صادرات انواع انجیر خشک طبیعی، بخش مهمی از بازار خشکبار را به خود اختصاص داده است؛ چرا که این ماده خوراکی، علاوه بر خوشمزگی، سرشار از مواد مغذی بوده و از لحاظ ارزش غذایی نه تنها چیزی از انجیر تازه کم ندارد؛ بلکه شیرین تر، پر کالری تر و مقوی تر می باشد؛ لازم به ذکر است که انجیرهای صادراتی از درجه مرغوبیت بالایی برخوردار بوده و از بهترین های حوزه خود انتخاب شده اند.

صادرات انواع انجیر خشک طبیعی

3 نکته مهم در مورد انجیر خشک آردی

یکی از جالب توجه ترین ارقام انجیر خشک، انجیر خشک آردی می باشد؛ اولین و مهم ترین نکته ای که می توان جهت معرفی این محصول بیان کرد؛ این است که برای تهیه انجیر خشک آردی، قبل از این که انجیرها به طور کامل خشک شوند؛ آنها را به آرد آغشته کرده؛ سپس بسته بندی نموده و در محل مناسب نگهداری می کنند؛ به عبارت دیگر انجیر آردی نسبت به سایر ارقام انجیر خشک، رطوبت بیشتری دارد.

دومین نکته در مورد انجیر آردی خشک شده این است که آغشته کردن انجیرهای نیمه خشک به آرد، باعث می شود که آنها در همان حالت نرم باقی بمانند؛ در نتیجه افراد با هر ذائقه ای می توانند؛ از انجیر آردی استفاده کنند؛ البته بهتر است؛ این ماده غذایی در جای خنک یا یخچال نگهداری شود؛ تا طول عمر بالایی داشته باشد.

نکته بعدی که باید درباره انجیر خشک آردی بیان کرد؛ این است که به کار بردن آرد، باعث افزایش ارزش غذایی انجیر خواهد شد؛ به عبارت دیگر انجیر آردی خشک، غذایی کامل به شمار رفته و احساس سیر کنندگی بیشتری به افراد می دهد.

3 نکته مهم در مورد انجیر خشک آردی

بازار فروش انجیر خشک طبیعی

به جرات می توان گفت که انجیر یکی از مهم ترین و مناسب ترین میوه ها جهت خشک کردن است؛ به نحوی که به نظر می رسد؛ نوع خشک شده آن بیشتر از انجیر تازه، مصرف داشته باشد؛ زیرا همان طور که می دانیم؛ انجیر خشک، خوشمزه تر و مغذی تر است؛ این ماده خوراکی، انواع مختلفی داشته و بسته به گونه، نحوه خشک کردن یا مواد به کار برده شده جهت تولید، در اشکال گوناگونی مشاهده می شود.

بازار فروش انجیر خشک طبیعی

به طور کلی بازار فروش انجیر خشک طبیعی از رونق بسیاری بالایی برخوردار می باشد؛ چرا که برای تهیه این محصولات خشکباری از هیچ ماده افزودنی استفاده نمی شود.

شایان ذکر است که انجیر خشک طبیعی به خودی خود ماندگاری بالایی داشته و بدون استفاده از مواد نگهدارنده تا مدت ها دوام می آورد؛ برخلاف انجیر تازه که طول عمر چندانی ندارد؛ این مسئله یکی از مهم ترین دلایل فروش انجیر خشک به میزان بالا می باشد؛ علاوه بر این نگهداری و حمل و نقل میوه های خشک به راحتی صورت می گیرد.

  • تبلیغات:
    1. بازار خرید و فروش بهترین ارده اردکان
    2. فروشنده خرما استعمران متوسط
    3. رشد و خواص ذرت علوفه ای گلخانه ای
    4. قیمت عرضه انواع گیلاس باغی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *