انجیر میوه ای خوشمزه و پرسود برای بدن میباشد.انجیربه صورت تازه و تر و نیز بصورت خشک مورداستفاده فرارمیگیرد.انجیر خشک طرفداران بسیاری دارد زیرا حمل ونفل ساده تر و مدت زمان ماندگاری بالاتری دارد.

مقدار بالای کلسیم، آهن و پتاسیم در انجیر خشک همراه با میزان بالای فیبر و چربی کم باعث میشود که موادی سالم به رژیم غذایی خود اضافه کنید. میتوانید آن را به تنهایی یا مخلوطی از ماست و سالاد یا بر روی غلات و بلغور جودوسر مصرف کنید.

فروش انجیر سفید خشک عمده توسط تولید کنندگان و توزیع کنندگان معتبر صورت میگیرد.پس بهتر است برای استفاده از انجیر خشک با کیفیت به مراکز معتبر عرضه انجیر خشک مراجعه کنید.

قیمت انجیر سفید خشک عمده

بررسی کیفیت انجیر سفید خشک

درخت انجیر دارای ۶۰۰ نوع مختلف است و بومی مناطق مدیترانه ای می باشد. انجیر سفید از گیاهان خزان دار نیمه گرمسیری است و به طیف وسیعی از شرایط آب و هوائی و خاکی سازگاری دارد. عمر درخت طولانی است و به ۳۰۰ سال میرسد و تا ۹متر می تواند رشد کند. برگ های درخت پنجه مانند است و داخل میوه ی آن گل های نر و ماده قابل مشاهده هستند. زمان برداشت میوه از اواسط تیر تا اواخر مرداد است. درخت انجیر بطور متوسط نسبت به شوری خاک مقاوم است. دمای مناسب رشد درخت از ۲۵ تا ۳۵ درجه ست در دمای بالای ۴۰ درجه کیفیت انجیر کاهش میابد. این درختان در جوانی طاقت سرما را ندارند و در دمای منفی ۳ درجه آسیب می بینند. گرچه اغلب خاک ها مناسب اند اما بهترین خاک برای کاشت انجیر خاک لیمونی است. خاک شنی احتمال حمله نماتد ها را افزایش می دهد.

انجیرهای خشک درجه های کیفی مختلفی دارند حتی تمامی انجیرهای بدست امده ازیک درخت نیز از نظر کیفیت یکسان نیستند.کیفیت انجیر سفید خشک از روی رنگ و انداره دانه ها سنجیده میشود.انجیر خشک پرک یا سوپر تمامی دانه های ان بصورت خندان وبه رنگ روشن میباشد.واندازه اهنها از 24 میلیمتر بیشتر است.به همین ترتیب هرچه دانه های انجیر تیره تر واندازه انها کوچکتر باشد درجه کیفی و قیمت کمتری خواهد داشت.

بررسی کیفیت انجیر سفید خشک

فروشگاه عرضه انجیر سفید خشک عمده

نکته مهمی که بایستی به آن اشاره کرد اینکه به دلیل شفاف نبودن موارد مرتبط با دسته‌بندی محصول و عدم شناخت دقیق، تصور افراد از انواع انجیر خشک موجود ممکن است تابع استاندارد خاصی نبوده و هر شخص با تصور خاص خود از نام‌های مرسوم برای محصول خود استفاده کند. این مشکل در باغات تولیدی، به دلیل تفاوت زیاد در کیفیت کلی محصولات یک باغ با باغ دیگر، چشم‌گیرتر است. به‌گونه‌ای که ممکن است یک دسته مشابه در دو باغ، تفاوت ظاهری و قیمتی زیادی با هم داشته باشند.

فروشگاه عرضه انجیر سفید خشک عمدهاما با وجود این امروزه برندهای تجاری معتبر در زمینه بسته بندی انجیر های خشک سفید با کیفیت را دسته بندی کرده و به فروش میرسانند.و میتوان انجیر خشک را از فروشگاه معتبر با خیال راحت خریداری نمود.

  1. تبلیغات:
    1. قیمت ارده قرمز عمده
    2. بازار فروش خرما مضافتی ایرانی
    3. تاثیرات مصرف سیب برای بیماری های قلبی
    4. لیمو ترش خارکل صادراتی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *