انجیر یکی از میوه های خوشمزه و پر طرفدار است، انجیر خشک شده نیز همان طور که از اسمش مشخص است ،همان میوه انجیر است که به روش های مختلفی خشک شده است. چون میوه انجیر در فصل های مختلف یافت نمی شود، بنابراین یکی از مزیت های انجیر خشک شده این است که در همه فصل ها یافت می شود و می توان در همه فصل ها استفاده کرد.

مرکز عرضه مستقیم انجیر خشک درشت با روش های مخصوص میوه های تازه انجیر را به صورتی خشک می کنند که کیفیت بالایی داشته باشد.

عرضه مستقیم انجیر خشک درشت

ماندگاری انجیر خشک درشت

ماندگاری انجیر خشک درشت انجیر خشک شده درشت به دلیل آنکه فساد پذیری زیادی دارد برای نگهداری به روش ها و عوامل متعددی نیاز دارد تا ماندگاری انجیر خشک درشت را بیشتر کند. برای جلوگیری از فساد انجیر خشک درشت باید از روش های مخصوص استفاده کرد و به صورت کاملا تخصصی نگهداری شود.

رطوبت مهم تر عامل فاسد شدن انجیر خشک شده است، اگر در نگهداری این محصول دقت کافی نشود و رطوبت وارد شود، رطوبت باعث نرمی بیش از حد انجیر خشک شده می شود و رشد انواع مختلف میکروب ها را در پی خواهد داشت و میکروب ها محصول را فاسد خواهند کرد. برای اینکه این محصول از رطوبت در امان بماند باید از بسته بندی های نایلونی استفاده شود، و محل نگهداری خشک و خنک باشد.

نور خورشبد نیز یکی از عواملی است که ماندگاری این محصول را کم می‌ کند. با اینکه یکی از روش های خشک کردن میوه انجیر با استفاده از نور خورشید انجام می گیرد ولی برای نگهداری طولانی مدت محصول باید از نور مستقیم خورشید در امان باشد. نور خورشید باعث از دست رفتن مواد مغذی و ویتامین های موجود در انجیر خشک شده می شود، و کیفیت محصول را پایین می آورد. برای در امان ماندن این محصول از نور خورشید باید در مکان هایی نگهداری شود که از نور مستقیم خورشید در امان بماند.

میزان دمای محل نگهداری نیز یکی از عوامل مهمی است که باید توجه داشت، دمای زیاد باعث خرابی این محصول می شود، بهترین دما برای نگهداری دما های نزدیک به صفر است.

بازار فروش انجیر خشک درشت

بازار فروش انجیر خشک درشت همان طور که در بالا اشاره شد، انجیر از جمله میوه هایی است که در همه فصل ها یافت نمی شود ولی انجیر خشک شده را می توان در همه فصول استفاده کرد و به همین دلیل بازار فروش انجیر خشک در همه فصول وجود دارد.

خریداران گرامی می توانند انجیر خشک را با بهترین کیفیت از مرکز عرضه مستقیم انجیر خشک تهیه کنند. برای ماندگاری طولانی مدت این محصول از بسته بندی های نایلونی و با کیفیت استفاده شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *