انجیر خشک سوپر از مرغوب ترین و از نوع ممتاز محصولات محسوب می شود که دلیل نام گذاری آن به دلیل ممتاز بودن آن است و در رده بالایی قرار دارد که از انجیر های مرغوب و باکیفیت جهت تهیه آن استفاده می کنند و نتیجه کار انجیر خشک سوپر می گردد و قیمت این محصول با توجه به مرغوبیت بالایی که دارد می تواند گران تر باشد؛ ولی شما می توانید با خرید عمده آن در مراکز های معتبر، با قیمت مناسب تری خریداری کنید.

قیمت انجیر خشک سوپر

مواد مغذی انجیر خشک سوپر

انجیر خشک سوپر همان طور که دارای ظاهر شکیل و مناسبی است علاوه بر آن خاصیت فراوانی نیز دارد و سرشار از مواد مغذی و ویتامین و پروتئین های حیاتی و مورد نیاز بدن است و خوردن آن بر همگان واجب می باشد و پیشنهاد می شود که به جای استفاده از قند و شکر، از قند های طبیعی نظیر انجیر خشک استفاده گردد.

این میوه زرد رنگ سرشار از منیزیم و فسفر و پتاسیم و کلسیم و غیره است و مواد مغذی انجیر، می تواند ویتامین های که بدن دچار کمبود است را جبران کند و همچنین ماده ای به نام پکتین به کاهش فشار خون افراد کمک می کند و همچنین به سلامت قلب نیز کمک می نماید.

به دلیل آن که انجیر میوه فصلی است و در تمام فصل ها نمی توان آن را به صورت تازه مصرف کرد؛ با عمل خشک کردن آن که بهترین روش برای نگهداری انجیر بدون هدر رفتن خاصیت آن می باشد؛ می توانید در تمام فصول سال از انجیر استفاده کنید و با خشک کردن آن مواد مغذی در داخل آن حفظ می شود و فقط کمی رطوبت آن تبخیر می گردد.

مواد مغذی انجیر خشک سوپر

مرکز عرضه انجیر خشک سوپر

معمولا انجیر های زرد را برای خشک کردن استفاده می کنند و این را هم بدانید که هر انجیر زردی نمی تواند بهترین انجیر خشک را به شما بدهد؛ معمولأ انجیر هایی که بزرگ تر و گوشتی تر و دارای شهد بیشتری باشد را بر روی خود درخت رسیده باشد؛ می تواند بهترین انجیر خشک را بدهد و به همین دلیل برای این که بهترین انجیر را تهیه کنید باید از فروشگاه ها و مراکزی که به عرضه آن می پردازند استفاده نمایید.

مرکز عرضه انجیر خشک سوپر

مرکز عرضه انجیر خشک سوپر با بیش از سالیان سال سابقه در امر خرید و فروش این محصول توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب نماید و همواره بهترین محصول را در خدمت مشتریان قرار می دهند و انجیر خشک باکیفیت و بدون واسطه و با قیمت مناسبی را در اختیار مشتری ها قرار می دهند.

  • تبلیغات:
    1. قیمت عمده قیسی خشک درجه یک
    2. صادرات انبه درجه یک گیلان
    3. خرمای ربی سراوان
    4. خواص و مضرات دارویی و درمانی میوه زرشک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *