انجیر یکی از میوه هایی است که دارای دانه های ریز زیادی درون خود می باشد. انجیر خشک، شکل خشک شده این میوه می باشد که در گروه خشکبار ها قرار می گیرد.

یکی دیگر از ویژگی های انجیر سفید به این صورت است که باید کاملا رسیده و باکیفیت باشد و نارسی در سطح آن دیده نشود.
انجیر خشک سفید صادراتی دارای درجات مختلفی می باشند. برای خرید انجیر خشک درجه یک، می بایست عوامل متعددی را در نظر گرفت. عرضه‌ی این محصولات، توسط فروشگاه های زیادی انجام می پذیرد که با توجه به کیفیت آن قیمت و متعددی را در پی دارد.

شرکت تولید انجیر خشک سفید صادراتی

مشخصات انجیر خشک سفید

مشخصات انجیر خشک سفید خشکبار ها از دلچسب ترین خوراکی های موجود در بازار هستند. انجیرخشک، نوعی از این خشکبار ها می باشد که علاوه بر خواص فوق العاده ای که دارد مزه بی‌نظیر آن باعث شده است، که مورد توجه و علاقه همگان قرار گیرد. این محصول نسبت به سایر محصولات دارای کلسیم بیشتری می باشد به طوری که مصرف آن برای کسانی که از دردهای مفصلی و همچنین کاهش تراکم استخوان رنج می برند، بسیار توصیه شده است.

انجیر سیاه یکی از میوه های بسیار شیرین و مغذی است که معمولاً در مناطق آسیای غربی و مدیترانه رشد می کند.
همچنین انجیر خشک به دلیل قندی که در خود دارد موجب می گردد که کالری بدن تامین گردد، لذا افراد با خوردن آن احساس سیری می کنند، در نتیجه سبب کاهش اشتها می گردد که می تواند یک رژیم مناسب برای افرادی که قصد کاهش وزن دارند باشد. این محصول به دلیل فیبر بالایی که در خود دارد باعث می شود قند خون کنترل شود و همچنین باعث کاهش کلسترول در بدن می گردد. انجیر خشک به دلیل داشتن آهن فراوان می تواند باعث شود خونرسانی بهتر انجام شده و همچنین از بروز خستگی و ضعفی که به دلیل فقر آهن به وجود می آید جلوگیری می کند.
از دیگر مشخصات انجیر خشک می‌توان به مصرف زنان باردار اشاره کرد، چرا که باعث می شود جنین از رشد بهتری برخوردار شده و همچنین سبب افزایش هوش آن ها میگردد. این محصول برای کسانی که دچار یبوست شده اند بسیار مناسب است و کسانی که از نامطبوع بودن بوی دهان اذیت می‌شوند یا دچار مشکلات گوارشی هستند، این ماده غذایی در رفع این مشکل می تواند بسیار موثر واقع گردد.

توزیع کننده انجیر خشک سفید صادراتی

توزیع کننده انجیر خشک سفید صادراتی توزیع کننده انجیر درجه یک، توسط بازرگانی های زیادی در سراسر کشور انجام می پذیرد. این محصول که از درجات مختلفی برخوردار است به طبع قیمت های مختلفی را به خود اختصاص می دهد، که این تعیین قیمت وابسته به عواملی همچون: کیفیت محصول، شرکت توزیع کننده و همچنین نوسانات بازار می باشد . بازار فروش این محصول به دلیل خواص فوق العاده ای که دارد همیشه داغ بوده است و یک میان وعده بسیار مغذی برای تمامی افراد در سنین مختلف می باشد؛ البته می توان این محصول را در نمایندگی های مجاز، که در زمینه توزیع این محصول فعالیت دارند خریداری کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *