انجیر خشک محلی یکی از پر فروش ترین نمونه های این محصول در کشور بوده زیرا فاقد مواد شیمیایی بوده و از طعم بهتری برخوردار است. فروشگاه عرضه انجیر خشک زرد محلی، همواره نمونه های مرغوب این محصول که در بهترین مناطق کشور کشت و پرورش یافته، به صورت بسته بندی های تمیز و بهداشتی در حجم و وزن های مختلفی در اختیار متقاضیان قرار می دهد و از این طریق باعث حفظ سلامت مصرف کننده می شود.

فروشگاه عرضه انجیر خشک زرد محلی

خصوصیات انجیر خشک زرد محلی

خصوصیات انجیر خشک زرد محلی انجیر خشک انواع بسیار مختلفی دارند و هرچقدر رنگ آن زرد تر باشد، از کیفیت بیشتری برخوردار بوده که نمونه های محلی آن باعث می شود دسترسی به محصولات سالم و ارگانیک بیشتر شود. خصوصیات انجیر خشک محلی مواردی است که در پایین به آنها اشاره می کنیم

  • رنگ انجیر زرد و کرم روشن بوده که درصد خندان بودن آن بسیار بالا است.
  • اندازه‌های این انجیر درشت و یکدست بوده که درصد خرابی یا پوچ بودن آن بسیار پایین است.
  • شکاف هایی که روی انجیر وجود دارد به خوبی قابل مشاهده بوده و دانه های ریز آن مشخص می باشد و همچنین از خواص متعدد و فراوانی برخوردار است که با مصرف آن به سرعت می توان تغییرات را در بدن احساس کرد.
  • طعم انجیر، شیرین و خوش طعم بوده و به دلیل اینکه فرآیند تولید و پرورش آن فاقد هر گونه مواد شیمیایی و مواد مضر است، محصول کاملاً طبیعی و سالم بوده و یکی از میوه های خشک مقوی محسوب می‌شود که از قابلیت هضم بسیار بالایی دارد.
  • شیرینی این انجیر اصلاً زننده نیست و افراد دیابتی هم می‌ توانند از آنها استفاده کنند با توجه به این که بوی نامطبوعی ندارد، محصول کاملاً خوش طعم و خوشمزه بوده که استانداردهای لازم برای خشک کردن آن کاملاً رعایت شده است.

قیمت خرید انجیر خشک زرد محلی

قیمت خرید انجیر خشک زرد محلی قیمت خرید انجیر خشک موضوع بسیار مهم برای مشتریان و متقاضیان این محصول است. معمولاً قیمت توسط تولید کننده تعیین شده و در اختیار فروشندگان مختلف قرار می‌ گیرد که این فروشندگان محصول را با سود بیشتر به فروش می‌ رساند و همینطور این واسطه ها افزایش پیدا کرده تا محصول به دست ما برسد که این یعنی افزایش قیمت .

اما اگر بتوان انجیر مورد نیاز خود را مستقیماً از تولید کننده بدون هیچگونه واسطه خریداری نمود، می‌ توانید در کاهش قیمت آن تاثیرگذار باشید. در واقع اگر جز خریداران عمده هستید می توانید از این مزایای این خرید به سرعت و به راحتی برخوردار شوید و محصول مورد نظر را کاملاً بهداشتی و تمیز تهیه نمایید

علاوه بر نحوه خرید و فروش و میزان تقاضا از جانب مشتری عوامل بسیار دیگری همچون کیفیت انجیر، نوع آن، محل کشت و نحوه خشک شدنی که دارد تغییر کرده و بر اساس نوع بسته بندی و وزنی که دارد، دارای قیمت های مختلفی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *