انجیر خشک صنعتی نوعی محصول پر مصرف از گروه خشکبار است که توسط شرکت تولید کننده آماده مصرف شده و به بازار عرضه می شود. این محصول توسط ماشین آلات و دستگاه های صنعتی و با استفاده از آخرین استاندارد های روز در گروه صنایع غذایی آماده می شود و از این رو خریداران می توانند با اطمینان خاطر به خرید مقدار مورد نیاز از انجیر خشک پرداخته و آن را به مصرف روزانه برسانند.

شرکت تولید انجیر خشک صنعتی

مشخصات انجیر خشک صنعتی

انجیر یکی از میوه های تابستانه با طعم شیرین و خواص منحصر به فرد است که توصیه های زیادی به مصرف روزانه آن شده است. بر این اساس برای بهره گیری از ویتامین ها و عناصر مفید در آن روش های مختلفی ابداع شده است که روش صنعتی خشک کردن انجیر یکی از روش های مرسوم می باشد.

در این شیوه ماشین آلات و دستگاه های مختلفی مرحله به مرحله عملیات خشک کردن انجیر را انجام می دهند که در نهایت موجب شکل گیری محصولی با کیفیت عالی و بر طبق استاندارد ها و اصول بهداشتی خواهد شد.

برخی از این مراحل عبارتند از:

 • خرید انجیر تازه از کشاورز و باغدار انجیر
 • انتقال به کارخانه و شستشوی آن و سورتینگ و جدا کردن میوه های خراب از انواع سالم آن
 • انتقال به ماشین های خشک کن و گرما ده که تحت حرارت مشخص عمل خشک کردن را انجام می دهند.
 • انتقال به ماشین بسته بندی و درج تاریخ تولید و انقضا و همچنین مشخصات شرکت تولید کننده و نشان استاندارد
 • بسته بندی نهایی و عرضه به بازار های مصرف

از جمله مشخصات انجیر خشک آن است که هم به صورت فله و هم به شکل بسته بندی عرضه می شود و از این رو هر خریدار با هر مقدار از میزان نیاز می تواند نوع خشک بسته بندی شده یا نوع فله آن را تهیه نماید.

به طور مسلم هر یک از این نوع محصولات قیمت خاص خود را داشته و میزان فروش متفاوتی را در بر می گیرد.

مشخصات انجیر خشک صنعتی

توزیع کننده انجیر خشک صنعتی

دارا بودن خواص و فواید زیاد از جمله دارا بودن ویتامین های گروه بی، کلسیم، آهن،منیزیم، سرشار بودن از فیبر، مناسب برای کاهش بیماری های قلبی و عروقی، و … سبب شده است تا انجیر خشک از بازار فروش خوبی برخوردار بوده و به ویژه در فصولی که انجیر تازه در دسترس نیست خریداران زیادی را به خود اختصاص دهد.

توزیع کننده انجیر خشک صنعتی

بر این اساس توزیع انجیر خشک صنعتی بر طبق سفارش های دریافتی و میزان خرید صورت می گیرد. خریداران عمده پس از توافق بر سر قیمت این محصول را از توزیع کننده دریافت داشته و آن را روانه بازار مصرف می سازند.

 • تبلیغات:
  1. خرید باورنکردنی آلو بخارا شیرین درجه یک
  2. مرکز خرید انواع تخمه هندوانه
  3. شرکت خلال بادام دیرگل
  4. قیمت گردو آمریکایی | سفارش آن به صورت عمده

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *