انجیر از قدیمی ترین میوه هایی است که توسط انسان ها مصرف شده است. در ایران شهرهای بسیاری هستند که به تولید انواع انجیر خشک می پردازند. اما انجیر خشک استهبان از جایگاه ویژه ای برخوردار است، چرا که با کیفیت است و در اندازه درشتی تولید می شود.

فروشنده این میوه خشک شده و خوشمزه هم این محصولات را به وفور در اختیار مشتریان قرار می دهند و افراد می‌ توانند به صورت اقتصادی محصول خود را تهیه کنند.

فروشنده معتبر انجیر خشک در استهبان

خواص معجزه آسا انجیر خشک برای بدن

خواص معجزه آسا انجیر خشک برای بدن درختان انجیر معمولا در مناطق خشک و آفتابی که از خاک خوبی برخوردارند، رشد می کنند. آن ها همچنین تمایل به رشد در مناطق صخره ای دارند و می توانند حتی در خاکی با حاصلخیزی کم هم رشد کنند.

انجیر خشک استهبان؛ یکی از انواع انجیرهای خشک بسیار با کیفیت و مرغوبی است که امروزه در سراسر ایران عرضه می شود و جز مهم ترین ارقام صادراتی به حساب می آید.

انجیر خشک مرغوب از مزایای بسیار زیادی برخوردار است که در این قسمت به آن ها خواهیم پرداخت. انجیر می تواند سلامت دستگاه گوارش شما را تضمین کند‌. یبوست و اجابت مزاج نامناسب، شایع ترین مشکل در افراد است. انجیر برای بهبود حرکات روده و یبوست بسیار مفید است.

از خواص معجزه آسای انجیر انجیر خشک می توان به خاصیت تامین انرژی، فیبر غذایی، ویتامین ها، الکترولیت ها، مواد معدنی و مواد مغذی موجود در آن اشاره داشت.

آنتی اکسیدان موجود در انجیر خشک، عملکرد مغز را تقویت می کنند و حافظه را بهبود می بخشد. اگر انجیر را چه تازه و یا خشک شده ترجیح دهید، مقدار زیادی فیبر، ویتامین و آنتی اکسیدان در آن خواهید یافت که برای شما پوستی با ظاهر جوان تر، موهایی زیبا و هضم بهتر غذا را به ارمغان خواهد داشت.

در ۱۵۰ گرم از آن، ارزش غذایی زیر وجود دارد:

  • 371 کالری
  • 95.2 گرم کربوهیدرات
  • 71.4 گرم قند
  • 14.6 گرم فیبر
  • 4.9 گرم پروتئین
  • 1.4 گرم چربی
  • 24 درصد مقدار روزانه کلسیم
  • 38 درصد از مقدار روزانه منگنز

در صورتیکه با یبوست دست و پنجه نرم می کنید، بهتر است که از انجیر خشک شده استفاده نمایید. در واقع به دلیل داشتن فیبر زیاد، عملکرد دستگاه گوارش را بهبود می بخشد و ناراحتی های شکمی را برطرف می کند.

بهترین عرضه کنندگان انجیر خشک استهبان

بهترین عرضه کنندگان انجیر خشک استهبان بهترین عرضه کنندگان انجیر خشک استهبان این سری از محصولات را به صورت فله ای و یا در قالب بسته‌ بندی های ویژه ای در اختیار مشتریان خود قرار می‌ دهند.

اما افراد می‌ توانند با تهیه عمده انجیر خشک خرید خود را اقتصادی تر کنند و در ازای پرداخت پول کم تر به محصول بیش تر و با کیفیتی دست یابند. در این صورت دست واسطه ای در کار نیست و افراد مستقیما با ارائه دهنده واقعی معامله خود را انجام داده اند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *