صادرات انجیر خشک پرک استهبان

انجیر خشک پرک استهبان یکی از نمونه های صادراتی به کشور های دیگر است . این نوع انجیر به دلیل استقبال زیاد ، هرساله در تناژ های بالا به کشورهای همسایه صادر میشود . انجیر خشک خندان یا پرک را میتوان از معتبرترین سایت این حوزه خریداری کرد . چنانچه قصد خرید این محصول خشک به صورت عمده را دارید با مشاور مجموعه فدک ارتباط بگیرید و از قیمت روز بازار انجیر خشک باخبر شوید . این محصول مرغوب و صادراتی را هرچه بیشتر از ما خریداری کنید از تخفیف بیشتری هم بهره مند می شوید . همچنین میتوان بهترین محصولات صادراتی استهبان را از ما بخواهید. چرا که ما با بهترین مراکز فروش این حوزه  همکاری میکنیم .

صادرات انجیر خشک پرک استهبان

لیست مراکز فروش انجیر خشک استهبان

صادرات انجیر خشک پرک استهبان

انجیر خشک یکی از مواد مغذی برای تمام سنین است . این محصول از خواص و فواید بسیاری برخوردار است که میتوان از جمله : سرشار از ویتامین ها و افزایش سیستم ایمنی بدن نام برد . انجیر خشک پرک استهبان یکی از معروف ترین نوع انجیر است که هر ساله در تناژ های بالا به کشور های اروپایی صادر میشود .

انجیر سیاه پلدختر که شکل و ظاهری خندان و بدون آفت زدگی دارد را میتوان از معتبر ترین سایت در اینترنت خریداری کرد. مشتریان صادراتی به خاطر خرید عمده این محصول در حجم های بالا خواهان تضمین کیفیت بالای این محصول از شرکت فروشنده ایرانی میباشند.  مجموعه ما میتواند این ضمانت رو به مشتریان داخلی و صادراتی خود در مورد کیفیت بالا و تازگی محصول بدهد که با خیال راحت خرید خود را انجام دهند و با یکبار خرید از مجموعه فدک بصورت کامل به ما اعتماد کنند.

انجیر شکری با کیفیت های پایین و بالا با قیمت های متنوعی در سطح بازار عرضه می شود.

مراکز فروش زیادی هستند که این محصول صادراتی را می فروشند اما معتبر بودن سایت برای خرید ، کار را دشوار کرده است . اما میتوان با خیال راحت و آسوده در همین سایت خرید عمده خود را به صورت اینترنتی انجام داد تا بهترین انجیر خشک صادراتی پرک را خریداری کرد.

انجیر خوب را از جای خوب بخرید .

تعیین مشخصات انجیر خشک صادراتی استهبان

صادرات انجیر خشک پرک استهبان

استهبان را قطب انجیر در ایران میدانند . چرا که بیشترین صادرات انجیر خشک در ایران را به خود اختصاص داده .

این نوع انجیر صادراتی و دست چین از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است که میتوان ازجمله پرک بودن این محصول اشاره کرد .

از مشخصات کلی این نوع انجیر میتوان :

۱- پرک یا خندان

۲- ظاهری زیبا و سرحال

۳- بدون هیچ خال قهوه ای و هیچ کرم خوردگی

۴- رنگی آجری متمایل به طلایی

این انجیر خشک صادراتی را میتوان برای خریدی عمده و باصرفه انتخاب کرد چرا که هرچه مقدار تناژ شما بالاتر رود سود شما از این کالا بیشتر خواهد بود .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *