انجیر خشک شده که محصولی طبیعی و جزء اصلی ترین فرآورده های به دست آمده از میوه های تازه چین انجیر می باشد، دارای ارزش غذایی بسیار زیادی است و در انواع مختلفی در بازار های مصرف سطح کشور ما یافت می گردد، شرکت اصلی پخش کننده انجیر خشک A بسته بندی شده این محصول را در حجم بسیار زیاد و به صورت عمده در بازار پخش می کند و با قیمت مناسب به فروش می رساند.

شرکت پخش انجیر خشک A بسته بندی

معیارهای مهم برای انتخاب انجیر خشک A تازه

معیارهای مهم برای انتخاب  انجیر خشک A تازه انجیر خشک با توجه به نوع انجیری که در تولید کردن آن مورد استفاده قرار گرفته است، روش تولید این محصول، کیفیت محصول نهایی و معیار های دیگری مانند خندان بودن یا نبودن آن به چند دسته مختلف تقسیم بندی می گردد که هر کدام از آن ها نامی دارند و با قیمت های مختلفی به فروش می رسند.

بر اساس این موضوع انجیر ها را بر اساس فاکتور مهمی که سایز آن ها است به چند نوع A, AA, AAA تقسیم بندی می نمایند که هر چه بر درجه کیفی آن یعنی A اضافه می شود سایز انجیر ها بزرگ تر شده و محصول خیلی مرغوب تری در اختیار خواهیم داشت که مسلما قیمت آن هم خیلی بیشتر است.

برای انتخاب کردن و خرید مرغوب ترین نوع انجیر خشک تازه A از فروشگاه های عرضه کننده خشکبار حتما باید به فاکتور های کیفی این محصول توجه کنید و ما هم برای بالا بردن اطلاعات شما برخی از این معیار ها را در ادامه این مطلب خدمت شما بیان خواهیم کرد:

  • اولین موضوعی که باید به آن توجه کنید این است که این انجیر های درجه یک کمی خندان هستند، یعنی قسمت انتهایی آن ها در اثر رسیدن زیاد و شیرینی میوه کمی باز شده و گوشت داخلی انجیر از بیرون نمایان است، که یکی از اصلی ترین فاکتور های کیفیت آن می باشد.
  • این انجیر ها باید رنگ بندی روشنی در پوسته خودشان داشته باشند، در ضمن پوسته آن ها باید کاملا تمیز و بدون لک و نقص باشد یا روی آن آثار سوزاخ شدگی و پوسیدگی دیده نشود، که نشان می دهد محصول بی کیفیت است.
  • همچنین باید محصول را از نظر تازگی تست کنید یعنی یک انجیر را با دست خودتان فشار بدهید تا مطمئن شوید که بافت نرم و لطیفی دارد و حالت آن در اثر خشک شدن زیاد سفت و چوبی نشده است.
  • انجیر ها را با دقت ببویید تا از بوی خوب آن ها مطمئن شوید، در ضمن می توانید یکی از آن ها را بچشید تا طعم شیرین آن ها را هم تست کنید.

انجیر خشک A چه کاربردهایی دارد؟

انجیر خشک A چه کاربردهایی دارد؟ شاید برای شما عزیزان این سوال مطرح شود که انجیر خشک ریز و درشت A دارای چه کاربرد هایی است و چه استفاده هایی می توان از آن کرد؟ برای دستیابی به پاسخ این سوال تقاضا می شود که با ما همراه باشید:

  • انجیر خشک را می توان به جای قند، شکر یا هر نوع شیرین کننده دیگری در کنار نوشیدنی های گرم مختلفی مانند چای یا قهوه میل کرد و هم از طعم خوب آن استفاده نمود و هم خواصش را به بدن رساند.
  • این محصول در ترکیبات آجیل و تنقلات مخصوص فصل زمستان و شب یلدا جای می گیرد و در این دوره بیشترین میزان استفاده را دارد.
  • از انجیر خشک شده می توان به عنوان بخش میانی انواع مختلف کیک، کلوچه و شیرینی های سنتی سالم استفاده نمود.
  • با توجه به فواید دارویی فراوان این محصول می توان آن را به صورت خیسانده و نرم شده برای درمان کردن مشکلات دستگاه گوارش به ویژه یبوست یا کم کاری کبد استفاده کرد چون خاصیت ملینی دارد.
  • انجیر خشک این خاصیت را دارد که به علت طبع گرم و ویتامین ث فراوانش گلو درد و سرفه را درمان کند، برای بهره گیری از این خواص محصول می توانید آن را جوشانده و له کنید و در شیر گرم حل نمایید و سپس میل کنید، تا گلوی شما را نرم کند.

پخش مستقیم انجیر خشک A بسته بندی

پخش مستقیم انجیر خشک A بسته بندی واحد های اصلی فعال در زمینه عرضه انجیر خشک A درجه یک بسته بندی شده کارخانه ای این محصول را از جلوی درب واحد های تولیدی و با نرخ تولید آن خریداری می کنند و به صورت انبوه وارد انبار های خود می سازند تا بعدها به وسیله دفاتر فروش متعدد خود در سطح شهرهای ایران پخش کنند.

این واحد ها محصول را مستقیما و بدون هیچ واسطه ای از تولید کننده آن دریافت نموده اند و به عنوان یک نمایندگی رسمی برای پخش این محصول اقدام کرده اند، پس آن را با ارزش افزوده بسیار اندک و قیمت مقرون به صرفه ای به فروش می رسانند و با این کار موجب رضایت مردم می شوند.

با توجه به مقرون به صرفه بودن خرید انجیر خشک از این مراکز، اکثر فروشگاه های عرضه خشکبار در کشور برای تامین بار مورد نیاز خود به سراغ یکی از این واحد ها می روند، تا محصول را با هزینه کمتری خریداری کنند و به این ترتیب کمی در مخارج خود صرفه جویی نمایند.

به این ترتیب این فروشگاه ها در زمان فروش هم انجیر خشک شده را با قیمت خیلی مناسب تری به مردم ارائه می دهند و کمی در کاهش تورم داخلی ایران نقش خواهند داشت.

فروش ویژه انجیر خشک A بسته بندی

فروش ویژه انجیر خشک A بسته بندی برخی از شرکت های بزرگ در دوره های مختلفی از سال اقدام به پخش و فروش انجیر خشک بسته بندی شده A با قیمت فوق العاده و تخفیف های ویژه می کنند که این دوره ها با شروع فصل برداشت انجیر و تولید گسترده این محصول در کشور همراه است، که موجب اشباع شدن بازار می گردد.

این دوره ها بهترین فرصت برای تمام کسانی هستند که قصد خرید عمده یا جزئی این محصول را دارند، چون این کار با قیمت خیلی ارزان تری از سایر ایام سال صورت می گیرد و توانایی خرید آن ها خیلی بالاتر می رود و به همین دلیل رونق محصول در این زمان بیشتر از همیشه است.

این روش فروش هم برای مصرف کننده های انجیر خشک صرفه زیادی دارد و هم به سود تولید کننده ها است، چون باعث فروش سریع محصول آن ها می شود و به درآمد زایی بیشترشان کمک می کند.

لازم به ذکر است که این شرکت ها برای خرید و فروش کردن سریع تر انجیر خشک از درگاه های اینترنتی مختلفی هم استفاده می کنند، که یکی از آن ها همین وب سایت است و شما می توانید به راحتی محصول را سفارش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *