انجیر خشک صبحانه یکی از بهترین خوراکی هایی است که می توانید در صبح مصرف کنید. با مصرف انجیر خشک در صبح می توانید انرژی خود را در طی روز چند برابر کنید که آن به خاطر کالری و قند طبیعی که انجیر خشک دارد. همچنین اگر این محصول را به طور مرتب مصرف کنید می توانید بدن سالم تری داشته باشید و همچنین از خواص این میوه ی خشک استفاده نمایید.

قیمت انواع انجیر خشک صبحانه

خواص انجیر خشک در تراکم استخوان

انجیر خشک منبع کلسیم و پتاسیم است به همین دلیل برای تراکم و تقویت استخوان مفید می باشد. علاوه بر این انجیر خشک خواص شگفت انگیزی دیگری هم دارد که در ذیل به چند مورد آن اشاره می کنیم.

  1. انجیر خشک نه تنها طعم خوشمزه ای دارد، بلکه بسیار سالم هم هست. میوه های شیرین علاوه بر فیبر، حاوی ویتامین های مختلف و مواد معدنی مهم مانند منیزیم و پتاسیم هستند.
  2. انجیر از نظر اسیدیته کم و مزایای هضم است. آنها با دانه های کوچک فراوان خود ، مقدار زیادی فیبر سالم در روده تأمین می کنند. بنابراین، از انجیر می توان به خوبی در برابر یبوست نیز استفاده کرد. برای این کار می توانید به سادگی برخی میوه های خشک را عصر به آب اضافه کنید ، بگذارید یک شب بمانند و صبح ها همراه با آب خیسانده را با معده خالی مصرف کنید.
  3. میوه های خشک به دلیل محتوای بالای فروکتوز حاوی کربوهیدرات بیشتری هستند. انجیر خشک حدود 55 گرم کربوهیدرات در هر 100 گرم دارد در مقایسه با انجیر تازه فقط حدود 13 گرم، و کالری قابل توجهی بیشتر از انجیر تازه تأمین می کند. این بدان معنی است که ارزش غذایی انجیر خشک به ویژه بالا است همین باعث محبوبیت آنها به عنوان منبع انرژی در ورزش می شود.
  4. ویتامین A (رتینول) برای پوست و غشاهای مخاطی و همچنین بینایی ما مفید است.
  5. ویتامین های گروه B متابولیسم را تنظیم می کنند و برای اعصاب مهم هستند.
  6. مصرف اسیدفولیک پیش شرط تقسیم سلول و تشکیل خون است.
  7. بیوتین از پوست سالم، موهای سالم و ناخن های ثابت برخوردار است.
  8. انجیر سرشار از منیزیم است. بخش زیادی از منیزیم باعث تولید مجدد سلول و تعادل انرژی می شود.

خواص انجیر خشک در تراکم استخوان

شرکت پخش انجیر خشک صبحانه

شرکت پخش انجیر خشک صبحانه ما انجیر خشک شکری، انجیر خشک استهبان را نیز در سطح وسیع کشور پخش می کند و محصول خود را در کم ترین زمان به دست مشتریان خود می رساند. اگر شما هم علاقمند به خرید این محصول از شرکت ما هستید می توانید در همین وب سایت سفارشات خود را بارگذاری کنید.
همچنین اگر علاقمند به خرید عمده ی محصول ما باشید می توانید از تخفیفات فوق العاده ی ما هم بهره مند شوید.

شرکت پخش انجیر خشک صبحانه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *