اگر از آن دسته افرادی می باشید که به دنبال تهیه و خرید انجیر سفید خشک صنعتی از فروشگاه های عرضه کننده هستید پیشنهاد ما به شما فروشگاه‌های آنلاین می باشد که به صورت اینترنتی، جهت رفاه حال هم وطنان عزیز اقدام به عرضه و پخش انجیر خشک به تمام نقاط و شهرهای مختلف کشور نموده است. خریداران عزیز می توانند به صورت اینترنتی در هر مکانی که باشند این محصول را از فروشگاه های آنلاین سفارش دهند و آن را در مکان مورد نظر خود تحویل گیرند.

فروشگاه عرضه انجیر سفید خشک صنعتی

مشخصات انجیر سفید خشک صنعتی

مشخصات انجیر سفید خشک صنعتی امروزه خشک کردن انجیر به دو روش سنتی و صنعتی انجام می پذیرد. در روش صنعتی برخلاف روش سنتی از وسایل مصنوعی جهت خشک نمودن انجیر استفاده می گردد.

روش صنعتی بیشتر در نقاطی که رطوبت هوا زیاد است و انجیر خیلی دیر خشک می گردد و امکان فاسد شدن انجیر به وسیله قارچ ها و حشره ها زیاد است استفاده می شود.

یکی از انواع انجیر های خشک شده، انجیر سفید خشک است. انجیر سفید خشک که عاری از هرگونه لک و خرابی است بر اساس اندازه و سایز در دسته بندی های مختلفی از قبیل خیلی درشت یا ممتاز، درشت، متوسط و ریز قرار می گیرد.

این محصول از نظر کیفیت دارای ویژگی های متعددی می باشد. در این مطلب به ویژگی ها و مشخصات انجیر خشک صنعتی به صورت مفید و مختصر خواهیم پرداخت.

•انجیری که به روش صنعتی خشک می گردد دارای بو، مزه و رنگ طبیعی می باشد.

• انجیر سفید خشک صنعتی عاری از هرگونه آفت است. آفت زدگی این نوع انجیر کمتر از ۶ درصد می باشد.

• میزان آلودگی انجیر سفید خشک صنعتی کمتر از ۳ درصد بوده و میزان انجیر های نارس در آن نباید بیشتر از ۳ درصد باشد.

• مواد خارجی موجود در انجیر سفید خشک صنعتی باید کمتر از ۲/۰ باشد.

• آسیب دیدگی انجیر باید از پنج درصد بیشتر نبوده و رطوبت آن ۱۲ درصد باشد.

سفارش انجیر سفید خشک صنعتی

سفارش انجیر سفید خشک صنعتی انجیر سفید خشک یکی از پر مصرف ترین و پرخاصیت ترین میوه های خشک شده است.

به دلیل خواص و مواد مفید فراوانی که انجیر خشک دارد افراد زیادی به دنبال تهیه و خرید آن هستند.

با توجه به شیوع بیماری‌های واگیر و همه گیر کرونا بیشتر افراد تمایل دارند که این محصول را به صورت اینترنتی از طریق سایتهای عرضه و فروش انجیر خشک صنعتی سفارش دهند.

بدین طریق که خریدار به صورت اینترنتی برای سفارش انجیر خشک اقدام می نماید و با یک سرچ ساده اینترنتی سایت های معتبر فروش را پیدا می کند و با مشاوران فروش این محصول ارتباط برقرار نموده و محصول مورد نظر را سفارش می دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *