انجیر خشک تازه بهترین گزینه برای رفع یبوست می باشد زیرا انجیر غنی از فیبر های رژیمی می باشد که روده را مسهل می کند و مدفوع را روان می سازد که برای موثر واقع شدن باید انجیر را در آب نیستند و به صورت ناشتا مصرف نمود.

فروش تضمینی انجیر خشک اردی ار طریق مراکز تولید معتبر ممکن می باشد که در این مراکز انجیر خشک ایرانی تازه و باکیفیت برای فروش دارند که اعتماد افراد را به خود جلب می نمایند و به آن ها تضمینی قطعی می دهند که باعث می شود افراد همیشه از آن جا نیاز خود را سفارش دهند.

فروش تضمینی انجیر خشک اردی

طرز تهیه انجیر خشک آفتابی

طرز تهیه انجیر خشک آفتابی برای تهیه انجیر خشک آفتابی کافی است به مقدار نیاز انجیر تازه و سالم خریداری نماید تا انجیر خشک درجه یک و باکیفیت تولید نماید سپس انجیر های تازه را شست و شو دهید طوری که کاملا تمیز شود و آن را ضد عفونی کنید تا از آلودگی ها پاک شود سپس اجازه دهید انجیر های تازه خشک و بدون آب شوند.

در مقابل نور مستقیم آفتاب، پارچه ای مشکی و تمیز پهن کنید و انجیر های شسته شده را روی پارچه ها با فاصله معین بگذارید طوری که هر کدام فاصله مشخص داشته باشد تا در هنگام خشک شدن بهم نچسبند و به راحتی جدا شوند و شکل زیبایی داشته باشند.

پارچه سیاه رطوبت بیشتری به خود جذب می کند و باعث می شود زودتر خشک شوند که افراد باید انجیر های می ده شده را چند ساعت یک بار برعکس کنند تا هر دو طرف انجیر هم زمان با هم خشک شوند و کیفیت خود را حفظ کنند و شب ها به داخل اتاق انتقال دهند تا رطوبت شب روی انجیر ها نشیند.

روز بعد دوباره این کار را تکرار کنید و این عمل حدود چهار روز به طور می انجامد تا انجیر های خشک کاملا آماده مصرف شود و زمانی که بدون رطوبت شد انجیر ها را در ظرفی بریزید تا مقداری خنک شود و انجیر ها را در ظرف سربسته ای قرار دهید تا از آلودگی و ورود هوا به داخل جلوگیری کند و آن ها را در جای خشک و خنک قرار دهید تا ماندگاری محصول را افزایش دهد.

خواص درمانی انجیر خشک چه می باشد؟

خواص درمانی انجیر خشک چه می باشد؟ یکی از مهم ترین خواص درمانی انجیر خشک، درمان کم خونی و فقر آهن می باشد زیرا این نوع میوه خشک سرشار از آهن می باشد که خاصیت خون سازی به انجیر می دهد که با مصرف آن، آهن های درون انجیر جذب بدن می شود و گلبول های قرمز خون را افزایش می دهد که در نتیجه خون سایر قسمت های بدن را تامین می کند و گردش و جریان خون را افزایش می دهد.

انجیر خشک برای افرادی که دچار مشکلات قلبی می باشند توصیه می شود زیرا فیبر های درون آن، چربی ها و کلسترول های اضافی بدن را تجزیه می کند و آن ها را از بین می برد و کلسترول های مفید بدن را افزایش می دهد که در نتیجه سلامت قلب را حفظ می کند و مانع از ناراحتی و ایست قلبی می شود.

این نوع خوراکی غنی از آنتی اکسیدان می باشد که این نوع ماده مغذی، با سلول های پیری صورت مبارزه می کند و آن ها را از بین می برد و اجازه رشد و پیشروی در صورت به آن ها نمی دهد و به راحتی آن ها را رفع می کند که این امر از پیری زود رس جلوگیری می کند و سبب جوان سازی می شود.

افرادی که دچار آلزایمر می باشند می توانند برای درمان در برنامه غذایی انجیر خشک قرار دهند تا با مصرف روزانه آن فسفرهای درون آن جذب مغز شود و حافظه و ذهن را تقویت کند و به یادگیری بیشتر کمک می کند و هم چنین قدرت تفکر را افزایش می دهد که در نهایت از آلزایمر و فراموشی جلوگیری می کند.

انجیر خشک سرشار از پروتئین می باشد که این ماده مغذی، عضلات و ماهیچه ها را تقویت می کند به خصوص برای ورزشکاران که نیاز به مکمل های پروتئینی دارند توصیه می باشد زیرا با مصرف آن پروتئین ها جذب عضلات و ماهیچه ها می شود و آن ها را تقویت می کند و هم چنین کلسیم درون انجیر، جذب استخوان و دندان می شود و مانع از پوکی و پوسیدگی می شود که در نتیجه از شکستگی مانع می شود.

خرید آسان انواع انجیر خشک اردی

خرید آسان انواع انجیر خشک اردی یکی از آسان ترین راه های خرید انجیر خشک اردی و تیزابی خرید اینترنتی می باشد که افراد برای خرید از این طریق کافی این بدون دردسر و با نشستن در خانه تمام سایت ها و فروشگاه های آنلاین را مورد بررسی قرار دهند تا بهترین و ارزان ترین انجیر را سفارش دهند که برای اطمینان از خرید می توانند در زمان معین و مشخص، کیفیت و مشخصات انجیر، مواد مغذی و املاح معدنی، خواص و فواید آن را مورد بررسی قرار دهند.

یکی دیگر از راه های خرید انجیر خشک اردی، مراکز و شرکت تولید می باشد که در آن جا به دلیل متقاضی فراوان همیشه انجیر تازه و باکیفیت برای فروش تولید می کنند که این امر اعتماد متقاضیان را به خود جلب می نمایند و هم چنین به دلیل فروش بدون واسطه و مستقیم قیمت کمتری به خود اختصاص می دهد که به صرفه می باشد و افراد فقط باید هزینه تولید را پرداخت کنند.

پخش کنندگان عمده انجیر خشک اردی

پخش کنندگان عمده انجیر خشک اردی پخش کنندگان عمده انجیر خشک تیزابی و اردی برای این که رضایت مصرف کنندگان را کسب کنند باید محصولات خود را از کارخانه تولید با برند قوی و معروف برای پخش به بازار استفاده کنند تا بهترین و باکیفیت ترین انجیر خشک برای عرضه داشته باشند که باعث افزایش سفارش می شود که در نتیجه اعتبار پخش کنندگان را افزایش می دهد.

پخش کنندگان علاوه بر این که انجیر خشک باکیفیت برای توزیع به بازار دارند باید انجیر خشک نخی را با قیمت پایین و شگفت انگیزی برای فروش داشته باشند و هم چنین به صورت عمده و بسته بندی های کاملا بهداشتی و محکم به بازار ارسال کنند تا از آلودگی ها به دور باشند و به صرفه افراد خریدار می باشد.

پخش کنندگان انجیر خشک، باید اطلاعاتی از قبیل قیمت انجیر خشک آردی به ازای هر کیلو، کیفیت و مشخصات، سایز، وزن، نوع انجیر، تاریخ تولید و انقضا، مزه و طعم و… را بداند و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد تا بهترین انجیر را سفارش دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *