برای عرضه کردن انجیر خشک گرمسار معمولا آنها را در وزن های مختلفی با بسته بندی های جذاب قرار می دهند و بعد از وزن گیری آنها را راهی فروشگاه ها و سوپر مارکت ها می کنند. در عرضه کردن این نوع انجیر کیفیت و مرغوبیت باید از درجه بالایی برخوردار باشد تا بتواند مشتری را به خود جذب نماید. همچنین مقداری از انجیر خشک سیاه را به کشور های خارجی صادر می کنند.

عرضه انواع انجیر خشک گرمسار

دانستنی ها در مورد انجیر خشک سیاه

از آنجایی که انجیر سیاه خود دارای فواید و خواص بسیاری بوده و پر از ویتامین هاست با خشک کردن آن خاصیت ها بیشتر می شوند. آنچه که باید درباره انجیر سیاه دانست این است که قند موجود در آنها طبیعی هستند و برای بیماران دیابتی خوردنش مشکل ساز نیست و آنها می توانند به همراه چای خود از این انجیر استفاده کنند.

حتی کسانی که فشار خون بالایی دارند انجیر سیاه خشک کرده موجب تنظیم کردن آن می شود. بارها شاهد آن بوده ایم که خودمان و یا کودکمان دچار یبوست شده ایم که می توانیم با مصرف انجیر خشک کرده این مشکل را برطرف نماییم. این انجیر ها از ان زیادی برخوردار هستند پس چون آهن خون ‌ساز است و کاربرد زیادی در بدن دارد خوردن انجیر خشک کرده از نوع سیاه فراموش نشود مخصوصا کسانی که کم خونی دارند.

علاوه بر تمام اینها برای خانم های بارداری که اول صبح دچار حالت تهوع می شوند و بسیار ناراحت هستند توصیه می شود این انجیر مصرف شود تا از تکرار آن کاسته شود.

دانستنی ها در مورد انجیر خشک سیاه

صادر کنندگان انجیر خشک گرمسار

صادرات انجیر خشک گرمسار بسته به کیفیت و وزن سفارش شده دارد که اگر مرغوب باشد تقاضا برای خرید بالا می رود و تولید کننده از این کار سود می برد. امروزه صادرات انجیر خشک یکی از چیزهایی است که موجب ارز آوری برای کشورمان می شود.

صادر کنندگان این انجیر باید کارت بازرگانی داشته باشند تا بتوانند محصولات خود را بدون هیچ مشکلی از گمرک عبور دهند و به کشور سفارش دهنده برسانند علاوه بر آن باید تمامی محصولاتشان تائید شده وزارت بهداشت بوده و علامت استاندارد داشته باشد .

صادر کنندگان انجیر خشک گرمساردر صادرات بهداشتی بودن هم می تواند تاثیر به سزایی در خرید بیشتر و جذب مشتری زیادتر داشته باشد. قیمت ها هم بر اساس همین چیز ها بالا و پایین می شوند و هر روز شاهد یک نرخ جدید برای آن هستیم. انجیر خشک ها بر اساس کیفیت درجه بندی می شوند و واضح لست که درجه یک از همه گرانتر بوده و آن هم برای صادر کردن انتخاب می شود. هر چه قدر تقاضا برای خرید بالا رود تولید هم بیشتر خواهد شد.

  • تبلیغات:
    1. انجیر به انگلیسی عربی ترکی آلمانی
    2. خرما پیارم دمباز پارسان تازه + قیمت خرید، خواص، کاربرد و مصارف
    3. تجارت اینترنتی زرشک جنگلی مرغوب
    4. بازار فروش لیمو عمانی صادراتی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *