انجیر از جمله میوه های فصل تابستان است که به دلیل مقاومت درخت در محیط گرم و خشک می روید. انجیر خشک گرمسار به دلیل کیفیت بالایی که دارد یکی از انواع مرغوب این محصول است و عرضه کنندگان انجیر خشک گرمسار، بهترین محصولات را از تولید کنندگان خریداری کرده و با قیمتی مناسب به دست مصرف کنندگان می رسانند.

عرضه کننده انجیر خشک گرمسار

اطلاعاتی مختصر در مورد انجیر خشک تیزابی

خشک کردن انجیر از زمان قدیم در ایران وجود داشته است. در گذشته از دو روش آفتاب خشک و سایه خشک برای خشک کردن انجیر ها استفاده می شده است. به دلیل محکم بودن پوست انجیر این فرایند زمان بر بوده و در طی آن انجیرها تغییر رنگ داده، پوسیده و یا خراب می شدند. و خشکبار از لحاظ ظاهری بی کیفیت می شدند.

امروزه برای خشک کردن میوه ها از ماده ای به نام تیزاب استفاده می کنند. همان طور که گفته شد به دلیل محکم بودن پوست میوه هایی مانند انجیر خروج آب و خشک شدن انجیر ها زمان طولانی نیاز دارد. به همین دلیل با افزودن تیزاب باعث می شود روی دانه های انجیر منافذ ریزی ایجاد شود و چربی و پروتئین پوست از بین رود.

در نتیجه آب میوه ها سریع تر خارج شده و زودتر خشک می شود. تیزاب از خراب شدن زودتر انجیر ها جلوگیری کرده و باعث ماندگاری بیشتر آن ها می شود. تیزاب باعث ضدعفونی کردن میوه ها نیز می شود.

تیزاب یک ماده شیمیایی است اما شیمیایی بودن آن دلیلی بر مضر بودن آن نیست. تیزاب بر اساس اصول بهداشتی تولید شده و ماده شیمیایی صنعتی نیست.

تیزاب مورد استفاده برای خشک کردن انجیر برای انسان ضرری ندارد و با خشک شدن انجیر، محلول تیزاب تبخیر شده و بی اثر می شود.

انجیر خشک تیزابی مانند انجیر خشک های معمولی سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است که نیاز انسان را تامین می کنند. فقط باید در هنگام خرید مطمئن بود که تیزاب صنعتی برای تهیه انجیر خشک استفاده نشده باشد.

اطلاعاتی مختصر در مورد انجیر خشک تیزابی

خرید بدون واسطه انجیر خشک گرمسار

توزیع کنندگان انجیر خشک گرمسار این محصولات را به طور مستقیم از تولید کنندگان خریداری کرده و بدون واسطه به دست مصرف کننده می رسانند. قطع زنجیره واسطه باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود.

برای خرید انجیر خشک بدون واسطه شما می توانید از طریق این سایت اقدام کنید‌ . شما می توانید محصول مورد نظر خود را از طریق سایت به صورت آنلاین سفارش دهید.

خرید بدون واسطه انجیر خشک گرمسار

علاوه بر این می توانید مشخصات و شماره تلفن خود را در این سایت ثبت کنید تا مشاوران فروش با شما تماس بگیرند. سفارشات شما از بهترین انواع انجیر خشک تهیه و در اسرع وقت به دست شما خواهد رسید.

  • تبلیغات:
    1. قیمت ارده قرمز عمده
    2. خرید خرما پیارم اصفهان با بهترین کیفیت
    3. فروش انواع ذرت روسیه
    4. پرفروش ترین لیمو کرمان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *