انجیر خشک خندان فارس یکی از انواع انجیرها یی است که در ایران تولید می شود. درخت این میوه ارزشمند یشتر در آب و هوای گرم و خشک استان فارس رشد می کند و محصول با کیفیت می دهد. این نوع انجیر خشک از لحاظ زیبایی و مزه نسبت به انواع دیگر انجیرها بالاتر هستند. به دلیل اینکه این محصول کم بار است به راحتی در بازار پیدا نمی شود. برای خرید انجیر خشک خندان بهتر است به سایت فروشگاه های معتبر مراجعه کنیم

خرید انجیر خشک خندان فارس

مشخصات انجیر خشک فارس

مشخصات انجیر خشک فارس

از مهمترین مشخصات انجیر خشک فارس پوست سفید و زرد آن است و دانه هایی به رنگ صورتی و قرمز دارد. این انجیر ها خندان و باز شده اند. بسیار کم بار هستند و بیشتر برای آجیل و یا تزئین از آن استفاده می شود. مزه ای شیرین و مطلوب دارند. بعلت اینکه باز هستند باید در محیطی بهداشتی و بسته بندی های مطمئن نگهداری شوند.

انجیر خشک خاصیت درمانی بسیار زیادی دارد و مصرف روزانه آن تاثیر فراوانی روی سلامتی افراد در سنین مختلف دارد. این میوه سرشار از ویتامین های b1 , b12, b6است و همچنین دارای آهن و کلسیم فراوانی می باشد که برای زنان باردار و شیرده بسیار مفید است.کودکان و افراد مسن که نیاز به تقویت قوای جسمی دارند و یا دچار سوء تغذیه هستند با مصرف انجیر خشک به سرعت قدرت بدنی خود را بدست آورند.

انجیر خشک را می توان به صورت خیس خورده نیز مصرف کرد . به علت داشتن فیبر بالا می تواند باعث درمان یبوست و ورم و گرفتگی روده ها شود و برای بیمارانی که ناراحتی های تنفسی مثل آسم دارند نیز مناسب است.

افرادی که عفونت های گلو و یا دهان و دندان دارند با مصرف انجیر خشک به سرعت بهبود خود کمک می کنند.

ارزش غذایی انجیر خشک به حدی بالا است که خداوند در قرآن هم برای مصرف آن توصیه کرده کرده است و از آن به عنوان میوه شفابخش یاد می کند.

پخش انجیر خشک خندان فارس

پخش انجیر خشک خندان فارس

شرکت ها و نمایندگی هایی که در کار پخش انجیر خشک فارس فعالیت می کنند امروزه علاوه بر فروش عمده این محصول به صورت فیزیکی و صادرات آن به کشورهای دیگر برای رفاه مشتریان خرد و جزو نیز خدمات بسیار خوبی ارائه می دهند.

امروزه با توجه به همه گیری بیماری ها و محدودیت های ترددی این شرکت ها فروشگاه های اینترنتی خود را فعال نموده اند و با حذف هزینه های رفت و آمد شهری ، هزینه مالی و زمانی با دریافت سفارش از مشتریان محصول را در کمترین زمان ممکن و با قیمت ارزان تر در درب خانه تحویل مشتری می دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *