قیمت بادام درختی شاهرودی

قیمت بادام درختی شاهرودی


چرا باید بادام درختی شاهرودی را به سبد غذایی اضافه کنیم؟

بادام درختی شاهرودی حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، پروتئین و فیبر است و بنابراین ممکن است فواید زیادی برای سلامتی داشته باشد. فقط یک مشت بادام – تقریباً 1 اونس – حاوی یک هشتم پروتئین مورد نیاز روزانه یک فرد است.

بادام را می توان بصورت خام یا برشته به عنوان میان وعده میل یا به غذاهای شیرین یا خوش طعم اضافه کرد.همچنین به صورت غلاف دار،بدون پوست، برش خورده،آرد، روغن، کره یا شیر بادام در دسترس هستند.

قیمت بادام درختی شاهرودی
قیمت بادام درختی شاهرودی

درخت بادام ممکن است یکی از اولین درختانی بوده باشد که مردم کشت می کردند. در اردن، باستان شناسان شواهدی از درختان بادام اهلی شده یافتند که قدمت آنها به 5000 سال قبل می رسد.

فواید کلی بادام فارغ از نوع آن :

قیمت بادام درختی شاهرودی
قیمت بادام درختی شاهرودی

بهترین و کاملترین مواد غذایی  می توان به بادام اشاره کرد که مصرف آن به همه گروههای سنی به ویژه کودکان و سالخوردگان توصیه میشود. فواید بادام درختی برای سلامتی به قدری زیاد است که اولین غذایی که بعد از شیر مادر به کودکان داده میشود، شیره بادام درختی است. مصرف بادام درختی به افزایش ظرفیت مغز، توانایی های فکری، طول عمر، پیشگیری از بیماری های قلبی و سرطان، سلامت و استحکام دندانها و استخوانها، پیشگیری از کم خونی و حفظ سلامت و زیبایی پوست و مو کمک شایانی می کند.

برای خرید بادام باکیفیت و تازه باید به نکات مهمی توجه کرد که در این مطلب به طور مفصل برای شما اورده شده است، کارشناسان ما نیز در گروه فدک به شما برای خرید محصولی با کیفیت کمک خواهند کرد، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

خواص بادام شاهرودی:

قیمت بادام درختی شاهرودی
قیمت بادام درختی شاهرودی

این بادام برای رفع سرفه و تنگی نفس مناسب می باشد. بادام بوداده برای معده مفید بوده و قابض است. بادام سینه را نرم می کند و برای درمان زخم روده ها و مثانه و اسهال مفید می باشد. روغن بادام ضد یبوست است و مخصوصا می توان برای رفع یبوست کودکان استفاده نمود.

در زیر بخوانید:

عمده بادام درختی مامایی صادراتی

شرکت عرضه بادام درختی بدون پوست ارزان

پخش کننده بادام درختی صادراتی

قیمت توت خشک سفید مشهدی | دی ماه 1401 | گروه فدک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *