فروش مستقیم انجیر خشک سفید در انواع مختلفی صورت می گیرد. این نوع از محصولات را اغلب به گونه کیلویی و یا هم بسته ای عرضه می کنند. البته انجیر خشک درجه یک را به گونه کلی نیز در دسترس مشتریان گذاشته که بیشترشان‌ نیز شرکت های تجاری و یا فروشندگان جزئی آجیل در بازارهای گوناگون کشورمان هستند. در کنار این، شاهد عرضه انجیر خشک اردی نیز به روش های متنوع می باشیم.

فروش مستقیم انجیر خشک سفید

آشنایی با انواع انجیر خشک

با انواع انجیر خشک آشنایی دارید؟ این نوع از فرآورده به صورت سفید و سیاه بیشتر آماده می شود. ضمن این که به گونه کارخانه ای و سنتی نیز آن را فرآوری می نمایند. از نظر کیفی، سایز و شکل ظاهری هم به دسته های مختلفی تقسیم می‌ گردد که می توان اینطور نام برد:

 • نوع درجه AAA که به سوپر معروف بوده و پرک شده است. دانه های آن همه خندان یا به اصطلاح شکفته می باشد. اندازه ای بزرگتر از 24 میلی متر دارد.
 • نمونه ‌صد یک‌ که دانه های آن بین 20 الی 24 میلی متر بوده و رنگش زرد و سفید می باشد.
 • نوع AA که دانه های آن اندازه اش‌ نزدیک به 22 میلی متر است. برخی از آنها خندان و بعضی دیگر نیستند.
 • درجه A که نزدیک به 20 میلی متر بوده رو رنگ روشنی دارد.
 • انجیر AB که کوچکتر از 18 میلی متر اندازه دارد.
 • نوع B که بین 14 الی 20 میلی متر هر کدام از دانه ها اندازه شان‌ است. رنگ شان‌ نیز تیره می باشد.

همانطور که در اینجا می بینید، شاهد انواع مختلفی از این گونه خشکبار هستیم. به هر حال، انجیرها را می توان در تنوع بالایی به دست آورد که این کار از یک مرکز پخش معتبر به راحتی انجام شدنی است.

آشنایی با انواع انجیر خشک

عرضه کنندگان انجیر خشک سفید

برترین‌ عرضه کننده انجیر خشک سفید، نوع خندان یا غیر از آن را ارائه می کند. چنین فرآورده هایی تمیز، بدون لک، استاندارد و بهداشتی هستند. آنها بدون مواد افزودنی خاصی نیز تولید گردیده اند که می شود به همراه آجیل های دیگر، نوشیدنی و سایر موارد دیگر میل کرد.

در کل، اگر قصد شما این است تا به کشورهای گوناگون صادرات انجیر خشک را انجام دهید می توانید از این مجموعه به صورت آنلاین و کلی این فرآورده ها را تهیه کنید.

از اینجا به همه نقاط کشورمان ارسال صورت می گیرد. در کنار این، با هزینه های مناسب نوع مرغوب را می شود تهیه کرد و همینطور بدون اتلاف وقت چنین کاری امکان پذیر می باشد. اما جهت ارائه داده سفارش، توصیه می کنیم تا قبل از هر چیزی با فروشنده مشورت نمایید.

عرضه کنندگان انجیر خشک سفید

 • تبلیغات:
  1. زرشک، یاقوت سرخ
  2. شرکت پخش تخمه مغز شده
  3. صادرات مرغوب ترین انواع گردو به عراق
  4. خرید و فروش گردو | تهیه آن با نازلترین قیمت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *