انجیر خشک تهران همواره از محصولاتی است که در سبد خرید بسیاری از ایرانیان قرار دارد زیرا می‌ تواند جایگزین مناسبی به جای قند در کنار چای باشد و همچنین خواص دارویی بسیاری هم داشته باشد همینطور می توان از این محصول در غذا و سالاد هم استفاده کرد. انجیر خشک سرشار از مواد مغذی مفید است که تاثیر بسزایی در سلامت بدن دارد. در ادامه بیشتر به این محصول و نحوه ی خرید آن می پردازیم.

شرکت تولید انجیر خشک تهران

مشخصات انجیر خشک باکیفیت

انجیر خشک باکیفیت دارای مشخصات زیر است:

میوه انجیر باید تازه باشد و در شرایط کارخانه ایی عملیات خشک‌ سازی انجام گرفته باشد. اگر با نور خورشید خشک شده باشد به علت اینکه در معرض هوا قرار گرفته است، ذرات گرد و غبار و باکتری ها آن را غیر بهداشتی می کند.

انجیر خشک هم مانند پسته خندان یا غیر خندان دار. هرچه دهانه ی انجیر باز تر، اندازه آن درشت تر و رنگ آن سفید تر باشد آن محصول با کیفیت تر می شود.منظور از سفید بودن رنگ این است که برای خشک کردن از انجیر زرد استفاده شده باشد زیرا این محصول بهترین نوع انجیر بوده و برای خشک کردن نیز بسیار مناسب می باشد.دهانه ی انجیر هم باید به صورت طبیعی باز باشد و به این نکته هم باید توجه کرد.

همچنین رنگ دانه ها هم نباید قهوه ایی یا تیره رنگ باشد. انجیر حتما باید به صورت بسته بندی ارائه شود اگر فله یا باز باشد غیر بهداشتی است و باید از خرید آن خودداری کرد.

توزیع کننده انجیر خشک تهران

باید به این نکته نیز توجه داشت که از سموم زیاد برای دفع آفت میوه انجیر استفاده نشده باشد زیرا باعث از بین رفتن خواص مفید آن می شود. اگر انجیر در شرایط طبیعی خشک شده باشد بهتر است که روی درخت این عمل انجام گرفته باشد زیرا تمام رطوبت انجیر از بین می رود و محصول ماندگاری بیشتری پیدا می کند. بوی انجیر هم باید طبیعی باشد و در هنگام خرید باید به این نکنه توجه داشت که به هیچ عنوان بوی کهنگی ندهد.

در هنگام خرید باید توجه داشت که محصول نشان سلامت و استاندارد را داشته باشد زیرا در این صورت تمام مشخصات بالا را داراست و با خاطر آسوده می توان آن را مصرف کرد.

مشخصات انجیر خشک باکیفیت

توزیع کننده انجیر خشک تهران

توزیع کننده انجیر خشک در تمامی استان ها و شهرها موجود است و این محصول در اختیار بسیاری از فروشگاهای آجیل و خشکبار در سراسر کشور قرار گرفته است تا عموم مردم به آن دسترسی داشته باشند. همچنین از تمامی هایپر مارکت های معتبر هم می توان این محصول را خریداری کرد. اگر امکان خرید حضوری فراهم نباشد می توان نسبت به خرید اینترنتی انجیر خشک اقدام کرد.

  • تبلیغات:
    1. آیا می دانستید سویا عضله ساز بسیار خوبی است؟
    2. خرید فروش پولکی عمده اینترنتی
    3. عرضه عمده کشمش گوشتی به صورت مستقیم
    4. قیمت مغز گردو تویسرکان تازه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *