امروز انجیر خشک ریز از خواص درمانی زیادی برخوردار است و از ارزش غذایی بالایی دارد و به عنوان تنقلات زمستانی در آجیل استفاده می شود. فواید انجیر خشک خیلی بیشتر از انجیر تازه است بنابراین بیشترین انجیر موجود در بازار انجیر خشک است. انجیر خشک را می توان از مراکز عمده فروش به صورت فله ای و بسته بندی خریداری نمود که این بسته بندی ها دارای نشان سیب سلامت کامل بوده زیرا در سلامت بدن افراد تاثیر بسزایی دارد.

عرضه کنندگان انجیر خشک ریز

انجیر خشک صنعتی چه مشخصاتی دارد؟

 

امروزه انجیر از بهترین مواد غذایی هستند که برای هر فردی و در هر سنی قابل استفاده می باشد و تامین کننده بهترین ویتامین ها می باشد. بیشترین انجیر موجود در بازار انجیر خشک است و با این حجم بالای تقاضا نمی توان انجیر را به صورت سنتی خشک کرد و به بازار عرضه کرد. در این میان تولیدکنندگان به تولید انجیر خشک صنعتی اقدام نموده اند. این انجیر بخاطر اینکه در تناژ بالا تولید می شود و به سراسر کشور صادر می شود از قیمت ارزان تری برخوردار است.

لازم به یادآوری است که انجیر خشک صنعتی از ضایعات درختان انجیر به دست می آید منظور انجیرهای شکسته و ضعیفی است که در هنگام جمع آوری انجیر تازه به دست می آید. انجیر های ضایعاتی که در زمان بارندگی های کم و توسط پرندگان و زنبورها ضعیف و شکل نازیبایی دارند به کارخانه های صنعتی می برند و در آنجا با دستگاهای پیشرفته خشک می کنند.

امروزه انجیر خشک صنعتی شاید ظاهر نازیبایی داشته باشد ولی با تقاضای بالای آن در معاملات و بخاطر تولید انبوه بیشترین صادرات را به کشورهای خارجی دارد و سود زیادی برای کشاورزان دارد. با اینکه در کشور از طرفداران کمتری برخوردار است ولی خواص درمانی آن همانند دیگر انجیر هاست.

انجیر خشک صنعتی چه مشخصاتی دارد؟

مراکز خرید انواع انجیر خشک ریز

 

توزیع انجیر خشک با کیفیت مناسب به صورت عمده و بسته بندی شده در وزن های مختلف صورت می پذیرد. خرید و فروش این محصول در متنوع ترین بسته بندی های مدرن و با وزن های متفاوت متناسب با خواست مشتری در انواع کیفیت و قیمت در مراکز اینترنتی پخش و توزیع میوه خشک به صورت تمام وقت صورت می پذیرد. خوشبختانه تولید و توزیع این خشکبار، کسب و کار جدیدی را در این آشفته بازار کسب و کار برای جوانان به همراه داشته است.

مراکز خرید انواع انجیر خشک ریز

اگر بخواهیم خرید انجیر خشک ارزان و با بهترین کیفیت و قیمت مناسب انجام دهیم بهتر است در زمان برداشت و از مزارع سرسبز و از کشاورزان خریداری شود تا دست دلالان سود جو را کوتاه کرده و به رونق اقتصادی کشور هم کمک کنیم.

  • تبلیغات:
    1. خرید و فروش عمده خاکشیر
    2. پخش عمده پرتقال محلی
    3. بازار پخش خرما زاهدی خشک
    4. خرید پاستیل کیلویی خوشمزه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *