امروزه انجیر خشک ممتاز ایرانی در کشور مصرف زیادی دارد. انواع مختلف انجیر خشک از جمله انجیر سفید برای صادرات به کشور های دیگر فرستاده می شوند شرکت های پخش انجیر خشک در سراسر کشور وجود دارند که انجیر با کیفیت را به کشور های دیگر صادر می کنند. همواره تولید کنندگان انجیر خشک این محصول را به کشورهای دیگر صادر می کنند. همچنین فروشگاه های بزرگی در سطح شهر ها وجود دارند که انجیر خشک را به صورت بسته بندی صادر می کنند.

صادر کننده انجیر خشک سفید ممتاز

بررسی مشخصات انجیر خشک سفید ممتاز

بررسی مشخصات انجیر خشک سفید ممتاز

همواره پوست انجیر سفید نازک می باشد و دارای رنگ سبز کم رنگ می باشد بعضی از انجیر های سفید خط های سبز ی دارند که روی انجیر به صورت عمودی هستند. گوشته ی داخلی انجیر نسبت به سایر انجیر ها نرمتر می باشد و به راحتی قابل خوردن می باشد.

تفاوت دیگر انجیر سفید با انجیر های دیگر پوست آن می باشد که حالت پوسته پوسته می باشد. گوشت داخل انجیر سفید بسیار نرم و حالت ژله ای دارد. و طعم بسیار دلنشین و خوشمزه و شیرین دارد.همواره وقتی قصد خرید انجیر خشک درجه یک دارید باید نکاتی را مد نظر قرار داد: انحیری که خریداری می کنید نباید بوی ترشیدگی بدهد زیرا آن خراب شده است.

همچنین انجیری را خریداری کنید که گوشت آن زیاد باشد و داخلش کم حجم نباشد. انجیر با کیفیت باید از رنگ خوبی برخوردار باشد و رنگ آن کهنه نباشد. هر چه انجیر درشت در باشد و رنگ آن سفیدتر باشد قیمت بالاتری دارد. برای نگهداشتن انجیر باید در محیطی خنک و مرطوب نگهداری کرد بخاطر اینکه خراب نشود.

بهترین محیط برای نگهداری یخچال می باشد. در بعضی مناطق مانند لرستان انجیر را به صورت تازه از درخت چیده و مصرف می کنند. با اینکه در مقابل آفتاب خشک می کنند اگر انجیر را قبل از رسیدن کامل از روی درخت بچینید باعث می شود کیفیت آن پایین بیاید. اگر انجیر دیر تر از درخت چیده شود کیفیت بیشتری دارد. شرایط آب و هوایی بر کیفیت انجیر تاثیر می گذارد. انجیر صد و یک با کیفیت ترین نوع انجیر می باشد.

فواید مصرف انجیر خشک برای کاهش وزن

فواید مصرف انجیر خشک برای کاهش وزن

همواره مواد غذایی که دارای فیبر می باشند به لاغری و تناسب اندام کمک می کنند همچنین انجیر از این خاصیت بهره مند می باشد انجیر به دلیل داشتن فیبر بالا باعث احساس سیری در فرد می شود و می توان از آن به عنوان یک میان وعده ی سالم در رژیم غذایی خود استفاده کرد.

انجیر موجب جذب آب می شود که به همین امر دفع مدفوع را راحت تر می کند به همین دلیل به کنترل وزن کمک می کند. انجیر چربی کمی دارد و می توان آن را با ماست با سالاد بلغور استفاده کرد‌‌‌. برای تناسب اندام حتما نباید در مصرف انجیر زیاده روی شود بلکه چند عدد انجیر برای اینکه مواد مغذی به بدنتان برسد کافیست. همچنین انجیر به دلیل اینکه دارای فیبر می باشد هضم غذا را راحت تر می کند و موجب کاهش وزن نیز می شود.

توزیع مستقیم انجیر خشک سفید ممتاز

توزیع مستقیم انجیر خشک سفید ممتاز

همواره سایت های اینترنتی وجود دارند که به عرضه انجیر خشک ارگانیک می پردازند که آن را به صورت عمده و بدون هیچ واسطه ای عرضه می کنند و همچنین خرید از طریق اینترنت از اتلاف وقت جلوگیری می کند و سود خوبی نصیب خریدار می شود.

مصرف انجیر خشک ارگانیک بسیار بالا می باشد به همین دلیل در حجم بالا به کشورهای دیگر صادر می شود.امروزه انجیر خشک خندان دارای بازار فروش خوبی می باشد. همواره توزیع کنندگان این محصول انجیرخشک عمده را با کیفیت خیلی عالی و درجه یک به صورت بسته بندی در بازار عرضه می کنند.

که به مشتریان به صورت مستقیم و غیر مستقیم عرضه می کنند. کشور ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انجیر به شمار می رود. فروشگاه هایی در کشور وجود دارند که انجیر را با کیفیت های عالی و بسته بندی های متنوع به مشتریان عرضه می کنند. همچنین خشکبار فروشی ها محصول خود را به صورت های مختلفی مانند بسته بندی در اختیار مشتریان قرار می دهند.

توزیع کنندگان انجیر خشک استهبان می توانند انجیر تازه را به صورت مستقیم از کشاورز خریداری کنند که این روش هزینه کمتری دارد و آسان می باشد. همچنین شرکت های در شهر شیراز هستند که انجیر خشک شیراز را به صورت عمده یا فله عرضه میکنند شیراز مرکز تولید انجیر خشک می باشد.

فروشنده انواع انجیر خشک سفید ممتاز

فروشنده انواع انجیر خشک سفید ممتاز

امروزه انجیر خشک سفید ارگانیک در کشور مصرف زیادی دارد. انواع مختلف انجیر خشک برای صادرات به کشور های دیگر فرستاده می شوند شرکت های پخش و فروش انجیر خشک سفید در سراسر کشور انجیر با کیفیت و مرغوب را به بازار عرضه می کنند.

همواره سایت های اینترنتی انجیر خشک سفید صادراتی را به صورت عمده و بدون هیچ واسطه ای عرضه می کنند و همچنین خرید از طریق اینترنت از اتلاف وقت جلوگیری می کند و سود خوبی نصیب خریدار می شود. مصرف انجیر خشک ارگانیک بسیار بالا می باشد به همین دلیل در حجم بالا به کشورهای دیگر صادر می شود.امروزه انجیر خشک خندان دارای بازار فروش خوبی می باشد.

همواره توزیع کنندگان این محصول انجیرخشک عمده را با کیفیت خیلی عالی و درجه یک به صورت بسته بندی در بازار عرضه می کنند. که به مشتریان به صورت مستقیم و غیر مستقیم می فروشند. کشور ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انجیر به شمار می رود.

فروشگاه هایی در سراسر کشور وجود دارند که انجیر خشک را با کیفیت های عالی و بسته بندی های متنوع به مشتریان عرضه می کنند. همچنین خشکبار فروشی ها در سراسر کشور محصول خود را به صورت های مختلفی مانند بسته بندی به مشتریان عرضه می کنند.

توزیع کنندگان انجیر خشک ایرانی می توانند انجیر تازه را به صورت مستقیم از کشاورز خریداری کنند که این روش هزینه کمتری دارد و آسان می باشد. همچنین شرکت های در شهر شیراز هستند که انجیر خشک شیراز را به صورت عمده با فله عرضه میکنند شیراز مرکز تولید انجیر خشک می باشد.

شهرهای زیادی به تولید و صادرات انجیر خشک می پردازند که شهر استهبان در میان این ها بهترین انجیر را تولید و به بازار عرضه می کند. می توان برای خرید انجیرخشک به روش مستقیم به تولید کنندکان این میوه یا مراکزی که در شهرهای تولید کننده این محصول وجود دارند می توان با قیمت پایین تر و کیفیت بالا خریداری کرد.

یا اینکه می توان در هر شهری که هستید با مراجعه کردن به خشکبار فروشی های شهر خود انجیر خشک درشت را خریداری کرد که می توان این محصول را هم به صورت فله و عمده و هم بسته بندی خریداری کرد. در ضمن بهترین انجیر خشک مجلسی، انجیر صد و یک می باشد که برای مهمانی ها مناسب است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *