انجیر خشک یکی از بهترین خشکبار های تولید شده در ایران است که به خاطر داشتن انواع مواد مغذی فراوانی که دارد، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. انجیر خشک شده بسیار طبع گرمی دارد و می تواند سردی را از بدن دور کند. به همین دلیل است که عرضه انجیر خشک طبیعی اعلا توسط برند هایی انجام می‌شود که سال‌ها در این زمینه مشغول به فعالیت هستند.

عرضه انجیر خشک طبیعی اعلا

انتخاب انجیر خشک طبیعی اعلا

انتخاب انجیر خشک طبیعی اعلا انجیر چه به صورت تازه و چه به صورت خشک دارای مقادیر بالایی از انواع ویتامین‌ها و ریز مغذی هایی است که برای بدن بسیار مفید بوده و روی عملکرد سیستم های مختلف بدن تاثیر مثبتی می گذارد. طبق تاکیدهای طب سنتی و همچنین متخصصان تغذیه این میوه شگفت انگیز می تواند، در درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد داشته باشد. به همین دلیل است که در انتخاب انجیر خشک اعلا باید نکات زیر را رعایت کنید.

  1. انجیر هایی را انتخاب کنید که بدون کپک زدگی باشد، و عاری از هرگونه آلودگی و لکه و خرابی باشد.
  2. رنگ آن یکدست و اندازه های آن نیز هم ‌اندازه باشد. انجیر های درشت قیمت بالاتر و انجیر های ریز قیمت پایین تری دارند.
  3. انجیر هایی را انتخاب کنید که خندان و به اصطلاح دهان باز باشند. این نوع انجیر ها جزء انجیر های درجه یک محسوب می شوند.
  4. طعم انجیر باید شیرین و عاری از هر گونه بوی بد و طعم خرابی و کپک زدگی باشد.
  5. استفاده از حس چشایی و بویایی مي تواند به شما در تهیه این محصول ارزشمند کمک بزرگی کند.

توزیع انجیر خشک طبیعی اعلا

توزیع انجیر خشک طبیعی اعلا توزیع انجیر خشک طبیعی اعلا توسط برند ما با استقبال گسترده متقاضیان روبرو بوده است. با توجه به توان تولیدی بسیار بالایی که داریم، توانسته ایم علاوه بر پوشش دادن بازارهای داخلی در زمینه صادرات این محصول به دیگر کشورها نیز پیشرو و فعال باشیم. برند ما جزء فعالان حوزه صادرات محسوب شده و در این زمینه سال ها است که مشغول به فعالیت است.

کیفیت بی نظیر انجیر خشک توزیع شده در بین متقاضیان دریافت این محصول با استقبال خریداران داخلی و خارجی مواجه شده است. به طوری که ما درصد زیادی از این محصول را به کشورهای خاورمیانه عربی و اروپایی صادر می کنیم. انجیر دارای خواص دارویی فوق العاده ای است که می تواند در درمان بسیاری از بیماری‌ها کاربرد داشته باشد.

استفاده از انجیر های درشت و مرغوب، نوع بسته بندی و قیمت مناسب برند ما در بین متقاضیان با استقبال روبرو شده است. داشتن ماشین آلات پیشرفته و همچنین استفاده از کادری مجرب و آموزش دیده و همین طور قیمت بسیار مناسبی که برای این محصول در بازارهای مختلف در نظر گرفته ایم، باعث فروش فوق العاده ما در بازارهای مختلف شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *