انجیر خشک از محبوبترین و پرطرفدارترین میوه های خشک به شمار می رود و متقاضیان فراوانی در داخل و خارج از ایران دارد، این تامین کننده با فروش مستقیم انجیر خشک ایرانی همواره سعی می نماید تا بتواند شرایط بسیار ساده و آسانی را برای مشتریان خود فراهم سازد تا بتوانند با کسب رضایت آنها، بر تعداد مخاطبان این محصول نیز بیفزاید.

بیشتر بخوانید:  قیمت انجیر خشک مشهد

فروش مستقیم انجیر خشک ایرانی

خواص انجیر خشک در کاهش وزن

ایران با توجه به تنوع آب و هوایی و گستردگی جغرافیایی از ظرفیت بسیار بالایی در تولید انجیر برخوردار است، ایران از بزرگترین تولید کنندگان انجیر در جهان به شمار می رود ، انجیر خشک به دلیل داشتن انواع ویتامین ها و مواد مغذی از جایگاه بسیار مهمی در طب سنتی برخوردار است.

انجیر شک دارای منیزیم و ویتامین b است، ویتامین b نقش بسیار مهمی در سوخت و ساز بدن ایفا می نمایند و به همراه منیزیم می تواند موجب بالا رفتن و سرعت بخشیدن متابولیسم بدن می گردد در نتیجه در دراز مدت می تواند موجب کاهش وزن شود.

در ضمن انجیر همچنین دارای مقادیر زیادی فیبر می باشد فیبر موجود در انجیر خشک موجب می شود تا مواد غذایی در روده حجیم شود و به کندی در روده حرکت کند که این امر موجب می شود که فرد احساس سیری نماید و در ضمن مواد قندی نیز به آرامی جذب می شود و وارد خون نیز می گردد در نتیجه فرد کمتر احساس گرسنگی می کند.

در نتیجه فرد اشتهای کمتری برای خوردن غذا پیدا می نماید و با گذشت زمان با کاهش مقدار کالری فرد وزن بیشتری از دهست می دهد و به تناسب اندام می رسد.

خواص انجیر خشک در کاهش وزن

عرضه کنندگان انجیر خشک ایرانی

قیمت انجیر خشک ایران به میزان عرضه و تقاضا، کیفیت انجیر، سایز و اندازه انجیر خشک، میزان تازه بودن انجیر، نوع بسته بندی، معروفیت برند و سایر هزینه ها بستگی دارد.

اگر شما به دنبال خرید انجیر خشک ممتاز با قیمتی بسیار ارزان و نازل هستید بهتر است آن را به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری نمایید.

عرضه کنندگان انجیر خشک ایرانی با عرضه مستقیم این محصول این امکان را برای متقاضیان این محصول فراهم می سازند تا بتوانند دلالان را حذف نمایند و با کاهش هزینه های خود بهترین و مرغوبترین نمونه از این محصول را با قیمتی باور نکردنی و استثنایی و کیفیتی درجه یک خریداری نمایند.عرضه کنندگان انجیر خشک ایرانی

در ضمن متقاضیان این محصول می توانند این کالا را به صورت عمده خریداری نمایند، خرید عمده و کلی این محصول این فرصت را در اختیار مشتریان و متقاضیان این کالا قرار می دهد تا بتوانند از مشوق ها و امتیاز های بیشتری بهره مند شوند و با پرداخت پول کمتری، حجم بیشتری از این انجیر را خریداری و با همان کیفیت اصل و درجه یک دریافت کنند.

  • تبلیغات:
    1. بازار خرید و فروش بهترین ارده اردکان
    2. فروشنده خرما استعمران متوسط
    3. رشد و خواص ذرت علوفه ای گلخانه ای
    4. قیمت عرضه انواع گیلاس باغی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *