اگردر مورد قیمت خرید انجیر خشک اصفهان بخواهیم بدانیم اول اینکه کیفیت یکی از اصول مهم تعیین کننده قیمت نهایی انجیر خشک می باشد هر چه قدر بالاتر باشد واضح و مبرهن است که قیمت نیز افزایش پیدا می کند و وزن و نوع انجیر هم از شاخصه های دیگر قیمت آن می باشند که هر کدام نقش به سزایی در گذاشتن قیمت روی انجیر خشک برای فروش دارند. برای دانستن قیمت به روز می توان به سایت برند مورد نظر برویم.

قیمت خرید انجیر خشک اصفهان

خصوصیات انجیر خشک باکیفیت

از خصوصیات انجیر خشک با کیفیت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تازه بوده و بوی ماندگی و کهنگی ندهد.
 • رنگ آن سیاه نبوده و اثری از لکه های بد رنگ روی آن وجود نداشته باشد.
 • وقتی انجیر را دو قسمت می کنیم در میان آن کپک زدگی وجود نداشته باشد، در غیر این صورت انجیر خشک از کیفیت خوبی بر خوردار نمی باشد.
 • به رنگ آن دقت نماییم، هر چه قدر رنگش متمایل به زرد باشد مشخص است که آن انجیر مرغوب می باشد.
 • انجیر خشک ارگانیک از لحاظ طبیعی بودن از کیفیت بهتری نسبت به انجیر معمولی برخوردار است، چون در آنها از کود شیمیایی استفاده نکرده اند.

علاوه بر تمامی این موارد انجیر خشک نباید مزه ترشیدگی بدهد و اگر این طعم را داشت بدانیم که فاسد و خراب می باشد و از خوردن آن اجتناب بورزیم. اگر دقت کرده باشیم همیشه کیفیت محصول از ظاهر و بو مشخص می شود و کافیست فقط کمی توجه کنیم.

خصوصیات انجیر خشک باکیفیت

محل فروش انجیر خشک اصفهان

محل فروش انجیر خشک اصفهان معمولا در بازار ها است و در آن مکان این محصولات را با قیمت بسیار مناسبی ارائه می دهند، زیرا خود آنها انجیر ها را به شکل عمده و قیمت پایین از کارخانه تهیه کرده و می توانند که سود هم ببرند. در این مکان ها می توان انوع انجیر خشک شده را با وزن های مختلف پیدا نمود که از نظر کیفیتی به درجه یک و دو تقسیم می شوند و قیمت هایشان هم بر همین اساس تعیین می گردد.

محل فروش انجیر خشک اصفهان

البته محل های زیادی در اصفهان مشغول فروش این نوع از انجیر هستند که برخی از آنها به خاطر سابقه کاری بالایی که دارند از مشتری های بیشتری برخوردار می باشند، به همین خاطر بازدهی فروش آنها بیشتر است.

خیلی ها هم آدرس محل فروش خود را در سایت ها می گذارند تا متقاضیان به آنجل مراجعه نموده و سفارش دهند و یا حضوری به محل فروش آنها رفته و خرید نمایند که هر دو گزینه یعنی فروش مجازی و مستقیم هر کدام مزیت خود را دارا هستند، البته نوع خرید بستگی به مشتری دارد‌.

 • تبلیغات:
  1. مغز تخمه کدو خام حلوایی تنبل
  2. بزرگترین تولید کننده پرتقال تامسون
  3. سفارش عمده خرمای پیارم
  4. فروش سیر خشک شده در فروشگاه های معتبر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *