عرضه مستقیم انجیر خشک صادراتی توسط کارخانه های فرآوری و بسته بندی این محصول در بین خریداران انجام می شود، البته نمایندگی ها و دفاتر پخش و فروش این محصول نیز از دیگر محل های عرضه مستقیم انجیر خشک صادراتی به شمار می آید که محصولی با کیفیت را با قیمتی مناسب در بین خریداران عرضه می کنند.

عرضه مستقیم انجیر خشک صادراتی

بررسی ارزش غذایی انجیر خشک

بررسی ارزش غذایی انجیر خشک انجیر خشک از جمله خشکبارهای تولید شده در ایران می باشد که دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است، از جمله ارزش های غذایی این محصول به شرح ذیل است:

  • انجیر خشک به دلیل وجود عناصر معدنی و ویتامین های فراوان موجود در این محصول دارای خواص دارویی و درمانی بسیاری می باشد.
  • این خشکبار دارای فسفر و آهن می باشد و فسفر موجود در این شیره موجب رشد و نمو مغز می شود و آهن موجود در آن موجب رفع کم خونی در افراد می شود. درمان یبوست یکی دیگر از خواص این محصول می باشد زیرا انجیر خشک دارای فیبر فراوانی می باشد، و این موضوع موجب بهبود عملکرد گوارشی بدن می شود، و این امر از مهم ترین کارایی های این محصول غذایی به شمار می آید.
  • این محصول سرشار از ویتامین های گروه ب می باشد به همین دلیل موجب بهبود عملکرد عصبی سلول های بدن می شود، انجیر خشک دارای کلسیم و منیزیم می باشد به همین موجب استحکام استخوان های بدن می شود.
  • این محصول موجب تسکین دردهای مفاصل و هم چنین روماتیسم می شود. انجیر خشک جایگزین مناسبی جهت انواع شیرین کننده های مصنوعی می باشد.این ماده غذایی برای کسانی که دچار ضعف و بی حالی هستند بسیار مناسب می باشد، و موجب درمان لاغری و هم چنین چاقی صورت می شود.
  • انجیر سرشار از پتاسیم و منگنز می باشد، و موجب درمان ضعف و بی حالی می شود. کلسیم موجود در این محصول موجب بهبود سلامت استخوان می شود، هم چنین موجب درمان تب، گلو درد، سرماخوردگی می شود.
  • این ماده موجب دفع سموم کبد می شود. این ماده انرژی زا می باشد و موجب هضم راحت تر غذا نیز می شود. هم چنین بهبود عملکرد بینایی نیز از فواید این کالا می باشد.

بررسی بازار انجیر خشک صادراتی

بررسی بازار انجیر خشک صادراتی بازار انجیر خشک اعلا که شامل انجیر خشک سیاه و انجیر خشک صادراتی می باشد شامل مراکزی است که مس از تولید این محصول اقدام به عرضه و فروش آن در بین خریداران می کنند، در این میان دفاتر و نمایندگی های پخش و عرضه و هم چنین وب سایت های اینترنتی معتبر فعال در این زمینه بازار خرید این محصول را پوشش می دهند، فروشگاه های عرضه خشکبار در اقصی نقاط ایران نیز بخشی از این بازار را پوشش می دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *