انجیر خشک سفید، فرد را از خستگی زود هنگام دور می سازد زیرا با خوردن آن متابولیسم بدن را افزایش می دهد و سوخت و ساز را بالا می برد از این رو سبب افزایش انرژی می شود.

عرضه مستقیم انجیر خشک به بازار سود آور می باشد زیرا با عرضه مستقیم و بدون واسطه قیمت پایین تر می باشد و همین طور خواص و فواید فراوانی برای سلامتی دارد از این رو بیشتر افراد از آن خریداری می کنند و در نهایت سود قابل توجهی به ارمغان می آورد.

عرضه مستقیم انجیر خشک سفید

5 ویژگی مهم انجیر خشک خندان

 

 1. یکی از مهم ترین ویژگی انجیر خشک خندان طعم و مزه آن می باشد طوری که با مصرف آن فرد احساس دلنشینی و شادمانی می کند و هم چنین مزه و طعم طبیعی انجیر را دارد.
 2. انجیر خندان کاملا شیرین و رسیده می باشد یعنی زمانی که انجیر کاملا رسید و شیرینی آن به حد نصاب رسید خندان می شود که شیرینی آن دل را نمی زند و مورد رضایت فرد می باشد.
 3. انجیر خشک خندان باید پوستی صاف و بدون چین و چروک داشته باشد و همین طور باید عاری از هرگونه ماده شیمیایی و مواد افزودنی می باشد و از کیفیت عالی و ویژه ای بر خوددار باشد.
 4. همین طور این نوع محصول از رطوبت پایینی برخوردار می باشد یعنی درصد رطوبت آن بسیار کم می باشد که رطوبت پایین سبب ماندگاری بالاتر نی شود و از فاسد شدن و کپک زدگی زود هنگام جلوگیری می کند که برای ماندگاری بیش تر باید در مکان خشک و خنک نگه داری شود.
 5. انجیر خشک سفید خندان باید سنگین وزن و گوشت دار باشد که برای تست آن باید زن یک دانه از انجیر را سنجید اگر سنگین وزن بود بدانید توپر و سالم می باشد ولی اگر سبک وزن بود بدانید دچار آفت زدگی شده است و مغز درون انجیر را خورده است.

5 ویژگی مهم انجیر خشک خندان

خرید انواع انجیر خشک سفید

خرید انجیر خشک سفید از طریق سایت آنلاین امکان پذیر می باشد که متقاضیان می توانند با بررسی اطلاعات درج شده از قبیل خواص وو فواید آن، کیفیت و ویژگی آن، ارزش غذایی، مواد مغذی و شرایط نگه داری و غیره را مورد بررسی قرار دهند تا ارزان ترین و با کیفیت ترین انجیر خشک سفید خریداری نمایند.

خرید انواع انجیر خشک سفید

یکی دیگر از راه های خرید انجیر خشک ارزان و تازه از طریق شرکت تولید و عرضه کنندگان مستقیم می باشد که در آن جا همیشه انجیر تولید می شود و چون بدون واسطه است قیمت کمتری دارد و بهترین گزینه برای خرید می باشد که افراد می توانند بعد از بررسی کیفیت انجیر مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

 • تبلیغات:
  1. خرید و فروش عمده خاکشیر
  2. پخش عمده پرتقال محلی
  3. بازار پخش خرما زاهدی خشک
  4. خرید پاستیل کیلویی خوشمزه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *