انجیر خشک یکی از قدیمی ترین انواع میوه خشک است که در ایران تهیه می شده است. انجیر خشک خواص بسیار زیادی برای بدن دارد و طرفداران زیادی پیدا کرده و به عنوان میان وعده مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد خرید انجیر خشک را داربد، شما می توانید قیمت انواع انجیر خشک عمده را از طریق این سایت استعلام کنید که یکی از مراکز معتبر اینترنتی خرید انجیر خشک است.

قیمت انواع انجیر خشک عمده

مختصری درباره فرآیند تولید انجیر خشک صنعتی

تولید انجیر خشک از دیرباز در ایران رواج داشته است. انجیر میوه فصل تابستان است و برای بهره مندی از خواص آن در فصول سرد سال، این میوه را خشک و مصرف می کردند. امروزه یکی از بهترین انجیر های خشک در ایران تولید می شود.

انجیر خشک در گذشته به صورت آفتاب خشک، تولید می شد. کشاورزان انجیر های سبز را از درخت نمی چیدند. انجیر ها در برابر آفتاب خشک می شد و از درخت می ریخت. کشاورزان انجیر ها را از روی زمین باغ ها جمع می کردند و در محلی دیگر می ریختند تا انجیر ها به طور کامل خشک شوند.

در خانه نیز می توان انجیر را خشک کرد. انجیر های سالم را پس از شستن بر روی سبد می چینند و در زیر نور آفتاب قرار می دهند. چند روز طول می کشید تا پوست انجیر ها چروکیده شده، آب آن ها از بین رفته و انجیر خشک شود.

در مناطقی که آفتاب کمتر است و یا هوا مربوط است، خشک کردن انجیر به روش سنتی سخت است، چرا که رطوبت محیط باعث فاسد و ترش شدن محصول می شود، به همین دلیل از دستگاه های خشک کن صنعتی استفاده می کنند. انجیر ها را روی سینی های دستگاه میوه خشک کن چیده می شود و درون دستگاه قرار می گیرد. گرمای تولید شده توسط دستگاه باعث خشک شدن دانه های انجیر می شود.

پخش انجیر خشک عمده به صورت مستقیم

بهتر است انجیر ها سورت یا دسته بندی شوند تا همه به طور یکسان خشک شوند. در غیر این صورت ممکن از برخی دانه های بزرگ همچنان آب دار و نرم بمانند و برخی کمی بیشتر از میزان لازم خشک شوند. به همین دلیل انجیر های خشک و تر را در بسته بندی کنار هم قرار می دهند تا انجیر های خشک رطوبت را از انجیرهای آب دار گرفته و همه به یک اندازه تازه باشند.

مختصری درباره فرآیند تولید انجیر خشک صنعتی

پخش انجیر خشک عمده به صورت مستقیم

این سایت یک مرکز معتبر پخش انجیر خشک عمده به طور مستقیم است که محصولات را از تولیدکنندگان خریداری کرده و بدون واسطه به دست مصرف کنندگان می رسانند. خرید عمده و همچین مستقیم باعث کاهش هزینه های خرید می شود. شما می توانید محصول مورد نظر خود را از طریق سایت به صورت آنلاین سفارش دهید. علاوه بر این می توانید سفارشات خود را به صورت تلفنی ثبت کنید. سفارشات شما از بهترین انواع انجیر خشک تهیه و در اسرع وقت به دست شما خواهد رسید.

  • تبلیغات:
    1. مصرف آلو خشک موجب تقویت حافظه می شود!
    2. تولید توت خشک | چیپس میوه چگونه ساخته می شوند ؟
    3. صادرات گردو تویسرکان | فروشگاه های معتبر آن در سراسر کشور
    4. فروش اینترنتی گز معتبر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *