انجیر خشک طبیعی یک محصول بی نهایت مناسب برای شما می باشد تا بتوانید انرژی خود را در روز تامین کنید وما به عنوان فروشنده معتبر انجیر خشک محلی و انجیر خشک وحشی را به صورت گسترده در دسترس مشتریان خود قرار داده ایم.تا بتوانند با مراجعه به ما به یک انجیر خشک نرم و بی نهایت لطیف دست یابند و از خوردن آن لذت ببرند.

فروشنده معتبر انجیر خشک طبیعی

راهنمای خرید انجیر خشک

راهنمای خرید انجیر خشک دفعه بعد که می توانید میل خود را به شیرینی را برطرف کنید ، یک مشت انجیر را خشک کنید. آنها فاقد چربی هستند و کالری کمی دارند. انجیر خشک منبع خوبی از فیبر است که به شما احساس سیری می دهد ، حتی ممکن است به کاهش وزن شما کمک کند. ترکیبی از کربوهیدراتهای پیچیده و مواد معدنی که از انجیر خشک دریافت کنید آنها را به یک انتخاب مغذی برای میان وعده تبدیل می کند.

و ما به شما می گوئیم در موقع خرید این ماده خوش طعم چه نکاتی را رعایت کنید اول از همه باید موقع خرید از یک محل معتبر خرید کنید محصولی که آوازه نامش را شنیده باشید و بعد از آن سعی کنید انجیری خوش رنگ و مایل به کرم را انتخاب کنید زیرا هرچه رنگ انجیر روشن باشد بسیار بهتر می باشد.

همچنین به دقت چند عدد از انجیر ها را بررسی کنید تا که زدگی و کرم خوردگی نداشته باشد همچنین دقت کنید که پوسته آن سخت و سفت نباشد زیرا جویدن آن سخت می شود.

انجیر خشک غنی از ویتامین ها است

انجیر خشک غنی از ویتامین ها است انجیر ماده های مغذی بسیاری را در خود جای داده است و دو ویتامین بسیار حیاتی یعنی ویتامین سی و ، ویتامین ک را در خود جای داده است و ما در اینجا به حیاتی بودن این دو ویتامین اشاره خواهیم کرد.

اول به مزایای ویتامین سی موجود در انجیر می پردازیم و سپس سراغ ویتامین ک می رویم ویتامین C یک آنتی اکسیدان قوی است که می تواند دفاع طبیعی بدن شما را تقویت کند آنتی اکسیدان ها مولکول هایی هستند که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کنند.

آنها این کار را با محافظت از سلول ها در برابر مولکول های مضر به نام رادیکال های آزاد انجام می دهند. هنگامی که رادیکال های آزاد تجمع می یابند ، می توانند حالتی را ایجاد کنند که به عنوان استرس اکسیداتیو شناخته می شود ، که با بسیاری از بیماری های مزمن مرتبط است مطالعات نشان می دهد که مصرف بیشتر ویتامین C می تواند سطح آنتی اکسیدان خون شما را تا 30 درصد افزایش دهد. این به دفاع طبیعی بدن در مبارزه با التهاب کمک می کند.

یکی از اصلی ترین دلایلی که افراد از مکمل های ویتامین C استفاده می کنند افزایش ایمنی بدن است ، زیرا ویتامین C در بسیاری از قسمت های سیستم ایمنی بدن نقش دارد. اول ، ویتامین C به تولید سلول های سفید خون معروف به لنفوسیت ها و فاگوسیت ها کمک می کند ، که به محافظت از بدن در برابر عفونت کمک می کند .

ثانیاً ، ویتامین C به عملکرد موثرتر این گلبول های سفید خون در عین محافظت از آنها در برابر آسیب مولکول های بالقوه مضر مانند رادیکال های آزاد کمک می کند. سوم ، ویتامین C بخشی ضروری از سیستم دفاعی پوست است. به طور فعال به پوست منتقل می شود ، جایی که می تواند به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل کرده و به تقویت موانع پوست کمک کند

مطالعات همچنین نشان داده است که مصرف ویتامین C ممکن است زمان بهبود زخم را کوتاه کند علاوه بر این ، سطح پایین ویتامین C با پیامدهای ضعیف سلامتی مرتبط است. به عنوان مثال ، افرادی که مبتلا به ذات الریه هستند سطح ویتامین C پایین تری دارند و مکمل های ویتامین C باعث کاهش زمان بهبود می شود.

آهن یک ماده مغذی مهم است که عملکردهای متنوعی در بدن دارد. این برای ساخت گلبول های قرمز خون و انتقال اکسیژن به سراسر بدن ضروری است. مکمل های ویتامین C می تواند به بهبود جذب آهن از رژیم غذایی کمک کند. ویتامین C در تبدیل آهن جذب نشده ، مانند منابع آهن گیاهی ، به شکلی که جذب آن آسان تر است کمک می کند .

این به ویژه برای افرادی که رژیم بدون گوشت دارند مفید است ، زیرا گوشت منبع اصلی آهن است. در حقیقت ، مصرف 100 میلی گرم ویتامین C ممکن است جذب آهن را تا 67 درصد بهبود بخشد در نتیجه ، ویتامین C ممکن است به کاهش خطر کم خونی در افرادی که مستعد کمبود آهن هستند ، کمک کند.

ویتامین K به ساخت پروتئین های مختلف مورد نیاز برای لخته شدن خون و ساخت استخوان کمک می کند. پروترومبین یک پروتئین وابسته به ویتامین K است که مستقیماً در لخته شدن خون نقش دارد. استئوکلسین پروتئین دیگری است که برای تولید بافت سالم استخوان به ویتامین K نیاز دارد.

ویتامین K در سراسر بدن از جمله کبد ، مغز ، قلب ، لوزالمعده و استخوان یافت می شود. خیلی سریع تجزیه شده و از طریق ادرار یا مدفوع دفع می شود. به همین دلیل ، حتی در موارد مصرف زیاد ، به ندرت به سطوح سمی در بدن می رسد ، همانطور که گاهی اوقات ممکن است در مورد سایر ویتامین های محلول در چربی رخ دهد.

قلب ویتامین K ممکن است با جلوگیری از کانی سازی ، جایی که مواد معدنی در عروق تجمع می یابد ، فشار خون را پایین نگه دارد . این امر باعث می شود قلب آزادانه خون را در بدن پمپ کند. مواد معدنی به طور طبیعی با افزایش سن اتفاق می افتد و یک عامل خطر اصلی برای بیماری های قلبی است . همچنین نشان داده شده است که مصرف کافی ویتامین K خطر سکته مغزی را کاهش می دهد .

توزیع کنندگان انواع انجیر خشک طبیعی

توزیع کنندگان انواع انجیر خشک طبیعی ما یکی از توزیع کنندگان انجیر خشک ارگانیک و طبیعی می باشیم و انجیر هایی درشت و خوش رنگ خود را به صورت مستقیم در دسترس مشتری ها قرار می دهیم زیرا ما به عنوان توزیع کننده در نظر داشته ایم بهترین ها را در دسترس متقاضیان قرار دهیم و مشتریان بتوانند خیلی راحت به یک محصول عالی دست یابند.

قیمت خرید انجیر خشک طبیعی

قیمت خرید انجیر خشک طبیعی اگر شما جز افرادی هستید که همواره مصرف انجیر خشک طبیعی را جز کار های روزانه قرار داده اید حتما برای تهیه بهترین ها به ما مراجعه کنید زیرا ما انجیر هایی بسیار عالی را با یک قیمت عالی در دسترس شما قرار می دهیم و شما می توانید با یک مبلغ مناسب به خرید انجیر طبیعی بپردازید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *