آنچه در این مطلب کانون توجه اصلی ما قرار می گیرد عرضه مستقیم انجیر خشک درجه یک می باشد که در کنار موضوعاتی نظیر انجیر خشک اعلاء، انجیر خشک عالی، انجیر خشک پرک و انجیر خشک پهن به بحث و بررسی گذاشته می شود. در بخش بعدی، تقویت استخوان ها با انجیر خشک و خواص انجیر خشک برای چاقی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. اما لازم است پیش از آن اشاره کنیم به این که عرضه مستقیم انجیر خشک از نوع درجه یک آن، معمولاً از طریق مراکزی صورت می ‌گیرد که در توزیع و فروش این محصول به صورت عمده فعالیت می کنند.

عرضه مستقیم انجیر خشک درجه یک

تقویت استخوان ها با انجیر خشک

تقویت استخوان ها با انجیر خشک

انجیر یکی از میوه های تابستانی به شمار می رود که هم صورت تازه و هم صورت خشک شده آن سرشار از مواد معدنی و خواص فراوانی می باشد که برای سلامت بدن و بهبود دستگاه گوارش بسیار مفید و موثر واقع می شود. انجیر به دلیل آنکه یک میوه رنگی به شمار می ‌رود سرشار از آنتی اکسیدان، ویتامین ها و بالاخص ویتامین های آ و ای می باشد. صورت خشک شده این میوه نیز که به انجیر خشک شهرت دارد مصرف فراوانی داشته و بهترین نمونه آن از استهبان به سایر نقاط کشور و حتی در برخی موارد به خارج از کشور صادر می شود.

به عبارت دیگر، انجیر خشک استهبان بسیار معروف بوده و سرشار از خواص فراوانی می باشد. همچنین مصرف آن برای افراد مبتلا به دیابت نیز توصیه می‌ شود. لازم به ذکر است که مصرف انجیر خشک برای بدن بسیار مفید می ‌باشد و علت این امر علاوه بر مواردی که پیش تر به آن اشاره شد، فقدان برخورداری از رطوبت و خشک بودن این میوه است که در بخش بعدی نیز به تفصیل پیرامون این موضوع صحبت خواهیم کرد، اما در این بخش صرفاً کافی است بدانیم که مصرف انجیر خشک چنانچه به صورت مداوم و روزانه باشد، باعث تقویت استخوان ها می شود و در دراز مدت و میانسالی و همچنین کهنسالی جلوگیری از ابتلا به پوکی استخوان را به همراه دارد.

خواص انجیر خشک برای چاقی

خواص انجیر خشک برای چاقی

علی ‌رغم انجیر تازه و شیرین و آب دار که مصرف آن به شدت موجب چاقی می شود، انجیر خشک مانع از چاق شدن افراد شده و به دلیل فاقد رطوبت بودن و خشک بودن آن است که معمولاً با چای به جای قند و شکر مصرف می شود. در واقع، انجیر خشک مانع از ابتلای افراد به اضافه وزن و چاقی می گردد. ضمن این که قند خون را تنظیم می کند و مضراتی که از مصرف قند و شکر و نیشکر ممکن است به بدن وارد شود و سلامت بدن و دستگاه گوارش را به خطر بیندازد را برای بدن ندارد.

مصرف انجیر خشک به جای شکلات، شیرینی، قند و شکر باعث می ‌شود تا چاقی کاذبی که از طریق مصرف این محصولات فرد را مبتلا می کند پیش نیاید. در واقع، انجیر خشک به دلیل آن که در اصل میوه ‌ای است که خشک شده است، به مراتب مصرف آن از مصرف قند و شکر مفید تر بوده و حتی برخی از پزشکان مصرف آن را به جای مصرف انواع قند، شکر و نیشکر توصیه می کنند چرا که معتقدند سالم تر است و مضراتی که از مصرف شیرینی های صنعتی سلامت بدن را تهدید می‌کند در انجیر خشک وجود ندارد.

افزون بر آن چه گفته شد، خواصی که در انجیر خشک به دلیل رنگی بودن آن و همچنین غنی بودن آن از ویتامین ها و آنتی اکسیدان و انواع مواد معدنی در آن وجود دارد، باعث می ‌شود تا پیشگیری از چاقی یکی از فواید مهم این محصول به شمار می رود.

فروش ویژه انجیر خشک درجه یک

فروش ویژه انجیر خشک درجه یک

فروش ویژه انجیر خشک درجه یک از طریق مراکز و نمایندگی هایی صورت می پذیرد که به توزیع و عرضه عمده، کیلویی، فله ای، دبه ای و بسته بندی شده این محصول با اوزان متعدد و شرکت ‌های تولیدی مختلفی مبادرت می ورزند. این فروشگاه ها فروش ویژه محصولات انجیر خشک درجه یک خود را معمولاً در ایام خاص یا در جشنواره های عرضه کننده انواع خشکبار در اختیار مشتریان خرده و عمده خود قرار می ‌دهند.

انجیر خشک درجه یک و اعلا به انجیری گفته می شود که به راحتی با فشار انگشتان از یکدیگر باز شده و طعم شیرین و لذیذی داشته باشد و همچنین رنگ بدنه بیرونی آن کرم روشن بوده و رنگ داخل آن قهوه ‌ای متمایل به زرشکی باشد. افزون بر آن چه گفته شد، یک ویژگی و خصوصیت بارز دیگر انجیر خشک درجه یک و مرغوب این است که خشک بودن آن باعث فشار و آسیب به دندان ها نمی شود و نیاز به نیروی زیادی برای خرد کردن آن با دندان ها نمی باشد.

فروش ویژه این محصول معمولاً از طریق فروشگاه ها و مراکز عرضه کننده انواع آجیل و خشکبار صورت می‌ پذیرد که این فروشنده ها خود نیز اغلب در بازارهای سنتی کلان شهرها فعالیت دارند. البته برخی دیگر از فروشگاه ها مثل فروشگاه‌ های زنجیره‌ ای بزرگ و معتبر نیز این محصول را در بسته بندی های چند صد گرمی به فروش می ‌رسانند، اما صورت فله ای و کیلویی آن از طریق نمایندگی ‌های عرضه و توزیع انواع خشکبار انجام می ‌شود.

لازم به ذکر است که فروش ویژه انجیر خشک نیز همانند فروش ویژه هر محصول دیگری گاهی اوقات با ۵۰ درصد تخفیف همراه می باشد که البته چنین تخفیفی معمولاً در مواقع و شرایط خاصی شامل حال مشتری می شود.

سفارش عمده انواع انجیر خشک درجه یک

سفارش عمده انواع انجیر خشک درجه یک

به منظور سفارش عمده انواع انجیر خشک درجه یک لازم است که حتما به مراکز و فروشگاه‌ های عرضه کننده این محصول که هم به شیوه حضوری و هم به طرق مختلف اینترنتی فعالیت دارند مراجعه شود و محصول مورد نیاز خود که از نوع اعلا و درجه یک می باشد را به مقدار لازم سفارش بدهند. در حقیقت، سفارش عمده این کالا می تواند هم سفارش عمده برای بسته بندی های متعدد با حجم و تعداد فراوان باشد و هم سفارش عمده به صورت فله ای و کیلویی باشد که در این حالت نیز حجم آن بسیار زیاد و فراوان خواهد بود. اما آنچه حائز اهمیت می باشد این است که سفارش عمده و خریداری این محصول به شیوه عمده مقرون به صرفه تر بوده و سود و منفعت اقتصادی فراوانی را برای خریدار و البته برای فروشنده آن به دنبال دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *