انجیر خشک در انواع و اقسام مختلف و در رنگ های سفید، کرم، زرد و حتی قهوه ای روشن دیده می شود، اما انجیر سفید خشکسفید یکی از خوشمزه ترین انجیر هایی می باشد که دانه های درشت و خوش رنگی دارد.

انجیر تازه در سرماخوردگی نام یک محصول غذایی بسیار مقوی، خوش طعم و طبیعی است که عمدتا در فصل تابستان و با فرا رسیدن زمان برداشت انجیر تولید آن هم در کشور ما آغاز می شود و در حجم زیاد راهی بازار های مصرف می گردد.
اگر خواستار خرید انجیر خشک سفید ارزان هستید، پیشنهاد می کنم که به ادامه مطالب توجه داشته باشید تا باکیفیت ترین انجیر را خریداری بفرمایید.

خرید انواع انجیر خشک سفید ارزان

5 ویژگی مهم انجیر خشک سفید پرک

5 ویژگی مهم انجیر خشک سفید پرک محصولات یک درخت انجیر دارای تنوع زیادی با کیفیت های متفاوت است، این تفاوت هم از نظر اندازه و رنگ و هم از نظر سلامت محصول معتبر است،در واقع میوه های درخت انجیر حاوی دانه های ریز و درشت و همچنین سفید، کرم و زرد تا قهوه ای روشن و حتی قهوه ای تیره است.
با این حال، بسته به شرایط محیطی، درصد انجیر خشک با کیفیت بالا در یک درخت می تواند با درخت دیگر بسیار متفاوت باشد، اما مطمئناً همه محصولات یک درخت از کیفیت یک یا حتی دو درجه برخوردار نیستند.

میوه خشک هر کیلو یک محصول جانبی است که از طریق فراوری کردن و خشک کردن میوه های تازه و رسیده آماده می شود.
یکی از این درختان انجیر، درخت انجیر خشک سفید پرک می باشد که از محبوب ترین و شاخص ترین انجیر های خشک، خوش طعم و خوش رنگ می باشد که برای مصرف روزانه و بیشتر به صورت بسته بندی استفاده می شود.

پنج ویژگی انجیر خشک پرک:

  1. انجیر خشک پرک میوه یک درخت انجیر خاص در گویش محلی پیوس نامیده می شود
  2. دانه های این نوع انجیر خشک بسیار بزرگ حدود 24-30 میلی متر می باشد
  3. کاملاً باز و شکوفه دار و در دو رنگ زرد و سفید است.
  4. تولید انجیر خشک پرک بسیار کم است و معمولاً از ده درصد وزن کل محصول باغی فراتر نمی رود،
  5. طعم این نمونه انجیر خشک با ارقام معمولی کمی متفاوت است.

عرضه مستقیم انجیر خشک سفید ارزان

عرضه مستقیم انجیر خشک سفید ارزان عرضه کلیه محصولات به مجموعه ای از پتانسیل ها نیاز دارد.؛شهرها و مراکزی که می خواهند انجیر خشک با کیفیت بالا ارائه دهند به ویژگی های خاصی نیاز دارند، انجیر خشک در درجه های مختلف کیفی به فروش می رسد و قیمت آن ها با توجه به کیفیت متفاوت است.
البته مقدار و حجم انجیر نیز بر قیمت آن تأثیر می گذارد، عرضه انجیر خشک، به ویژه انجیر خشک پرک، از چند طریق انجام می شود، از جمله:

  • مراکز خرید و فروشگاه های مواد غذایی و خشکبار فروشی ها
  • نمایندگی های فروش انجیر خشک در مرکز استان ها و در هر شهر
  • اما عرضه مستقیم و فروش انجیر خشک پرک ارزان در سایت ها و وب سایت های آنلاین که انجیر خشک با بالاترین کیفیت را در کمترین زمان ممکن به اقصی نقاط ایران یکی از آسان ترین و راحت ترین روش های خرید می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *