک در تلاش هستند تا بهترین و با کیفیت ترین نوع انجیر را با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار دهند.

کیفیت انجیر تازه برای معده به طور کلی دارای دو بعد اصلی است که به ترتیب شامل ابعاد ظاهری و ماهوی می شوند.

لذا استان فارس یکی از بزرگترین تولید کننده انجیر خشک در کشور به شمار می آید که با تولید و پخش انجیر خشک در سطح کشور و همچنین صادرات محصول به کشور های خارجی پرداخته است. و از این رو با ارائه نمایندگی ها و شرکت های فروش معتبر در سرتاسر کشور، خرید انجیر خشک AAA کیلویی را برای مصرف کنندگان راحت تر کرده است لذا خریداران با مراجعه به این نمایندگی های معتبر می توانند به صورت تضمینی به خرید انجیر با کیفیت به صورت عمده و به قیمت کارخانه بپردازند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *